Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολογοι Θεσσαλονικη Βοτση-Καραστεφανου-Μπυρος


ioanna!

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους!!!

Θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχετε ακουσει κατι για καποιον απο τους γυναικολογους Μπυρο,Βότση ή Καραστεφάνου!!Ψαχνω εναν γιατρο να με παρακολουθει γενικα οχι για εγκυμοσυνη(ακομα) αλλα να ειναι καλός!Δηλαδη και επαγγελματιας αλλα και ανθρωπος να νιωθω ανετα!!Περιμενω τις απαντήσεις σας!!

Ευχαριστω!!!

KjP2p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω γιατρο τον Αποστολο Μπυρο εδω και καποια χρονια,με εχει βοηθησει πολυ σε δυσκολες καταστασεις που εχω περασει πριν μεινω εγκυος και πιστευω πως λογω τησ υπομονης αλλα και της επιμονης του εχω το παιδακι μου στην αγκαλια μου .ειναι αξιολατρευτος ανθρωπος και καλος επιστημονας,σε κερδιζει απο την πρωτη συναντηση γιατι σε κανει να νοιωθεις ανετα μαζι του και σου εμπνεει σιγουρια.σου τον προτεινω ανεπιφυλακτα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ Λίτσα μου!Να σε ρωτησω μηπως ξερεις ποσο μακρυα κλεινει ραντεβου γενικα?Ποσο καιρο νωριτερα θα πρεπει να παρω τηλεφωνο?Ευχαριστω!

KjP2p3.png
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τη βοτση.

 

γενικα, το θεμα εινια εσυ με ποιον θα νιωσεις ανετα και θα τα πας καλα. ο,τι και να σου πουμε εμεις αμα εσυ δεν δεσεις με το συγκεκριμενο γιατρο δεν εχει νοημα. μπορεις να κλεισεις ραντεβου για εξεταση και να δεις ποιος ειναι πιο κοντα στη δικη σου νοοτροπια, ιδιοσυγκρασια και με ποιον αισθανεσαι ανετα.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα εχεις δικιο kourkoumpini μου αλλα δε μπορω να παω σε ολους οποτε επειδη δεν εχω καποια φιλη μου να ρωτησω να μου προτεινει για θεσσαλονικη ρωταω εσας για εμπειριες!!Απλα θελω να ξερω αν σε κανει να νιωθεις ανετα δειχνει να ενδιαφερεται και ειναι καλος γιατρος ο καθενας συμφωνα με τις δικες σας αποψεις βέβαια!

Εσυ που εχεις τη Βοτση εισαι ευχαριστημενη μεχρι στιγμης?Και τα ραντεβου της ειναι πολυ μακρυα?

KjP2p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ειμαι ευχαριστημενη. με ανελαβε στο πρωτο παιδι στον 8 μηνα (που κανεις δε σε αναλαμβαει), οταν τη πηρα τηλ οτι ειχα αιμα ηρθε στην κλινικη μεσα σε 10 λεπτα. τωρα παρακολουθει ολη την πορεια της κυησης. ιατρικα ειμαι ευχαριστημενη.

 

ειναι ευγενικη, ηρεμη, δεν σε αγχωνει, πολυ φιλικη γενικα (αν και εγω παντα συμπεριφερομαι τυπικα εφοσον εινια η γιατρος και εγω η πελατισσα/ασθενης) δεν περιμενεις γενικα στο ραντεβου, δηλαδη αντε να περιμενεις 5-10 λεπτα απο το ραντεβου σου και οχι παντα.

 

δεν θα πας μεσα σε μια εβδομαδα και στους 3. απλα μπορει να πας σε καποιν και να μην μεινεις ευχαριστημενη ενω καποια αλλη κοπελα να εινια ευχαριστημενη.

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω και γω μαζι σας πως η επιλογη γιατρου και ειδικα γυναικολογου ειναι ενα ευαισθητο θεμα για μας.σε καποια μπορει να αρεσει ο -χ- γιατρος ενω σε καποια αλλη οχι.εγω μετα απο πολυ ψαξημω και ενω ειμουν εγκυος κατεληξα στον Μπυρο .ειναι πολυ γλυκος και τρυφερος σαν ανθρωπο και σου συμπεριφερεται πολυ καλα.αν και ειχα ευκολο τοκετο ητα μαζι μου απο την αρχη

οσο για τα ραντεβου που ρωτας συνηθως 2-3 μερες νωρητερα συνηθως βρησκεις εκτως αν ειναι κατι εκτακτο οποτε σου λεει να πας αμεσως οτι ωρα και να ειναι(σηκωνει παντα το τηλ.)

σορυ για το μεγαλο μνμ και σου ευχομαι να βρεις καποιον στα μετρα σου

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 χρόνια μετά...

γειά σας διαβάζω με προσοχή τις συζητήσεις σας και θα ήθελα κι εγώ να ρωτήσω κάτι ψάχνω στην θεσσαλονίκη μια γυναίκα γυναικολόγο για την κόρη μου εγώ είχα άντρα αλλά η μικρή επιμένει για γυναίκα είναι 18 ετών σας έχω παρατηρήση το όνομα που αναφερθήκατε περισσότερο είναι της λίζας βότση θα μπορούσατε να μου πείτε αν είναι προσυτή ,φίλική και να σου μιλάει αναλυτικά ? γιατί αυτά θελει η κόρη μου ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

sofialabri καλησπερα!εγω στα 18 μου( πριν 6 χρονια) ειχα παει στην Θωμαη Βατση εχει ιατρειο στον βαρδαρη. Εμεινα πολυ ευχαριστημενη ειναι γλυκος ανθρωπος και παρα ολο τον κοσμο (που ειναι πολυς!) ασχολειται μαζι σου οση ωρα χρειαστει και λυνει ολες τις αποριες σου.Αλλαξα γιατρο μονο γιατι ειχε πολλη αναμονη(δεν ξερω αν εχει ακομη) και τωρα παω στον Μπυρο(ο οποιος επισης με κανει να νιωθω πολυ ανετα).Ελπιζω να βοηθησα!

Link to comment
Share on other sites

γειά σας διαβάζω με προσοχή τις συζητήσεις σας και θα ήθελα κι εγώ να ρωτήσω κάτι ψάχνω στην θεσσαλονίκη μια γυναίκα γυναικολόγο για την κόρη μου εγώ είχα άντρα αλλά η μικρή επιμένει για γυναίκα είναι 18 ετών σας έχω παρατηρήση το όνομα που αναφερθήκατε περισσότερο είναι της λίζας βότση θα μπορούσατε να μου πείτε αν είναι προσυτή ,φίλική και να σου μιλάει αναλυτικά ? γιατί αυτά θελει η κόρη μου ευχαριστώ

 

Δεν ξέρω αν είναι καλή ως επιστήμονας γιατί την έχω δει λίγο, όσο ακόμα έμενα Θεσσαλονίκη. Προσωπικά ήμουν ευχαριστημένη, αλλά πήγαινα για τυπικές επισκέψεις και όχι λόγω κάποιου προβλήματος. Κατά τα άλλα, είναι όντως πολύ ζεστή και φιλική, δε νιώθεις ότι πήγες σε γιατρό, είναι πολύ ήρεμη και κατατοπιστική. Χωρίς να γνωρίζω τους άλλους γιατρούς που αναφέρθηκαν, νομίζω ότι για ένα νέο κορίτσι, που αυτή θα είναι η πρώτη της επαφή με γυναικολόγο, είναι ιδανική.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...