Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αγιοι απόστολοι - κάλαμος


lenagr1

Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


καλησπέρα,

 

εμένα ο άντρας μου έχει εξωχικό εκεί και δεν τρελαίνομαι καθόλου με την θάλασσα, και όχι ότι δεν είναι καθαρή απλώς οπτικά να το πώ?δεν με τραβάει να κάνω μπάνιο. Αν και μαζεύει αρκετό κόσμο αλλά δεν νομίζω ότι πάνε για την θάλασσα όσο για το μέρος όπου είναι αρκετά όμορφο. Είναι άλλη μία πιο πάνω παραλία(κοινοτική πλαζ γράφει) η οποία όταν δεν έχει κύμα είναι καλή, αν και σπάνια δεν έχει κύμα!

 

Προσωπικά για μπάνιο δεν θα στο πρότεινα, αν όμως είχες σκοπό να πας περισσότερο για το μέρος είναι καλά και ok μπορείς να κάνεις και μπάνιο μιας και θα πας, και αν σκέφτεστε για φαγητό έχει ένα πάρα πολύ καλό εστιατόριο-καφετέρια με καλές τιμές, όπου έχει βραβευτεί η "Βεγγέρα"..έχει απίστευτες καρμπονάρες ! :)

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...