Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σωτηρχος Αθανασιος ???


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα! Μηπως γνωριζετε τον γυναικολογο Σωτηρχο Θαναση? Νομιζω ειναι στο ελενας βενιζελου!!! Αν καποια ξερει ας μου πει λεπτομερειες ειμαι σε αναζητηση γιατρου στο ελενας κ να μη ζηταει φακελακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Διαφημίσεις


Γεια σου Μαρία! Δεν ξέρω αν ήσουν έγκυος όταν αναζητούσες πληροφορίες για τον γιατρό και αν βρήκες τελικά... Εγώ απόκτησα το δεύτερο παιδάκι μου υπό την επίβλεψη του εν λόγω γιατρού ,τον οποίο μου σύστησαν, στις 24?07/2012 ... Είμαι πολύ ευχαριστημένη, είναι ένας αξιόλογος άνθρωπος και πολύ προσεχτικός παρόλο που δεν έχει πολύ μεγάλη πείρα ( όταν γέννησα εγώ ήταν ακόμα ειδικευόμενος).Στην περίπτωσή μου έδειξε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου, στη γέννα και μετά από αυτή...χωρίς να μου ζητήσει κανένα αντάλλαγμα. Αυτά:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Γεια σας και παλι. Ευχαριστω για την απαντηση αν και αργοπορημενη κατα πολυ :) ημουν εγκυος οταν αναζητουσα πληροφοριες. Τελικα γεννησα με τον ΚΥΡΙΟ ΣΩΤΗΡΧΟ και ειμαι ευγνωμων!!! Στην 37 εβδομαδα κ ενω πηγα για το εβδομαδιαιο υπερηχο ο γιατρος μου ειδε αλλοιωση παλμων του μωρου και σε χρονο dt με ξεγεννησε με καισαρικη τομη!!! Ερχοταν να με δει, να μου κανει ο ιδιος τις αλλαγες κλπ και χωρις ανταλλαγμα οπως ανεφερε κ η φιλη πιο πανω. Ειμαι απιστευτα ευχαριστημενη, τον εμπιστευομαι κ τον συστηνω με κλειστα ματια. Τυφλα να χει ο επικουρος που με ξεγεννησε στο πρωτο μου παιδακι, τα πηρε χοντρα κ δεν τον ειδα ποτε μετα τη γεννα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...