Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Προτάσεις για οικογενειακές χουρχούλες?


amarylis

Recommended Posts

...τώρα που πιάσαν τα κρύα καμία πρόταση για χωριουδάκι κοντά στην Αθήνα? λέμε να πάμε το Σ/Κ τα τρία μας , θέλουμε ένα μέρος όπου θα το χαρεί ο μικρός μας...να δει λίγο φύση.

Έχετε κανέναν ξενώνα ή ενοικιαζόμενο δωμάτιο κατά νου?Να είναι ιδανικά και για παιδάκια? :)

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


vazelaki από τα Καλάβρυτα είμαι! :) Είναι ονειρεμένα!στην Ζαχλωρού δεν έχω πάει όμως..είναι ωραία σαν περιοχή ή είναι μόνο για διαμονή με σκοπό να πας Καλάβρυτα?

Σε ποιό από όλα έμεινες?

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι ποσταρα μια προταση για ξενωνα στο αλλο τοπικ (αγαπημενος προορισμος) στο Ναυπλιο. Δες την τριτη φωτο της ιστοσελιδας τους. Σ' αυτο το δωματιο μειναμε, εχει τζακι, ενα διπλο κρεβατι, δυο μονα, σου βγαζουν και παρκοκρεβατο αν χρειαζεται, εχει μεγαλη κουζινα υπερ-εξοπλισμενη (αν χρειαστει δηλαδη να φτιαξεις κατι για τα παιδια δεν εχεις προβλημα) επισης ειναι αρκετα μεγαλο, εχει απλα και τα παιδια δεν βαριουνται αν εχει κακο καιρο να μεινουν και λιγο μεσα. Εχει μια μπαλκοναρα και μια θεα! Το μπουρτζι στο πιατο. Ξυπνας γυρνας λιγο το κεφαλι και βλεπεις θαλασσα και καραβακια. Εγω το ερωτευτηκα, σκοπευω να ξαναπαω συντομα. Νομιζω οτι ολες οι πανσιον εκει πανω ειναι καλες αλλα το συγκεκριμενο δωματιο το ερωτευτηκα. Παλιοτερα μεναμε σε ξενοδοχειο αλλα νομιζω οτι με το παιδι δεν θα μας βολευε. θα ειχα το αγχος μην ενοχλουμε ή μην μας ενοχλουν τις ωρες που θελω να την κοιμισω.

Νιωθω οτι κερδισα χρονια ζωής, χωρις υπερβολη. Ναυπλιο ΟΛΕΕΕ!

Κατεβηκα το πρωι της Κυριακης με την κορη μου στο λιμανι, ερχονταν οι τρατες με ολοφρεσκο ψαρι, μυρισε ολη η παραλια, καναεμ βολτα με το αλογο, ανεβηκαμε στο τρενακι, ψωνισαμε ενα σωρο σκατουλακια χειροποιητα, ηπιαμε καφε, και πηγαμε και ξυπνησαμε τον υπναρα τον μπαμπα μας και ξαναμανα βολτα, φαγητο σε ταβερνακι σουπερ....ααααααχ αυτη ειναι ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τελικά κλείσαμε για Αμφίκλεια σε ένα πανέμορφο από ότι είδα στο site στούντιο! :)http://www.xenonaskiriaki.gr - είχα πάει στο παρελθόν στην Αγόριανη ένα κοντινό όμορφο χωριουδάκι και μου είχε αρέσει. :)

 

Θα πάμε αυτό το σ/κ να πάρουμε δυνάμεις για την εγχείρηση του μπαμπά-παππού μας που θα επακολουθήσει

 

Φιλιά!

5qfMp3.pngM5Bvp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλατος resort και ξερό ψωμί (στο Επτάλοφο Παρνασού). Ακριβό αλλά σούπερ. Τα παιδιά ξετρελλαίνονται με τα ξύλινα σπιτάκια, το τζάκι και το δωμάτιο στη σοφίτα!!!! Επίσης, με την εσωτερική πισίνα και το υπαίθριο μεγάλο σκάκι. Έχει σπιτάκια από 2 έως 6 ατόμων. Check it out στο site τους: http://www.elatos.com

Blessed with a child!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...