Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ψαχνω για καλο γυναικολογο-αθηνα


Recommended Posts

γεια σας!

καταρχην με συγχωρειτε που ανοιγω νεο θεμα αλλα δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα παλια θεματα για να παρω γνωμες. εξ αλλου ισως καποια ποστ να ειναι τοσο παλια που τα δεδομενα να εχουν αλλαξει.

 

θα ηθελα τη βοηθεια σας να βρω εναν καλο γυναικολογο στην αθηνα για να με αναλαβει καθως με τον αντρα μου πλεον θελουμε να αρχισουμε προσπαθειες για μωρακι.

θελω εναν γιατρο με τον οποιο να νιωθω ανετα και να τον εμπιστευομαι, να ειναι σωστος επιστημονας και εμπειρος και με πολλες γνωσεις, γιατι εχω την ιδιαιτεροτητα να εχω επαναλαμβανομενες κολπιτιδες (τις φοβαμαι για επιπλοκες στην εγκυμοσυνη), τραχηλο με αριστερη κλιση και πολυκυστικες ωοθηκες..

 

προτεινετε μου αυτους που θεωρειτε ιδανικους γιατρους σας παρακαλω, εχω πολυ ασχημες εμπειριες απο τους προηγουμενους γυναικολογους μου οι οποιοι ηταν αδιαφοροι και αμελεις απεναντι μου.

 

βοηθηστε με να βρω τον επιστημονα που θα εμπιστευτω τον ερχομο (αν θελει ο θεος!) των παιδιων μας!!:-D

 

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας!

καταρχην με συγχωρειτε που ανοιγω νεο θεμα αλλα δεν προλαβαινω να διαβασω ολα τα παλια θεματα για να παρω γνωμες. εξ αλλου ισως καποια ποστ να ειναι τοσο παλια που τα δεδομενα να εχουν αλλαξει.

 

θα ηθελα τη βοηθεια σας να βρω εναν καλο γυναικολογο στην αθηνα για να με αναλαβει καθως με τον αντρα μου πλεον θελουμε να αρχισουμε προσπαθειες για μωρακι.

θελω εναν γιατρο με τον οποιο να νιωθω ανετα και να τον εμπιστευομαι, να ειναι σωστος επιστημονας και εμπειρος και με πολλες γνωσεις, γιατι εχω την ιδιαιτεροτητα να εχω επαναλαμβανομενες κολπιτιδες (τις φοβαμαι για επιπλοκες στην εγκυμοσυνη), τραχηλο με αριστερη κλιση και πολυκυστικες ωοθηκες..

 

προτεινετε μου αυτους που θεωρειτε ιδανικους γιατρους σας παρακαλω, εχω πολυ ασχημες εμπειριες απο τους προηγουμενους γυναικολογους μου οι οποιοι ηταν αδιαφοροι και αμελεις απεναντι μου.

 

βοηθηστε με να βρω τον επιστημονα που θα εμπιστευτω τον ερχομο (αν θελει ο θεος!) των παιδιων μας!!:-D

 

ευχαριστω!

καλημερα κ καλι εβδομαδα.εχω σαν αρχη να μην προτεινω γιατρους συχνα.μεχρι τωρα εχω προτεινει 2.τον γυναικολογο μου, κ τον παιδοκαρδιοχειρουργο.για μενα ειναι οι φυλακες αγγελοι μου.στο θεμα μας.ο γυναικολογος μου ειναι στο κολωνακι,μην σε τρομαζει η περιοχη δεν ειναι γδαρτης,το αντιθετο,δεν εχω πληρωσει επισκεψη ποτε,μονο τα τεστ παπ κ τις γεννες.μπορει να τις υπολογιζει στο συνολο στο τελος.πανω απο ολα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ.καθεται κ ασχολειται μαζι μου,κ το βασικοτερο τον βρισκω οτι ωρα θελω για οτι μ...........θελω.δεν τον βλεπω ποτε σαν τον γιατρο μου,οποτε παω για το ετησιο τσεκ απ νιωθω οτι παω σε δικο μου ανθρωπο.στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα αλλο γιατρο ο οποιος στον 2μηνα μου ειπε να κανω καμπυλη ζαχαρου,ειχε γραψει οδηγιες.πηγα στο νοσοκομειο κ επειδη οι κοπελες δεν καταλαβαιναν τι εχει γραψει,τον πηρα τηλ.η απαντηση του οταν του ειπα οτι ειμαι στο νοσοκομειο ηταν:κ γω τουαλετα κ το εκλεισε στη μουρη.ασε δε που για αδειες στη δουλεια επρεπε να τον χιλιοπαρακαλαω γιατι δεν αντεχα να δουλευω ορθια,ποσο μαλλον οταν ειχα εμετους ολη μερα.τελος παντων,στον γιατρουλη μου τωρα.απο την πρωτη φορα που πηγα με αγκαλιασε,μου εξηγησε πολλα που ουτε ειχε μπει στη διαδικασια να μου τα πει ο αλλος.με λιγα λογια του εχω τυφλη εμπιστοσυνηκ ξερω πολυ καλα οτι δεν θα κοιταξει να βγαλει.οταν γεννησα το πρωτο παιδι επειδη ηταν λιγα γραμμαρια παραπανο ο παιδιατρος εκρινε να μπει στη μοναδα(τσαμπα λεφτα)τον βρηκε ο γιατροε μου κ αφου σιγουρευτηκε οτι δεν υπαρχουν αλλοι λογοι να μπει στη μοναδα, με δικη του ευθηνη ειπε να ανεβει το παιδι στον οροφο.στο 2 παιδι επειδη ειχα συσπασεις γεννας στο τελος του 7μηνα,καθε 15λεπτα επαιρνε τηλ στο νοσοκομειο να ενειμερωνεται(ηταν κσλοκαιρι κ ειχε φυγει διακοπες 2 μερες πριν)κ μετα επαιρνε τον αντρα μου να τον ενυμερωνει με την σειρα του.ειχε αφησει πολυ καλο αντικαταστατη πισω του.το αποτελεσμα την επομενη μερα τον ειδα μπροστα μου.εμαθα αργοτερα απο την γυναικα του οτι ειχε αγχωθει πολυ κ γυρισε πισω τρεχοντας(ακομα νιωθω τυψεις που του χαλασα τις διακοπες).σε ζαλισα αλλα οταν μιλαω για αυτον ξεχναω να σταματησω.αν θες καποιες πληροφοριες στειλε μου πμ.ελπιζω να νιωσεις αυτα που σου περιγραφω σε οποιν γιατρο καταληξεις.........

Link to comment
Share on other sites

Σταμουλης Βαγγελης

Δορυλαιου 10-12

210 7797400

 

ο,τι κιαν σου πω λιγο θα ναι, νομιζω οτι εχει σχολια κι απο αλλες φιλες στο site.

αισιοδοξος,με το χαμογελο,υπομονετικος,τον ενοχλω στα μαυρα μεσανυχτα για καθε παλαβωμαρα,διαθεσιμος ανα πασα στιγμη,δεν κανει καισαρικες ανευ λογου παρα καθεται ωρες να σε βοηθησει να γεννησεις φυσιολογικα, τι αλλο να πω..θα γραφω μεχρι αυριο,

Link to comment
Share on other sites

Σταμουλης Βαγγελης

Δορυλαιου 10-12

210 7797400

 

ο,τι κιαν σου πω λιγο θα ναι, νομιζω οτι εχει σχολια κι απο αλλες φιλες στο site.

αισιοδοξος,με το χαμογελο,υπομονετικος,τον ενοχλω στα μαυρα μεσανυχτα για καθε παλαβωμαρα,διαθεσιμος ανα πασα στιγμη,δεν κανει καισαρικες ανευ λογου παρα καθεται ωρες να σε βοηθησει να γεννησεις φυσιολογικα, τι αλλο να πω..θα γραφω μεχρι αυριο,

 

 

ΑΥτο ακριβως........και η ελευθερια η μαια του ΜΑΛΑΜΑ!!!! Ειμαι εκει απο 15 χρονων, εχει γεννησει εκει η θεια μου , η νυφη μου , εχω στειλει 5 φιλες μου και ειναι και αυτες πολυ ευχαριστημενες. Εγω το εμπιστευομαι ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ........

Οι παππουδες μας προσφυγες, οι γονεις μας μεταναστες και εμεις......ρατσιστες!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Εγώ έχω γυναίκα γυναικολόγο, γιατί πραγματικά αισθάνομαι πολύ άνετα! Είναι απίστευτα ήρεμη και ψύχραιμη, το αντίθετο από εμένα και αυτό με έκανε να νιώθω τέλεια.Επίσκεψη-test pap-κολπικό έλεγχο = 60? με απόδειξη.Στην εγκυμοσύνη, κάθε επίσκεψη για υπέρηχο 30? με απόδειξη και στο τέλος που πήγαινα κάθε εβδομάδα τίποτα.Είναι βέβαια στο Μητέρα, οπότε το έξοδο της γέννας είναι μεγαλύτερο από δημόσιο νοσοκομείο αλλά είναι πολύ καλή. Επίσης, ποτέ δεν περίμενα πάνω από 10'-15', οπότε κερδίζα χρόνο.Τέλος, έχει και δική της μαία , αν θέλεις, όπου πραγματικά δεν σε πιέζει να την πάρεις.Σκέψου ότι εγώ το αποφάσισα την ημέρα που γεννούσα.Είναι στην Ηλιούπολη το ιατρείο της.αν σε βολεύει και θέλεις στείλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα θα σου προτεινω τον κο λοίσιο νικο ειναι παρα πολυ καλος επιστημονας και ανθρωπος...ομως αν δεν δεις μονη σου οτι και ολες να σου πουμε δεν φτανει..για ολες μας ο γιατρος μας ειναι ο καλυτερος και φυσικα τον εμπιστευομαστε απολυτα αυτο που εχει σημασια ειναι εσυ να δεις και να κρινεις..αν θες πληρ.περισσοτερες πες να σου στειλω πμ.

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας! βεβαια θελω πμ με τα στοιχεια ! :)

 

εννοειται οτι για ολες σας οι γυναικολογοι σας ειναι οι καλυτεροι γι αυτο και ζηταω τις αποψεις σας. γι αυτο ζηταω τη γνωμη γυναικων που εχουν κανει η βρισκονται στη διαδικασια παιδιου, γιατι ξερω οτι και εσεις εχετε ψαχτει να βρειτε καποιον ιατρο που να πληροι τις προυποθεσεις σας! θα βασιστω στις εμπειριες σας, στο ποσο βολευει η αποσταση και στην τιμη.οταν επικοινωνησω η ιδια μαζι τους θα κρινω πλεον πιο αξιοπιστα.

δεν εχω φιλες με ιατρο δικο τους να μου προτεινουν οποτε ζηταω απο εσας..

ξανα ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

salvia για μένα ένας είναι ο TOP και τον συστήνω ανεπυφύλακτα!!ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ με ιατρείο απέναντι απο το πρεζιντεντ και συνεργάζεται με ιασώ.1500ευρώ είτε καισσαρική είτε φυσιολογικά, δεν χρεώνει εξετάσεις τις κάνει όλες δωρεάν στο ιατρείο του ούτε επισκεψη παίρνει!εχει πολύ κόσμο και πάνω απο όλα είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ.Αν επιλέξεις δε καισσαρική όπως έκανα εγώ διοτι δεν ήθελα φυσιολογικό,δεν θα καταλάβεις τον παραμικρό πόνο διότι πως να το κάνουμε ο τύπος είναι καλλιτέχνης!!(φημίζεται για την ανώδυνη καισσαρική και στο επιβεβαιώνω κι εγώ η ίδια).Ελπίζω να σε βοήθησα φίλη μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλησπερα salvia, θα ηθελα με την σειρα μου να προτεινω τον γυναικολογο μου βασιλειο μηλιακη με τον οποιο εχω κανει δυο παιδια και ειμαι εγκυος στο τριτο. υπεροχος ανθρωπος και γιατρος. τον γνωρησα μεσα απο μια μεγαλη ταλαιπωρια που περασα με κονδυλωματα με τον πρωην γιατρο μου στο μητερα και ο κ.μηλιακης ειναι υπευθυνος κολποσκοπησης στο τμημα εκει. μωλις ειχε γυρισει απο μετεκπαιδευση στην αγγλια, νεος ιατρος εργαζοταν εκει με πολυ αγαπη και ορεξη για την δουλεια του, με βοηθησε απο την πρωτη στιγμη. αν και μου ειχαν πει οτι λογω του προβληματος μου ηταν πολυ δυσκολη περιπτωση μια εγκυμοσυνη εμεινα εγκυος μεσα σε δυο μηνες. πολυ σχολαστικος με ολες τις εξετασεις και ελεγχους, δεν εχει υπαρξει μεσα σε αυτες τις σχεδον τρεις εγκυμοσυνες μια φορα που να μην εχει σηκωσει το τηλεφωνο αυτος και οχι καποια γραμματεας του (τρομερα σημαντικο αυτο για μενα), δεν εψαχνα να τον βρω τα καλοκαιρια-γιορτες-αργειες και σε καθε μου ανασφαλεια στην περιοδο της εγκυμοσυνης μου ηταν εκει. συνεργαζεται με μαια αλλα ειναι και ο ιδιος εκει απο την πρωτη στιγμη του τοκετου. το ιατρειο του ειναι αχαρνες και συνεργαζεται με μητερα και λητω που τωρα με το ενιαιο συστημα υγειας οι τιμες στα οικονομικα πακετα ειναι αναλογες των δημοσιων νοσοκομιων...ψαξτο λιγο!! χχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

salvia καλησπέρα..

 

Ηρθε και η σειρα μου να σου προτείνω τη δική μου γυναικολόγο. Λέγεται Παππα Ολυμπία και έχει ιατρείο στο Κολωνάκι στην οδό Κριεζώτου κοντά στο σταθμό του μετρό στο Σύνταγμα(μη σε φοβίζει η περιοχή, η τιμή ήταν λογική καθώς δεν πλήρωνα καθόλου επισκέψεις μέχρι και 2 φορές μετά που γέννησα και με έβλεπε κάθε 20 μέρες και αν τύχαινε κάτι και πιο συχνά). Εκτός του ότι έμεινα χιλιοευχαριστημένη, νομίζω ότι μου έφερε και γούρι. Μία που πήγα για απλή εξέταση και μία επείδή ήμουν έγκυος σε διάστημα 1 μήνα περίπου... Ήταν δίπλα μου και αυτή και η μαία της η Βασιλεία σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης, της γέννας και της λοχείας. Πολύ ζεστός άνθρωπος, απλή και πάρα πολύ οικεία. Ξέρω βεβαια ότι έχεις ζαλιστεί με τόσες προτάσεις, καθώς για κάθε κοπέλα ο γιαρός είναι μοναδικός, γιαυτό δεν θα πω κάτι άλλο γιατί αν αρχίσω να μιλάω για τη γιατρό και τη μαία δεν θα τελεώσω ποτέ, αν θέλήσεις πες να σου στείλω πμ.

 

Καλό βράδυ και καλή επιλογή!!!

 

και να θυμάσαι ότι το άγχος δεν οφελεί πουθενά, γιαυτό χαλαρώστε κα απολαύστε το.....

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητή deppie28 η κυρία Παππά με ποιο μαιευτήριο συνεργάζεται;Και η αμοιβή της σε λογικές τιμές; Δε χρειάζεται να μου πεις ακριβώς πχ.αν είναι πάνω από 1500Ε.

Και σε γενικότερες γραμμές αν είναι συνεργάσιμη,κλπ..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites

ευγενω καλησπέρα,

 

Η γιατρός μου συνεργάζεται με το Ιασώ και η αμοιβή της είναι 2000? και 300? για τη μαία αν αποφασίσεις να την έχεις. Στην τιμά συμπειλαμβάνονται όλες οι επισκέψεις κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και 2 μετά. Πληρώνεις μόνο τους 3μεγάλους υπερήχους που γίνονται στο ιατρείο της( έχει άλλο υπερηχογράφο γιαυτούς τους υπερήχους) με εμβρυολόγο που συνεργάζεται (110?, 100? και 120? αν θυμάμαι καλά). Καταρχάς είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!Είναι πολύ γλυκιά, πολύ συνεργάσιμη, πολύ οικεία.... Γενικώς είναι άνθρωπος που δεν υπάρχει περίπτωση να μην νιώσεις άνετα και φυσικά να μην τη συμπαθήσεις!!! Και να φανταστείς ότι εγώ πήγαινα με επιφύλαξη επειδή ήταν γυναίκα, αλλά τώρα δεν την αλλάζω με κανέναν.... Αν χρειαστείς ότιδήποτε άλλο στείλε μου πμ

 

Καλό βράδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

κορίτσια ψαχνω καποιον καλο γυναικολογο στην αθηνα.θελω να μου πειτε αν ειναι καλοι και προθυμοι να απαντησουν σε ερωτησεις , επισης ποσο κοστιζει μια απλη επισκεψη με τεστ παπ.

 

Ευχαριστω!

onggp2.png

cy17p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
κορίτσια ψαχνω καποιον καλο γυναικολογο στην αθηνα.θελω να μου πειτε αν ειναι καλοι και προθυμοι να απαντησουν σε ερωτησεις , επισης ποσο κοστιζει μια απλη επισκεψη με τεστ παπ.

 

Ευχαριστω!

 

 

Ο καλύτερος γιατρός του κόσμου! Και εγώ και οι φίλες μου πλέον είμαστε φανατικές πελάτισσές του! Είναι κορυφαίος επιστήμονας με πλούσιο βιογραφικό και πάνω απο όλα εξαιρετικός άνθρωπος που αγαπάει τη δουλεία του και φαίνεται!είναι στη διάθεσή μας 24 ώρες τη μέρα για όποιο θέμα μας απασχολεί με υπομονή και διάθεση να εξηγήσει τα πάντα. Τώρα που τον βρήκα δεν τον αλλάζω με τίποτα!ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ λέγεται. εάν χρειαστείς πληροφορίες στείλε μου pm

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευγενω καλησπέρα,

 

Η γιατρός μου συνεργάζεται με το Ιασώ και η αμοιβή της είναι 2000? και 300? για τη μαία αν αποφασίσεις να την έχεις. Στην τιμά συμπειλαμβάνονται όλες οι επισκέψεις κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και 2 μετά. Πληρώνεις μόνο τους 3μεγάλους υπερήχους που γίνονται στο ιατρείο της( έχει άλλο υπερηχογράφο γιαυτούς τους υπερήχους) με εμβρυολόγο που συνεργάζεται (110?, 100? και 120? αν θυμάμαι καλά). Καταρχάς είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!Είναι πολύ γλυκιά, πολύ συνεργάσιμη, πολύ οικεία.... Γενικώς είναι άνθρωπος που δεν υπάρχει περίπτωση να μην νιώσεις άνετα και φυσικά να μην τη συμπαθήσεις!!! Και να φανταστείς ότι εγώ πήγαινα με επιφύλαξη επειδή ήταν γυναίκα, αλλά τώρα δεν την αλλάζω με κανέναν.... Αν χρειαστείς ότιδήποτε άλλο στείλε μου πμ

 

Καλό βράδυ!!!

 

 

λίγο ακριβή δεν είναι??

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου σύστησαν και πήγα στον Χασιάκο Δημήρη, είναι στην Λ.Αλεξάνδρας το ιατρείο. Είναι αναπληρωτής στο Αρεταίειο και συνεργάζεται πλέον με Ρεα και Λητώ. Στην επίσκεψη με παπ παίρνει 50 ευρώ και σε εγκυμοσύνη δεν πληρώνεται σε κάθε εξέταση.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ο δικός μου γυναικολόγος είναι ο DR ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ . Είναι απο τους καλύτερους γιατρούς !!! Πάντα ενημερωμένος και πρόθυμος να βοηθήσει οποιαδήποτε ωρα της ημέρας .. (και βασικά ειναι κοντα στην γυναίκα έστω και αν πρόκειται για μια απορία .. που συνήθως όλες έχουμε ... ειδικά αυτήν την περίοδο της ζωής μας .. ;) Εγω και φίλες μου δεν τον αλλάζουμε με τιποτα .. ΑΑΑ και ξέχασα να σας πω .. οι τιμές του ειναι απο τις καλυτερες .. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Καλησπέρα :)

Πρόσφατα έμαθα ότι μεγάλωσε ένα ινομύωμα που παρακολουθούσα από το 2006 και ο γιατρός μού σύστησε να το αφαιρέσουμε με χειρουργική επέμβαση (ανοιχτό χειρουργείο + επισκληρίδιο). Η τιμή που κοστολόγησε τη διαδικασία είναι αφενός απαγορευτική για μένα (2000 ευρώ η αμοιβή του + 1400 η επέμβαση και 2-3 μέρες νοσηλείας στο ΙΑΣΩ) αφετέρου δε με ικανοποίησε η προσέγγισή του, καθώς όλα τα χρόνια που με παρακολουθεί είναι η πρώτη φορά που τον χρειάζομαι πραγματικά και με απογοήτευσε. Περισσότερο με τρομοκράτησε παρά με κατατόπισε. Ρωτώντας φίλες, των οποίων την κρίση εμπιστεύομαι, έχω καταλήξει στην απόφαση να επισκεφτώ, για μία δεύτερη γνώμη, έναν εκ των Σακκά Γρηγόρη ή Γιάννη Μιχαλόπουλο. Υπάρχει κάποια που γνωρίζει τους επιστήμονες, ώστε να μου μεταφέρει την άποψή της; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για την όποια πληροφορία :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα ,μολις μετακομίσα Αθήνα και ανακάλυψα πως ειμαι έγκυος,έχετε κάποιο καλό γυναικολόγο να προτείνετε να ειναι πάνω από οκανα άνθρωπος εννοείτε !?τα παραπάνω post ειναι από το 2013 οπότε ισως έχετε και άλλες προτάσεις ...Ευχάριστω πολύ πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα ,μολις μετακομίσα Αθήνα και ανακάλυψα πως ειμαι έγκυος,έχετε κάποιο καλό γυναικολόγο να προτείνετε να ειναι πάνω από οκανα άνθρωπος εννοείτε !?τα παραπάνω post ειναι από το 2013 οπότε ισως έχετε και άλλες προτάσεις ...Ευχάριστω πολύ πολυ

 

Μπράβο κοριτσάκι μου,

 

Είμαι πολύ ευχαριστημένη με τον γυναικολόγο μου μετα απο μια περιπέτεια που είχα με άλλον ιατρό ο οποίος με έγραψε λίγο πριν γεννήσω.

Εκπληκτικός άνθρωπος κ άριστος ιατρός,δε τον αλλάζω με τίποτα.

 

Είναι Μαρούσι, αν σε ενδιαφέρει ακόμα στέιλε πμ.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
salvia για μένα ένας είναι ο TOP και τον συστήνω ανεπυφύλακτα!!ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ με ιατρείο απέναντι απο το πρεζιντεντ και συνεργάζεται με ιασώ.1500ευρώ είτε καισσαρική είτε φυσιολογικά, δεν χρεώνει εξετάσεις τις κάνει όλες δωρεάν στο ιατρείο του ούτε επισκεψη παίρνει!εχει πολύ κόσμο και πάνω απο όλα είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ.Αν επιλέξεις δε καισσαρική όπως έκανα εγώ διοτι δεν ήθελα φυσιολογικό,δεν θα καταλάβεις τον παραμικρό πόνο διότι πως να το κάνουμε ο τύπος είναι καλλιτέχνης!!(φημίζεται για την ανώδυνη καισσαρική και στο επιβεβαιώνω κι εγώ η ίδια).Ελπίζω να σε βοήθησα φίλη μου!!!

Ο κ.Ζιώγας είναι αυτός που έφερε την μέθοδο της επισκληριδίου στην Ελλάδα.Τον γνωρίζω εδώ και 20 χρόνια....... ξέρει την δουλεία του πραγματικά πάρα πολύ καλά.Οσες φίλες και συγγενης εχω στείλει, έχουν μείνει απόλυτα ικανοποιημένες.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
καλημερα κ καλι εβδομαδα.εχω σαν αρχη να μην προτεινω γιατρους συχνα.μεχρι τωρα εχω προτεινει 2.τον γυναικολογο μου, κ τον παιδοκαρδιοχειρουργο.για μενα ειναι οι φυλακες αγγελοι μου.στο θεμα μας.ο γυναικολογος μου ειναι στο κολωνακι,μην σε τρομαζει η περιοχη δεν ειναι γδαρτης,το αντιθετο,δεν εχω πληρωσει επισκεψη ποτε,μονο τα τεστ παπ κ τις γεννες.μπορει να τις υπολογιζει στο συνολο στο τελος.πανω απο ολα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ.καθεται κ ασχολειται μαζι μου,κ το βασικοτερο τον βρισκω οτι ωρα θελω για οτι μ...........θελω.δεν τον βλεπω ποτε σαν τον γιατρο μου,οποτε παω για το ετησιο τσεκ απ νιωθω οτι παω σε δικο μου ανθρωπο.στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα αλλο γιατρο ο οποιος στον 2μηνα μου ειπε να κανω καμπυλη ζαχαρου,ειχε γραψει οδηγιες.πηγα στο νοσοκομειο κ επειδη οι κοπελες δεν καταλαβαιναν τι εχει γραψει,τον πηρα τηλ.η απαντηση του οταν του ειπα οτι ειμαι στο νοσοκομειο ηταν:κ γω τουαλετα κ το εκλεισε στη μουρη.ασε δε που για αδειες στη δουλεια επρεπε να τον χιλιοπαρακαλαω γιατι δεν αντεχα να δουλευω ορθια,ποσο μαλλον οταν ειχα εμετους ολη μερα.τελος παντων,στον γιατρουλη μου τωρα.απο την πρωτη φορα που πηγα με αγκαλιασε,μου εξηγησε πολλα που ουτε ειχε μπει στη διαδικασια να μου τα πει ο αλλος.με λιγα λογια του εχω τυφλη εμπιστοσυνηκ ξερω πολυ καλα οτι δεν θα κοιταξει να βγαλει.οταν γεννησα το πρωτο παιδι επειδη ηταν λιγα γραμμαρια παραπανο ο παιδιατρος εκρινε να μπει στη μοναδα(τσαμπα λεφτα)τον βρηκε ο γιατροε μου κ αφου σιγουρευτηκε οτι δεν υπαρχουν αλλοι λογοι να μπει στη μοναδα, με δικη του ευθηνη ειπε να ανεβει το παιδι στον οροφο.στο 2 παιδι επειδη ειχα συσπασεις γεννας στο τελος του 7μηνα,καθε 15λεπτα επαιρνε τηλ στο νοσοκομειο να ενειμερωνεται(ηταν κσλοκαιρι κ ειχε φυγει διακοπες 2 μερες πριν)κ μετα επαιρνε τον αντρα μου να τον ενυμερωνει με την σειρα του.ειχε αφησει πολυ καλο αντικαταστατη πισω του.το αποτελεσμα την επομενη μερα τον ειδα μπροστα μου.εμαθα αργοτερα απο την γυναικα του οτι ειχε αγχωθει πολυ κ γυρισε πισω τρεχοντας(ακομα νιωθω τυψεις που του χαλασα τις διακοπες).σε ζαλισα αλλα οταν μιλαω για αυτον ξεχναω να σταματησω.αν θες καποιες πληροφοριες στειλε μου πμ.ελπιζω να νιωσεις αυτα που σου περιγραφω σε οποιν γιατρο καταληξεις.........

 

Γεια σου. Αναζητω εναν αξιοπιστο γυναικολογο. Εκανα μια μικρη αναζητηση στο ιντερνετ, βρηκα αυτο το σαιτ, και με ενδιεφερε το μηνυμα σου. Εχω ηδη επισκευτει εναν γυναικολογο, αλλα χρειαζομαι μια δευτερη γνωμη, και δεν γνωριζω καποιον δικο μου. . Μπορεις να μου στειλεις το ονομα του, και διευθυνση η τηλεφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...