Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παραγγελία online: Πάνες από το εξωτερικό


Recommended Posts

Και εγώ προσπαθώ να βρίσκω το καλύτερο και για το μωρό αλλά και για την τσέπη μας γιατί οι καιροί είναι δυσκολοι...ΕΓώ Sofagi βρήκα σήμερα πως στα ΑΒ θα έχει μέχρι αρχές Σεπτέμβρη τα pampers σε προσφορά http://www.ab.gr/index.php/offers/weekly_offers... για τις chicco δεν ξέρω. Θα το κοιτάξω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 123
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρηκα πολυ οικονομικες πανες HUGGIES στο amazon, συνολο 320 πανες κοστισαν 39 λιρες μαζι με το φορο. Ενταξει ,δεν ειναι τοσο λεπτες οσο τα παμπερς αλλα θεμα διαρροων δεν εχω αντιμετωπισει.

Βαρεθηκα να τρεχω απο μαρκετ σε μαρκετ για προσφορες!!!!;)

r1OMp3.png

ts7Bp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι Huggies είναι πώς θα σου κάτσουν. Εμείς που τις βρίσκουμε στο σούπερ μάρκετ στην Αγγλία πολύ συχνά σε προσφορά, τις αποφεύγουμε επισταμένα γιατί τις θεωρούμε κατώτερης ποιότητας από τις Pampers και από όλες τις άλλες πάνες που έχουμε δοκιμάσει. Αν σου κάνουν βέβαια, κανένα πρόβλημα, απλά κάνω το σχόλιο για όποιον σκέφτεται να τις δοκιμάσει πρώτη φορά.

 

Επίσης και τα μωρομάντηλα Huggies είναι άχρηστα, πολύ λεπτά και σκίζονται εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Οι Huggies είναι πώς θα σου κάτσουν. τις θεωρούμε κατώτερης ποιότητας από τις Pampers και από όλες τις άλλες πάνες που έχουμε δοκιμάσει. Αν σου κάνουν βέβαια, κανένα πρόβλημα, απλά κάνω το σχόλιο για όποιον σκέφτεται να τις δοκιμάσει πρώτη φορά.

Επίσης και τα μωρομάντηλα Huggies είναι άχρηστα, πολύ λεπτά και σκίζονται εύκολα.

Με ενδιαφερει να μην του κανουν αλλεργια και να μην εχω διαρροες.Σε σχεση με babylino και libero δεν τις βρισκω κατωτερες. Με τα pampers ειμαι γενικα ευχαριστημενη απλα του αφηνουν στον ποπο ζελεδακια και τα αποφευγω.....ειναι οπως το ειπες.....οπως σου κατσουν ;).

r1OMp3.png

ts7Bp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

Φαίνεται πως οι pampers έχουν ξεκινήσει προσφορές.. Έχω βρεί σε πολλά site τo giga pack σε προσφορά!! Ενδεικτικά αναφέρω http://www.welovebabies.gr, http://www.babylikes.com, φυσικά amazon που είναι τελικά και το φτηνότερο! Και για όποιον δέν ασχολείται πολύ http://www.obydeals.gr/shop/Φροντίδα%20 για πιο εύκολα! Τα βρήκα όμως και στον Σκλαβενίτη μια μέρα 2+1δώρο με -2? στο πακέτο και κάποια τα είχαν 8? (active fit 4-9kg οικονομική συσκευασία). Επίσης βρήκα πολύ φτηνά καλλυντικά και "αναλώσιμα" στο healthzone.gr και φτηνό almiron στο pharmacyonclick.gr .Γενικά στα online φαίνεται να υπάρχει μια τάση για μείωση των τιμών...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημερα μανουλες!

ειμαι νεα στο site και με ενδιαφερει πολυ το θεμα για τις πανες για τον μικρο μου αγγελουδι!

εχω κανει μια ερευνα και τελικα κατεληξα απο μια φιλη που τα παραγγελνει απο αποθηκη στη αθηνα τα pampers active baby απο Νο.2 εως Νο.5 και μωρομαντηλα.

αν θελετε να σας γραψω και τιμουλες.

εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενη.

Link to comment
Share on other sites

kassiani44 θα με ενδιεφερε να μου πεις γι'αυτην την αποθηκη....

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Ειναι μονο για την αθηνα ή πας και τα παίρνει ή κλεινεις ραντεβου και στα φερνουν, δυστυχως.......

:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Επειδή πάω λόγω δουλειάς συχνά στη Βουλγαρία, εκεί έχουν Pampers Active Baby, σε όλα τα μεγέθη με τιμή 25 ευρώ στις jumbo συσκευασίες που δεν έχουμε εδω. Τα τεμάχια ποικίλουν ανάλογα με το μέγεθος. Το 5 που παίρνω εγώ τώρα έχει 111 τεμάχια. Απ' ότι μου είπαν σύντομα θα ανοίξουν και ηλεκτρονικό κατάστημα που θα στέλνει Ελλάδα. Θα σας ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα,

 

Επειδή βαριέμαι να ψάχνω για προσφορές στα ελληνικά supermarkets υπάρχει κάποιο ηλεκτρονικό site που να πουλάει πάνες αξιόπιστες (pampers κλπ) σε οικονομική τιμή. Μετά λύπης μου διαπιστώνω ότι το amazon πλέον δεν στέλνει δωρεάν Ελλάδα με free super saver delivery. Μήπως έχετε δει κάποιο άλλο site?

aVXNp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Vasia80, καλησπέρα καταρχάς.

Δεδομένου οτι πόσταρες τέλη Απρίλη, μήπως έχεις νεότερα για το ηλ. κατάστημα απο Βουλγαρία? Εγώ μέχρι στιγμής έπαιρνα απο amazon αλλά πλέον έχουν βάλλει έξοδα αποστολής και επίσης ταυτόχρονα έχουν ανεβάσει πολύ τις τιμές και δεν βλέπω να με συμφέρει πλέον. Αν κάποιος άλλος φίλος έχει να μου προτείνει κάτι ας το γράψει... Ψάχνω για τις pampers baby dry.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολα τα Pampers και τα baby dry ειναι σε προσφορα τωρα 1+1 δωρο σε ελληνικο σουπερ μαρκετ.Εγω αγορασα 3 και πηρα 6.

 

Σ΄ευχαριστώ πολύ ''μητσούκο''.

Πολύ συμφέρουσα προσφορά. Φρόντισα να προμηθευτώ για κανα 2 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

giorgossofia αν ψαξεις λιγο σε σουπερμαρκετ συνεχεια βγαζουν προσφορες,δεν χρειαζεται να ψαχνεις στο ιντερνετ.Και υπαρχουν και αλλες μαρκες εξισου καλες οπως τα pampers.Εμενα η μαμα μου πηγαινει συχνα στη ΠΓΔΜ μιας και ειμαστε κοντα στα συνορα και φερνει και απο κει δικα τους παμπερς και ειναι πολυ καλα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ .GR ΒΡΗΚΑ ΠΑΝΕΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 4 ΚΟΥΤΕΣ ΤΟΝ 132 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΜΕ 46 ΕΥΡΩ

ΣΥΝΟΛΙΚΑ 528 ΠΑΝΕΣ

 

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩς Η ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ? ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΜΠΕΡΣ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΠΡΟΣΦΑΤΑ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΤΟ ΑΜΑΖΟΝ .GR ΒΡΗΚΑ ΠΑΝΕΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 4 ΚΟΥΤΕΣ ΤΟΝ 132 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΜΕ 46 ΕΥΡΩ

ΣΥΝΟΛΙΚΑ 528 ΠΑΝΕΣ

 

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩς Η ΙΔΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ? ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΜΠΕΡΣ

 

Υπάρχει ακόμα αυτό το ΑΜΑΖΟΝ.GR. Δεν το βρίσκω! Οι τιμές είναι τόσο χαμηλές???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλημέρα σας,

εγώ προτιμώ την εγχώρια αγορά γιατί βρίσκεις πολύ καλές προσφορές online σε ελληνικά site. Ένα πολύ καλό και αξιόπιστο που βρήκα τώρα τελευταία είναι το http://www.panapana.gr που έχει αρκετά χαμηλές τιμές και πολύ καλή εξυπηρέτηση, μέχρι και τον κωδικό της courier σου στέλνουν για να παρακολουθήσεις την παραγγελία σου που βρίσκεται. Την επόμενη μέρα είχα την παραγγελία μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και εγώ ανακάλυψα αυτό το site το http://www.panapana.gr τώρα τελευταία και επειδή είμαι και Θεσσαλονίκη έκανα την παραγγελία μου το πρωί και μέχρι το βράδυ μου τα έφεραν στην πόρτα μου. Εγώ προτιμώ τις επώνυμες εταιρίες γιατί, κάποια στιγμή η πεθερά μου αγόρασε από μια αλυσίδα σούπερ μάρκετ κάτι φθηνές δικές τους και αμέσως βγάλαμε αλλεργία, τζάμπα ταλαιπωρήθηκε το μωρό, οπότε δεν το διακινδυνεύω πάλι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλησπερα και γω μολισ σημερα δοκιμασα το panapana.gr.Εκανα την παραγγελια με μια φιλη μαζι το πρωι και το απογευμα την ειχα στο σπιτι!!!Κ αι γω για να πω την αληθεια μου δεν πολυεμπιστευομαι τα ξενα site...και επισησ γιατι να μην ενισχυσουμε την ελληνικη αγορα και ειδικα με τετοιεσ τιμες!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...