Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

MACLAREN TECHNO XLR


Recommended Posts

Ευχαριστώ, Αμάντα! Τελικά μόλις σήμερα πριν λίγο ήρθε το καρότσι!!! Αξιόπιστο το pramworld! Μου έστειλαν και ενημέρωση για να μαθαίνω που ακριβώς βρίσκεται καθώς μεταφέρεται. Οπότε μπορούσα να τσεκάρω σε ποια χώρα είναι το πακέτο. Έκανε το γύρο της Ευρώπης!

 

Το καρότσι είναι καταπληκτικό!!!

 

Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ με τίποτα να απασφαλίσω τα κουμπιά στο ζωνάκι. Λέτε να έχω καρότσι και να μην μπορώ να βάλω ή να βγάλω το μωρό;;;

 

Είχε καμιά σας ανάλογη δυσκολία;;;; :?: Πατάω το κουμπί και δεν ανοίγει όσο και να τραβάω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ, Αμάντα! Τελικά μόλις σήμερα πριν λίγο ήρθε το καρότσι!!! Αξιόπιστο το pramworld! Μου έστειλαν και ενημέρωση για να μαθαίνω που ακριβώς βρίσκεται καθώς μεταφέρεται. Οπότε μπορούσα να τσεκάρω σε ποια χώρα είναι το πακέτο. Έκανε το γύρο της Ευρώπης!

 

Το καρότσι είναι καταπληκτικό!!!

 

Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ με τίποτα να απασφαλίσω τα κουμπιά στο ζωνάκι. Λέτε να έχω καρότσι και να μην μπορώ να βάλω ή να βγάλω το μωρό;;;

 

Είχε καμιά σας ανάλογη δυσκολία;;;; :?: Πατάω το κουμπί και δεν ανοίγει όσο και να τραβάω...

Γεια σου, και με γεια το καροτσι!!!

Πρεπει να πατας και τα δυο κουμπια, μπροστα και πισω αν δεν κανω λαθος. Και μεις πριν λιγο καιρο παραλαβαμε και ακομη δεν το εχω φτιαξει να σου πω την αληθεια. Αλλα αυτο με τα κουμπια με δυσκολεψε και μενα. Θελει και απο τις 2 πλευρες δλδ.

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, μινούλα! Με το καλό το μωράκι σου! Πατάω και τα δύο κουμπιά συγχρόνως αν και δεν βλέπω φως... Μου φαίνεται θα βρω καμιά τανάλια για να πατηθεί με μεγαλύτερη δύναμη! Ταυτόχρονα τραβάς τα λουριά δεξιά και αριστερά για να απασφαλίσουν;;;

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, μινούλα! Με το καλό το μωράκι σου! Πατάω και τα δύο κουμπιά συγχρόνως αν και δεν βλέπω φως... Μου φαίνεται θα βρω καμιά τανάλια για να πατηθεί με μεγαλύτερη δύναμη! Ταυτόχρονα τραβάς τα λουριά δεξιά και αριστερά για να απασφαλίσουν;;;

ΚΑπως ετσι το εκανα εγω. Δυσκολευτηκα παντως, δεν βγηκε ανετα. Πατας δυνατα τα 2 κουμπια ταυτοχρονα και τραβας και το λουρακι. Μονο προσεχε μην σπασει!!(φανταζομαι δεν ειναι τοσο ευκολο αλλα ποτε δεν ξερεις)

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, οπως το γραφετε: να πατατε και τα 2 κουμπια μαζι!! Δεν χρειαζεται να τραβηξετε κανενα λουρι!

Απαξ και βρειτε τον τροπο, 1-2 φορες αν το απασφαλισετε, θα το παρετε το κολάι.

Πλεον παταω δυνατα μια φορα και ανοιγει. Οσες φορες δεν το καταφερνα με την μια, πατουσα πιο πολυ το κουμπι προς δεξια, για να απασφαλιστει το δεξι λουρι και μετα πιο πολυ πατουσα το αριστερο, αντιστοιχα.

Μαζι τα 2 κουμπακια να πατατε δυνατα.

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...
  • 1 month later...
Κοριτσια ευχαριστω πολυ αυτο θα παρω απο αυτο εδω το site http://www.itsababy.co.uk/prams-pushchairs/strollers-buggies/maclarentechno-xlr-coffee-sky-blue

το παραθετω ξανα για οποια κοπελα το ψαχνει επισης γιατι ειναι η καλυτερη τιμη που εχω δει για το συγκεκριμενο μοντελο Xlr

 

Tελικά το πήρες απο κει??Αν το πήρες μπορείς να μας πεις εντυπώσεις?Μεταφορικά είδα γύρω στις 30λίρες..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια,

τι κάνετε? Εγώ είμαι σε φάση που ψάχνω για καρότσι και έχουμε καταλήξει στο Maclaren Techno XLR. Κοίταξα στα σάιτ που γράφετε και έχω τις απορίες:

1. στο www.itsababy.co.uk η τιμή συμπεριλαμβάνει και ποδόσακο και κάλυμα βροχής ή σκέτο το καρότσι? Μεταφορικά?

2. στο http://www.pramworld.co.uk ξέρει κάποια κοπέλα πόσο κοστίζουν τα μεταφορικά? γιατί νομίζω ότι είναι περίπου στα 100 ευρώ μόνο για το καρότσι και μου φάνηκαν πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

τι κάνετε? Εγώ είμαι σε φάση που ψάχνω για καρότσι και έχουμε καταλήξει στο Maclaren Techno XLR. Κοίταξα στα σάιτ που γράφετε και έχω τις απορίες:

1. στο www.itsababy.co.uk η τιμή συμπεριλαμβάνει και ποδόσακο και κάλυμα βροχής ή σκέτο το καρότσι? Μεταφορικά?

2. στο http://www.pramworld.co.uk ξέρει κάποια κοπέλα πόσο κοστίζουν τα μεταφορικά? γιατί νομίζω ότι είναι περίπου στα 100 ευρώ μόνο για το καρότσι και μου φάνηκαν πολλά.

 

Κοίταξε στο narlis.gr, βγαίνει €350

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

τι κάνετε? Εγώ είμαι σε φάση που ψάχνω για καρότσι και έχουμε καταλήξει στο Maclaren Techno XLR. Κοίταξα στα σάιτ που γράφετε και έχω τις απορίες:

1. στο www.itsababy.co.uk η τιμή συμπεριλαμβάνει και ποδόσακο και κάλυμα βροχής ή σκέτο το καρότσι? Μεταφορικά?

2. στο http://www.pramworld.co.uk ξέρει κάποια κοπέλα πόσο κοστίζουν τα μεταφορικά? γιατί νομίζω ότι είναι περίπου στα 100 ευρώ μόνο για το καρότσι και μου φάνηκαν πολλά.

 

 

Λοιπόν, το πήρα τον Ιανουάριο και τα μεταφορικά από το pramworld ήταν 25 λίρες (τελική τιμή με τα μεταφορικά μου βγήκε 303 ευρώ).

S74Ap2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν, το πήρα τον Ιανουάριο και τα μεταφορικά από το pramworld ήταν 25 λίρες (τελική τιμή με τα μεταφορικά μου βγήκε 303 ευρώ).

 

Πρέπει τότε να το είχε πιο φτηνα το καρότσι, τώρα το εχει 260 λίρες κ 25 μεταφορικα..βγαίνει 340 €..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...