Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Έλενα


Recommended Posts

Καλημερα σας!

Θα ηθελα λιγο τα φωτα σας,τη γνωμη σας.Ψαχνομαι για το τι θα κανω με γιατρο αφου μολις εμαθα πως ειμαι εγκυος.Γενικα θελω να ψαχτω στο θεμα φυσικου τοκετου στο σπιτι κλπ αλλα αυτο ειναικατι που θα γινει στην πορεια.Ετσι κι αλλιως πρεπει καποιος γιατρος να με παρακολουθει.

 

Εχω διαβασει καλα πραγματα για Γαζη και Παπαδη για το Ελενα.ποιον απο τους δυο?

 

Και μια ερωτηση !Τις εξετασεις που πρεπει να γινουν ειδικα στην αρχη και κοστιζουν γενικοτερα πολυ ακριβα πως τις κανουμε οταν μας παρακολουθει δημοσιος γιατρος?

 

Αφού είσαι στην αρχή, μπορείς να κλείσεις ένα ραντεβού και με τον έναν και με τον άλλο και να δεις ποιος σου ταιριάζει.

Δεν ξέρω ποιες ακριβώς εξετάσεις εννοείς, τα κλασικά όμως του προγεννητικού σου τα γράφουν κανονικά και μπορείς να πας σε ιδιωτικό διαγνωστικό και να πληρώσεις τη συμμετοχή. Εμένα αρχικά μου έγραψαν γενική αίματος-ούρων, καλλιέργεια κολπικού υγρού, εξέταση για αντισώματα σε ερυθρά, κυταρομεγαλοϊό, τοξόπλασμα, έλεγχο για στίγμα μεσογειακής ανεμίας, έλεγχο θυροειδή και ίσως κάτι άλλο που δε θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αφού είσαι στην αρχή, μπορείς να κλείσεις ένα ραντεβού και με τον έναν και με τον άλλο και να δεις ποιος σου ταιριάζει.

Δεν ξέρω ποιες ακριβώς εξετάσεις εννοείς, τα κλασικά όμως του προγεννητικού σου τα γράφουν κανονικά και μπορείς να πας σε ιδιωτικό διαγνωστικό και να πληρώσεις τη συμμετοχή. Εμένα αρχικά μου έγραψαν γενική αίματος-ούρων, καλλιέργεια κολπικού υγρού, εξέταση για αντισώματα σε ερυθρά, κυταρομεγαλοϊό, τοξόπλασμα, έλεγχο για στίγμα μεσογειακής ανεμίας, έλεγχο θυροειδή και ίσως κάτι άλλο που δε θυμάμαι.

 

Σ' ευχαριστω πολυ!Ναι αυτες τις εξετασεις εννοω ,το πρωτο πακετο που αν εχεις ιδιωτικο γιατρο πληρωνεις κανενα 300αρι ευρω στο μαιευτηριο αν δεν κανω λαθος

Link to comment
Share on other sites

και οι ιδιωτικοί γιατροί στις γραφουν τις εξετάσεις. Ηλεκτρονική συνταγογραφηση.

κοιτα και το κέντρο ευτοκια. Έχω ακούσει πολυ καλά λόγια. Πρέπει να έχουν και ένα πρόγραμμα για γεννα στο σπίτι.

Link to comment
Share on other sites

tha mporouses na mou dwseis to thlefwno tou giatrou sou? eimai k gw se proxwrhmenh egkumosunh, exw kleisei ton pempto, k apo diavazw den se dexontai oi perissoteroi. auth h kopela pou ston susthse sou eipe pws einai san giatros? egw logw provlhmatos 8a kanw kaisarikh k me endiaferei na einai kalos kai se auto.

γεια σας κοριτσια θα μπορουσατε να μου στειλετε και εμενα το τηλ του κυριου σουλου ετοιμαζομαι και γω να γινω μαμα στο δευτερο παιδακι μου.το πρωτο μου το γεννησα και αυτο στο ελενα με τον κυριο καπελακη αλλα επειδη ακουω καλα λογια για τον κυριο σουλο θα ηθελα και γω το τηλεφωνο του ευχαριστω εκ τοω προτερων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα xena,

μόλις είδα το μήνυμά σου και σ' ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και τις πληροφορίες.

Τώρα είμαι στην 6η εβδομάδα εγκυμοσύνης και άρχισα πάλι το ψάξιμο γυναικολόγου. Πολύ ενδιαφέροντα αυτά που λες για τον Σούλο. Έχεις ιδέα εάν υπάρχει περίπτωση να αρνηθεί να με αναλάβει λόγω "επαγγελματικής αλληλεγγύης", επειδή δηλαδή με έβλεπε πρώτα άλλος συνάδελφός του στο ίδιο νοσοκομείο; Θα μπορούσες να μου δώσεις το τηλέφωνό του ή δε χρειάζεται; Αρκεί, μήπως, να κλείσω ένα πρώτο ραντεβού μαζί του στα εξωτερικά ιατρεία;

Ευχαριστώ και πάλι προκαταβολικά για τον χρόνο σου!

γεια σας κοριτσια θα μπορουσατε να μου στειλετε και εμενα το τηλ του κυριου σουλου ετοιμαζομαι και γω να γινω μαμα στο δευτερο παιδακι μου.το πρωτο μου το γεννησα και αυτο στο ελενα με τον κυριο καπελακη αλλα επειδη ακουω καλα λογια για τον κυριο σουλο θα ηθελα και γω το τηλεφωνο του ευχαριστω εκ τοω προτερων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα xena,

μόλις είδα το μήνυμά σου και σ' ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και τις πληροφορίες.

Τώρα είμαι στην 6η εβδομάδα εγκυμοσύνης και άρχισα πάλι το ψάξιμο γυναικολόγου. Πολύ ενδιαφέροντα αυτά που λες για τον Σούλο. Έχεις ιδέα εάν υπάρχει περίπτωση να αρνηθεί να με αναλάβει λόγω "επαγγελματικής αλληλεγγύης", επειδή δηλαδή με έβλεπε πρώτα άλλος συνάδελφός του στο ίδιο νοσοκομείο; Θα μπορούσες να μου δώσεις το τηλέφωνό του ή δε χρειάζεται; Αρκεί, μήπως, να κλείσω ένα πρώτο ραντεβού μαζί του στα εξωτερικά ιατρεία;

Ευχαριστώ και πάλι προκαταβολικά για τον χρόνο σου!

θα μπορουσατε να μου στειλετε κι μενα το τηλεφων του κυριου σουλου

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα! εγω το πρωτο μου παιδακι το εκανα στην πατρα αλλα δυστυχως λογω εργασιας του συζυγου αυτη τη φορα πρεπει να γινει εδω στην αθηνα και επειδη τα οικονομικα δεν ειναι και τα καλυτερα σκεφτομουν το ελενα! μου μιλησε καποια γνωστη μου για καποιον Γαβαρη και μου ειπε οτι ακομα καλυτερος ειναι ο Αποστολοπουλος... σας παρακαλω τυχον σχολια ισως απο καποια που ξερει καποιον απο τους δυο να με διαφωτισει παρακαλω...ειδικα για τον αποστολοπουλο δεν εχω βρει τιποτα εδω....και ηθελα και να μου εξηγησετε πως ακριβως γινεται με τα ραντεβου τα πρωινα και τα απογευματινα...με ποιον κανονιζονται με το γιατρο η με το νοσοκομειο???

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα! Το Ροσόλυμο στο Έλενα τον έχετε ακουστά; Έχω σχηματίσει πάνω κάτω μια άποψη άλλα θα ήθελα κι άλλες γνώμες. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Εχει ξεγεννησει την μητερα μου και παρακολουθούσε την Αδερφη μου μεχρι τον όγδοο μήνα.Προσωπικά δεν θα πήγενα σε αυτον ακόμα κι αν με πλήρωνε ο ίδιος για να πάω.Δεν μπορω να πω πολλα γιατι θα με κλειδώσουν.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα! εγω το πρωτο μου παιδακι το εκανα στην πατρα αλλα δυστυχως λογω εργασιας του συζυγου αυτη τη φορα πρεπει να γινει εδω στην αθηνα και επειδη τα οικονομικα δεν ειναι και τα καλυτερα σκεφτομουν το ελενα! μου μιλησε καποια γνωστη μου για καποιον Γαβαρη και μου ειπε οτι ακομα καλυτερος ειναι ο Αποστολοπουλος... σας παρακαλω τυχον σχολια ισως απο καποια που ξερει καποιον απο τους δυο να με διαφωτισει παρακαλω...ειδικα για τον αποστολοπουλο δεν εχω βρει τιποτα εδω....και ηθελα και να μου εξηγησετε πως ακριβως γινεται με τα ραντεβου τα πρωινα και τα απογευματινα...με ποιον κανονιζονται με το γιατρο η με το νοσοκομειο???

 

Τους γιατρούς που αναφέρεις δεν τους γνωρίζω και δεν έχω άποψη. Τα απογευματινά ραντεβού τα κλείνεις τηλεφωνικά στην γραμματεία του Έλενα στο 2106436714 μετά τις 15:30 (αν θυμάμαι καλά). Ζητάς ραντεβού με τον γιατρό που θέλεις και σου λένε πότε είναι διαθέσιμος. Ανάλογα με το βαθμό του γιατρού (καθηγητης/επιμελητής) διαμορφώνεται και το κόστος της επίσκεψης (π.χ. για επιμελητές είναι στα 36 ευρώ, για καθηγητές περισσότερο). Στα πρωινά το κόστος της επίσκεψης είναι μόνο 5 ευρώ αλλά δεν γνωρίζω καθόλου τη διαδικασία των ραντεβού και αν υπάρχει τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα ! Είμαι καινούργια στο forum και θα ήθελα να ρωτήσω εντυπώσεις από το Ελενα και αν γνωρίζετε κάτι για τους γιατρούς Δάγλα ή καπετανάκη! Εχει καμιά σας πρόσφατες εμπειρίες?

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Οταν πατε στα απογευματινα ιατρεια κανετε κ υπερηχο? Υπαρχει επιπλεον χρεος? Εξετασεις αν σας γραψουν πρεπει να πατε αλλη μερα πρωι για στρογγυλη σφραγιδα? Την αλλη πεμπτη θα επισκεπτω τον κ.Σουλο. αν γνωριζεται περισσοτερα ας με ενημερωσετε. Αν παιρνει στανταρ χρηματα γιατη γεννα, αν ειναι υπερ του φυσολογικου κ οποια αλλη πληροφορια. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οταν πατε στα απογευματινα ιατρεια κανετε κ υπερηχο? Υπαρχει επιπλεον χρεος? Εξετασεις αν σας γραψουν πρεπει να πατε αλλη μερα πρωι για στρογγυλη σφραγιδα? Την αλλη πεμπτη θα επισκεπτω τον κ.Σουλο. αν γνωριζεται περισσοτερα ας με ενημερωσετε. Αν παιρνει στανταρ χρηματα γιατη γεννα, αν ειναι υπερ του φυσολογικου κ οποια αλλη πληροφορια. Ευχαριστω

 

Σου απάντησα και στην άλλη ανάρτηση που έκανες :D, δεν υπάρχει επιπλέον κόστος για τον υπέρηχο στα απογευματινά ραντεβού. Τις εξετάσεις που σου γράφουν, τις πας εκείνη τη στιγμή στα ταμεία (που έχεις πληρώσει και την επίσκεψη) και σου τις σφραγίζουν επιτόπου. Γενικά, μην αγχώνεσαι, είναι όλοι πολύ εξυπηρετικοί στο Έλενα.

Εμένα μου κάνει υπέρηχο κάθε φορά, αλλά έχω ακούσει και περιπτώσεις άλλων εγκύων με άλλους γιατρούς στο Έλενα, στις οποίες δεν γίνεται υπερηχογραφική εξέταση. Είναι μάλλον στον γιατρό.

Τον γιατρό που αναφέρεις δεν τον γνωρίζω και δεν έχω άποψη :|

 

Επίσης να γνωρίζεις ότι δεν είσαι υποχρεωμένη να δώσεις καμία έξτρα αμοιβή σε γιατρό δημοσίου, ειδικά όταν γεννάς σε δημόσιο μαιευτήριο. Ότι χρήματα πληρώνεις, δίνονται στο ταμείο και όχι στον γιατρό. Αν ο γιατρός σου ζητήσει χρήματα για τον τοκετό παρανομεί και μπορείς να τον καταγγείλεις.

Επεξεργάστηκαν by vtgian
Προσθήκη παράλειψης
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!

 

Μετα απο δυο βδομαδες τρελας μετα το θετικο αποτελεσμα,για το:twisted::twisted: πιο γιατρο θα επιλεξουμε,αποφασισαμε γιαλελη στο ελενα.επιφυλακτικα παντα και βλεπουμε.Μιας και ημουν μονιμη πελατισσα του κ.Πραπα στην Θεσσαλονικη,εδω τα βρηκα λιγο σκουρα.Τον γιατρο μας δεν τον βρισκουμε μεσα σε 2-3 βδομαδες.Χτιζουμε σχεσεις και εμπιστοσυνη μαζι του.Εχω διαβασει ολα τα μηνυματα εδω μεσα..Και οταν λεω ολα...ΟΛΑ!!!Η χοριακη μου ηταν 13900 στις 6 μερες καθυστερησης ,σημερα περιμενω την δευτερη χοριακη και αυριο πρωτη γνωριμια με τον γιαλελη..Που ελπιζω να ειναι οντως υπερ του φυσιολογικου τοκετου οπως εχω διαβασει γιατι με βλεπω να τρεχω στους διαδρομους!!!!:mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Σου απάντησα και στην άλλη ανάρτηση που έκανες :D, δεν υπάρχει επιπλέον κόστος για τον υπέρηχο στα απογευματινά ραντεβού. Τις εξετάσεις που σου γράφουν, τις πας εκείνη τη στιγμή στα ταμεία (που έχεις πληρώσει και την επίσκεψη) και σου τις σφραγίζουν επιτόπου. Γενικά, μην αγχώνεσαι, είναι όλοι πολύ εξυπηρετικοί στο Έλενα.

Εμένα μου κάνει υπέρηχο κάθε φορά, αλλά έχω ακούσει και περιπτώσεις άλλων εγκύων με άλλους γιατρούς στο Έλενα, στις οποίες δεν γίνεται υπερηχογραφική εξέταση. Είναι μάλλον στον γιατρό.

Τον γιατρό που αναφέρεις δεν τον γνωρίζω και δεν έχω άποψη :|

 

Επίσης να γνωρίζεις ότι δεν είσαι υποχρεωμένη να δώσεις καμία έξτρα αμοιβή σε γιατρό δημοσίου, ειδικά όταν γεννάς σε δημόσιο μαιευτήριο. Ότι χρήματα πληρώνεις, δίνονται στο ταμείο και όχι στον γιατρό. Αν ο γιατρός σου ζητήσει χρήματα για τον τοκετό παρανομεί και μπορείς να τον καταγγείλεις.

 

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Καλή λευτεριά σε όσες περιμένουν παιδί!

 

Ψάχνουμε για γυναικολόγο στο έλενα.Ο παπαδής τον ιούνιο του 2015 (εκτιμώμενη ημερομηνία τοκετού) θα λείπει και δεν μπορεί να μας αναλάβει.

Ξέρει καμιά σας πληροφορίες για τον Κολιόπουλο γιώργο, βάρρας μιχαήλ και τον γαβάρη ηλία?έχουμε πελαγώσει και ζητάμε πληροφορίες πρόσφατες.

 

Ο σύζυγος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλους!

 

Καλή λευτεριά σε όσες περιμένουν παιδί!

 

Ψάχνουμε για γυναικολόγο στο έλενα.Ο παπαδής τον ιούνιο του 2015 (εκτιμώμενη ημερομηνία τοκετού) θα λείπει και δεν μπορεί να μας αναλάβει.

Ξέρει καμιά σας πληροφορίες για τον Κολιόπουλο γιώργο, βάρρας μιχαήλ και τον γαβάρη ηλία?έχουμε πελαγώσει και ζητάμε πληροφορίες πρόσφατες.

 

Ο σύζυγος

Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω, όλους μας γδέρνουν κανονικά και κόβουμε απ' το φαγητό μας για να ταϊζουμε το δημόσιο και ασφαλώς δικαιούμαστε πολλά.

Εγώ γέννησα με τον Σούλο, δεν έχω λόγια... καλύτερα όχι από ιδιωτη αλλά κι από φίλο και συγγενή. Και το μαιευτήριο το καλύτερο. Και στην παρακολούθηση αλλά και τον τοκετό. Χτυπάω το κεφάλι μου που πήγα στο ιδιωτικό για το πρώτο μου παιδί.

 

Πως ξεκινάς; Πας και ρωτάς στο γραφείο ιατρών τις μαίες, σαν γραμματείς θα τις βρεις εκεί. Οι κοπέλες θα σε εξυπηρετήσουν: αυτές ξέρουν ποιος γιατρός μπορεί να σε αναλάβει από άποψη φόρτου και ιδιαιτεροτήτων της δικής σου εγκυμοσύνης.

Στη συνέχεια ξεκινάτε με τον γιατρό την παρακολούθηση όπως θα σε κατευθύνει (κάθε φορά πληρώνεις για πρωϊνό ραντεβού 5 ευρώ παράβολο και 8,32 για κάθε υπέρηχο).

Μετά από πολλά που συνέβησαν, δεν ζητούν χρήματα ακόμη και να ρωτήσεις.

Ομως, θα δεις από μόνη σου, αν χρειάζεται πχ να παίρνεις τον γιατρό 2 τη νύχτα για κάτι που ένιωσες ή αργά το βράδι για κάτι που θυμήθηκες κλπ., αν ο τοκετός ξεκινήσει νύχτα και έρθει δίπλα σου και διαρκέσει 20 ώρες... θα το δεις και θα το νιώσεις μόνη σου αν χρειάζεται ή όχι να κάνεις κατι. ;)

 

Ξεκίνα λοιπόν - πήγαινε εκεί, είναι οι καλύτεροι μακράν. Με το καλό!

 

edit: τώρα είδα και το προηγούμενo μήνυμα σου, εφόσον έχεις ιστορικό λοιπόν, κατ'εμέ δεν τίθεται συζήτησης, μιας και μέσα στο νοσοκομείο θα σε παρακολουθούν και οι ενδοκρινολόγοι και όποια άλλη ειδικότητα σου είναι απαραίτητη, ΟΛΟΙ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΙ για εγκυμονούσες.

 

Καλησπέρα σας!

Να είστε όλοι/όλες καλά!

 

είμαστε και εμείς, μετά από περιπέτειες, στην ευχάριστη θέση να ψαχνουμε για γιατρό. Ακούσαμε και εμείς για τον κο.Σούλο καλά λόγια. κανείς/καμμιά με νεότερες πληροφορίες?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
γεια σας κοριτσια θα μπορουσατε να μου στειλετε και εμενα το τηλ του κυριου σουλου ετοιμαζομαι και γω να γινω μαμα στο δευτερο παιδακι μου.το πρωτο μου το γεννησα και αυτο στο ελενα με τον κυριο καπελακη αλλα επειδη ακουω καλα λογια για τον κυριο σουλο θα ηθελα και γω το τηλεφωνο του ευχαριστω εκ τοω προτερων

 

Μόλις εντόπισα ότι κλείνεις ραντεβού με τον Σούλο στο 2132051599.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω ποια είναι η γνώμη σας για τον κ.Καρδάρα Γεώργιο. Έχω ακούσει καλά λόγια. Σκέφτομαι να κλείσω ραντέβου απλά θα ήθελα να ακούσω και την γνώμη σας.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ήθελα να ρωτήσω την άποψη σας για τον γιατρό κ.Καπελάκη Ι. και γενικά αν γνωρίζεται κάποιον στο μαιευτήριο Ελενα.

Και επίσης λεπτομέρεις για το που κειμένονται οι τίμες πλέον στο συγκεκριμένο μαιευτήριο και με ΕΟΠΠΥ.

 

Αναμένω απάντηση σας,

Ευχαριστώ.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
Είμαι κι εγώ μέλλουσα μητέρα με διαβήτη τύπου 1, υποθυροειδισμό κτλπ. Ψάχναμε έναν γυναικολόγο στον οποίο να μπορούμε να έχουμε εμπιστοσύνη. Αρχικά πήγαμε στο Αλεξάνδρα στην κ. Παπά Καλλιόπη, αλλά δεν μας φάνηκε σχετική με το θέμα του διαβήτη, οπότε συνεχίσαμε το ψάξιμο. Είχαμε διαβάσει καλά λόγια για τον Παπαδη στο Ελενα, οπότε αρχικά κατευθυνθήκαμε εκεί. Δυστυχώς η εικόνα που έδωσε σε μένα τουλάχιστον δεν ήταν καλή. Αρχικά μού είπε οτι δεν μπορούσε να με αναλάβει γιατί έχει πολύ κόσμο κ δεν προλαβαίνει. Εγω εκείνη την περίοδο είχα φρικάρει και ήθελα να γίνει οπωσδήποτε ένας υπέρηχος γιατί ένιωθα πόνους χαμηλά. Μου έκανε υπέρηχο, αλλά όχι κολπικό, όπως είδα να κάνει σε κάποια άλλη ασθενή του. Γενικά δεν ενδιαφέρθηκε ιδιαίτερα κ ενώ του ανέφερα πόνους κατά την ούρηση χρειάστηκε να του το πω δύο φορές για να μου γράψει καλλιέργεια ούρων. Ισως επειδή δεν θα με έβλεπε τακτικά αυτός...Τέλος, μού είπε ότι θα κάνω οπωσδήποτε καισαρική, γιατί οι πιθανότητες ενδομητρίου θανάτου στην περίπτωση μου είναι ιδαίτερα αυξημένες. Προφανώς, όταν έχει όσες πολλές ασθενείς δεν είναι δυνατόν να τις ξεγεννήσει όλες φυσιολογικά...Εφυγα από τον Παπαδή αγχωμένη κ απογοητευμένη.

Ευτυχώς, η ενδοκρινολόγος μου στο Ελενα μου σύστησε τον Γεώργιο Κολιόπουλο.

Εξαίρετος γιατρός και άνθρωπος, με θητεία στην Οξφόρδη και ειδικός σε θέματα διαβήτη, πάντα με ηρεμεί, αποφεύγει την κινδυνολογία και με προσέχει πολύ. Μού κάνει κάθε φορα και κολπικό υπέρηχο, ενώ είναι πάντα ενημερωμένς για όλες τις εξετάσεις μου, πριν καν του τις δείξουμε. Με αυτόν τον γιατρό χαλάρωσα πραγματικά και άρχισα να πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά. Επίσης, παρόλο που θα γεννήσω το καλοκαίρι, μού είπε ότι θα συζητήσουμε μαζί ανάλογα με το πώς εξελίσσεται η εγκυμοσύνη για να δούμε, αν μπορώ να έχω και φυσιολογικό τοκετό. Τον συνιστώ ανεπιφύλακτα, πάντα μας παίρνει τα πρωινά χωρίς να έχουμε κλείσει ραντεβού, απαντά στα τηλέφωνά μας οποιαδήποτε ώρα της ημέρας, είναι ήρεμος, φαίνεται ότι γνωρίζει καλά τι κάνει και νιώθω μεγάλη σιγουριά και ασφάλεια παρά την δύσκολη περίπτωσή μου!

 

Καλησπερα ειμαι πρωτη φορα εγκυος και θα σου ειμαι πολυ ευγνωμων αν μπορεις να μου στειλεις το τηλ του κ. Καλιοπουλο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι νεα στο φορουμ αλλα και στη εγκυμοσυνη ψαχνω για καλος γιατρος στη Ελενα που να μην ζηταει και τρελα λεφτα.Ειμαι στη αρχη του 4 μηνα και η γυναικολογο μου ειναι στη Μητερα (αλλα και την τελευταια φορα που πηγα νευριαζα και θα την αλλαξω ).Ποια ειναι η διαδικασια για να κλεισω ραντεβου με συγκεκριμενο γιατρο στη Ελενα και ποσο περνει.Ευχαριστο πολυ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...