Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ


Recommended Posts

Εγω εχω παει παμπολες φορες...

Ψωνιζω μονο ΟΤΙ ΘΕΛΩ!!!

Οταν ερθει κοντα η πωλητρια να με εξυπηρετησει της λεω πολυ ευγενικα οτι ξερω τι θελω κ θα το βρω μονη μου κ αν δεν το βρω θα τη φωναξω..

Και δεν εχω παρει ποτε κατι αχρηστο απο εκει..

Μαλιστα πηγαινω κ για πραγματα οπως καποια σαμπουαν κλπ που τα βρισκω μονο σε μαγαζια με βρεφικα ή στα Τζαμπο..

Στα Τζαμπο ειναι 50 λεπτα φτηνοτερα αλλα υπαρχει η εξης διαφορα.. θα κερδισω τα 50 λεπτα του σαμπουαν κ θα δωσω αλλα 50 ευρω σε βλακειες.. ενω στο Λητω, θα παρω το σαμπουαν μου κ θα φυγω σουμπιτη...

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 110
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ, πόσο δίκιο έχεις marimari!!!έχω πάει δύο φόρες:τη μία με μια φίλη μου επίσης έγκυο για να αλλάξω κάποια ρούχα εγκυμοσύνης που μου έιχαν φέρει δώρο και προχθές με τον άντρα μου να κοιτάξουμε κάποια καροτσάκια που μας αρέσουν.Και τις δύο φορές οι πωλήτριες μας έπρηξαν κυριολεκτικά για το τι πρέπει να αγοράσουμε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ. Ο άντρας μου τρόμαξε κυριολεκτικά γιατί από τις τιμές και την προίκα που σου έλεγαν οτι πρέπει να πάρεις από τώρα (εγώ είμαι στον 4ο) για να εξοπλίζεσαι σιγά σιγά, έπρεπε να είσαι ο Ωνάσσης για να ανταπεξέλθεις. Μέχρι καρέκλα θηλασμού με συμβούλεψαν να πάρω τώρα που έιναι εκπτώσεις για να τη συνήθισω:shock: Τον καθησύχα οτι με το forum θα βρούμε τα απαραίτητα και μάλιστα από γυναίκες και γονείς που έχουν δοκιμάσει τα όποια προιόντα και έχουν γνώση για το τι πράγμα μιλάνε και όχι από κυριούλες που απλά θέλουν να εκμεταλλευτούν οικονομικά τη χαρά και την αγωνία μας.

RNcFp3.png

DBP9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα....αυτο που λετε οι περισσοτερες για τις πωλητριες που προσπαθουν να σου πουλησουν τα παντα!!!!ΑΝΥΠΟΦΟΡΟ!!!!!

 

Εγω ειχα κανει μηνες πριν την ερευνα μου εδω μεσα στο φορουμ ,αλλα και ψαχνοντας σε διαφορα site ( προτεινομενα απο τα κοριτσια βεβαια) ειχα βρει ολα οσα ηθελα!!

Τα περισσοτερα τα παρειγγειλα μεσο ιντερνετ και τα υπολοιπα ειχα κανει λιστα,γραφοντας συγκεκριμενα την μαρκα και τι ακριβως ειναι.

Ετσι οταν πηγαμε στα Λητω εβγαλα την λιστα μου και ξεκινησα να ζηταω!!

Η πωλητρια πασχιζε να μου αλλαξει γνωμη σε καποια ή να προσπαθει να μου πασαρει αχρηστα πραγματα!!!

Παλι καλα δεν επεσα στο τρυπακι τους.......ημουν απολυτη σε αυτα που ηθελα!!!

Ουσιαστικα την κουνια και την επιπλωση γενικως πηραμε,συν το καθισμα αυτοκινητου της besafe το οποιο ειχαν βγαλει εκπτωση και ερχοταν σχεδον το ιδιο με το να το παραγγειλω απο το ιντερνετ.

Παντως δεν προκειτε μετα απο αυτο που μας εκαναν με την κουνια ,να ξαναψωνισω εκει!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς έχουμε πάει 2 φορές και δεν ψωνίσαμε καμία. Την πρώτη μας έδειξε μια κούνια που μας είπε ότι ήταν μασίφ ξύλο ενώ δεν ήταν. Τη δεύτερη ήθελαν στις εκπτώσεις να μας κάνουν 20% στο δείγμα του καροτσιού μας, μοντέλο 2008 και επέμεναν ότι δεν υπήρχε πιο καινούργιο... Εννοείται πως δεν τους έχω καμια εμπστοσύνη βέβαια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω παλι απορω με σας!!!

σορυ αλλα ολεσ βλεπετε χαλια σερβεις και παλι αγοραζετε:confused:

εγω μολις μου λεγανε κανα χαζω θα την ειχα κανει!!!αυτοι μασ εχουν αναγκη!!!οχι εμεις!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι απορω με σας!!!

σορυ αλλα ολεσ βλεπετε χαλια σερβεις και παλι αγοραζετε:confused:

εγω μολις μου λεγανε κανα χαζω θα την ειχα κανει!!!αυτοι μασ εχουν αναγκη!!!οχι εμεις!!!

αα και σορυ για τα λαθακια...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Προσεξτε με τα ΛΗΤΩ ΠΑΙΔΙΑ......πηραμε στρωμα απο εκει υποτιθεται απο φυσικο κοκοφοινικα, το οποιο οταν ηρθε σπιτι ΒΡΩΜΑΓΕ ΟΛΟΣ Ο ΤΟΠΟΣ ΧΗΜΙΚΑ.....και το πηγαμε πισω και πηραμε ενα κλασσικο της mothercare που δεν μυριζε τπτ. Και οταν το πηγαμε πισω ειχε το θρασσος αυτη να μας πει οτι ετσι μυριζει ο φυσικος κοκοφοινικας. Οταν μπηκα μεσα στο ιντερνετ δε, ανακαλυψα οτι κανενας ΦΥΣΙΚΟΣ κοκοφοινικας δεν μυριζει χημεια. Μυριζουν αυτοι που εχουν 80% χημεια και 20% επεξεργασμενο κοκοφοινικα και αυτα ειναι τα πιο κοινα στρωματα και τα πασαρουν για 100% φυσικα.......βρε αι στο διατανο. Που θα μου πουν οτι ειναι φυσικο κατι που μυριζει λες και βγηκε απο εργοστασιο παραγωγης χημικων.....σε περναν για ηλιθιο εκει μεσα. Αν δεν ξερετε τι θελετε μην πατε. Πηγα φοροντας sling στην μικρη και το βλεπει μια μελουσα μαμα και λεει 'τετοια γιατι δεν εχετε' και το ακουσα αν και γυρισε την πλατη της σε μενα η πωλητρια....'ξερετε αυτα δεν βολευουν, τα δικα μας ειναι πιο καλα' και μιλουσε για την πλαστικουρα που ειναι σκοτωμα για την μεση σου......

Don't give me love, i've had my share. Give me the truth instead.....

Link to comment
Share on other sites

Eχω πάει στα ΛΗΤΩ στην Πειραιως και στου Αλίμου.

Σε σχεση με τις πωλήτριες ,ως ενα βαθμό είναι κατανοητό οτι προσπαθουν να σου πολήσουν όσο το δυνατον περισσότερα!Ειναι η δουλειά τους.Οταν όμως ...το παρακάνουν και δεν σε συμβουλεύουν σωστα όταν το πάρει ο πελάτης χαμπάρι, εννοειται οτι θα θυμώσει και δεν θα ξαναπατίσει.Ετσι τον χανουν μακροπρόθεσμα.

Είναι όμως στο χέρι μας να πάμε ενημερωμένοι...όσο μπορούμε η καθεμια.

Εγω πήγα -αφου πρωτα συμβουλεύτηκα φίλες με παιδιά και τα διαφορα forum οπως το parents, Ελλαδας+εξωτερικού.Ειδα από κοντα αυτα που ήθελα, για κάποια άλλαξα γνωμη, υπολόγισα κόστος και...τελικά τα περισσότερα τα πήρα απο sites του εξωτερικου!

Αυτό που με ενόχλησε περισσότερο ήταν μερικες πωλήτριες(και στα 2 καταστηματα) που δεν ήξεραν τα προιοντα που πουλούσαν.Η μια δεν ήξερε τις προδιαγρφές και τις δυνατότητες και η άλλη(κατ/μα Αλίμου) δεν ήξερε ούτε που ήταν μέσα στο μαγαζί.Κατανοώ να υπάρχουν νέοι υπάλληλοι αλλά τα βασικά οφείλουν να τους τα έχουν πει!!!

QqmLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω δυο φορες που πηγα να ψωνισω στα ΛΥΤΩ στο Περιστερι, και τις δυο φορες οταν εφτασα στο ταμειο μου χτυπησαν αλλη τιμη.

Τη πρωτη φορα αφησα το καροτσι που ειχα διαλεξει και εφυγα και τη δευτερη φορα πηγαμε για ενα παρκοκρεβατο και επεμενε ο αντρας μου να βρουν τη σωστη τιμη οπως και τελικα εγινε, ομως περασε κανα 20 λεπτο μεχρι να παρουν την αποθηκη, να μιλησουν με την υπευθυνη στον οροφο, με την υπευθυνη στο ταμειο, αλλα οσο περιμενε πηγα στο δωματιακι που εχουν να θυλασω, και αφου βρηκαν τη σωστη τιμη και τελειωσαμε εμεις να θυλαζουμε, τους ανακοινωσε ο αντρας μου οτι πλεον δεν θα το ψωνιζαμε απο εκει. Και δεν εχω ξαναπατησει απο τοτε.

eNortjKzUjI0NDEzM1SyBlwwFXMC0A,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΔΗΛΑΔΗ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΝΤΑΙ ΣΩΣΤΑ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΕΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΕΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΨΩΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΗΖΕΙΣ

ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Link to comment
Share on other sites

DARKSEA96

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΒΡΕΦΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΗ.

ΟΙ ΜΗΠΩΣ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΕΙΣΑΙ Η ΕΞΥΠΝΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΨΨΝΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΟΙ ΟΙ ΧΑΖΟΙ??????????

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη................τα υπολοιπα παραπονα/καταγγελιες που εχουμε κανει εκτος της κοπελας που ανοιξε το θεμα,λες να τα γραψαμε για πλακα?????????

Και στην τελικη μηπως εσυ εχεις καποιο ωφελος απο το συγκεκριμενο πολυκαταστημα????????????Γιατι ο τροπος που γραφεις αυτο δειχνει!!

Απ οτι φαινεται αλλοι εχουν μεινει ευχαριστημενοι και αλλοι οχι!!!!

Απαγορευεται να το πουμε????????????:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΠΣΟΣΒΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΛΗΤΩ ΨΩΝΙΖΩ

ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΤΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΠΣΟΣΒΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΛΗΤΩ ΨΩΝΙΖΩ

ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΤΙ?

 

 

Για ποιο λογο προσβαλεσαι???????Αντιθετως να θεωρεις τον εαυτο σου τυχερο που δεν σου εχει δημιουργηθει θεμα!!!

Και εαν διαβασεις λιγακι πιο προσεκτικα θα δεις τουλαχιστων σε μενα,οτι δεν γραφω πουθενα οτι το ουσιαστικο προβλημα μου ειναι οτι προσπαθουν να πουλησουν μεχρι και τους εαυτους τους( αν και πολυ σπαστικο )αλλα η συμπεριφορα τους και οι " απαταιωνιες " αφου τα ψωνισαμε τα πραγματα και ειχαμε πληρωσει!!!!

Link to comment
Share on other sites

DARKSEA96

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΒΡΕΦΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΚΙΝΗΣΗ.

ΟΙ ΜΗΠΩΣ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΕΙΣΑΙ Η ΕΞΥΠΝΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΨΨΝΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΟΙ ΟΙ ΧΑΖΟΙ??????????

 

Ξεκόλλα κοπελιά... έχουμε παράπονα από το συγκεκριμένο κατάστημα και μια χαρά μπορούμε να τα εκφράζουμε. Εσύ τι ζόρι τραβάς? Εάν θίχθηκες (???? και μη χειρότερα) μπορείς απλά να μην διαβάζεις. Το διάβασμα δεν κάνει πάντα καλό..... Και ένα spell check δεν βλάπτει:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΛΩΣ ΜΕ ΠΣΟΣΒΑΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΛΗΤΩ ΨΩΝΙΖΩ

ΕΣΕΝΑ ΚΑΤΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΤΙ?

 

Φυσικά ΟΧΙ!

Οταν όμως είσαι φρεσκομανούλα και δεν γνωρίζεις ποια ακριβώς είναι τα απαραίτητα που θα χρειαστείς για το μωράκι σου,

κρέμεσαι από τα χείλη της κάθε .,.πωλήτριας, για να σε συμβουλεύσει!!!

Και τι να απαντήσεις οταν με ΑΠΟΛΥΤΗ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ σου λέει πως τα πάντα

που υπάρχουν στο 4όροφο κατάστημα είναι βασικά είδη πρώτης ανάγκης νεογέννητου;;;

...ζυγαριές, υγραντήρες, θερμαντήρες, αποστειρωτές, πιπίλες, καλαθούνες, παρκοκρέβατα και άπειρα άλλα!

 

Προσωπικά δεν αγόρασα τίποτα απο τα παραπάνω κ δεν τα χρειάστηκα κιόλας αλλά όλο κ κάτι ...άχρηστο έχω φωρτωθεί χωρίς να το θέλω!

Link to comment
Share on other sites

:roll::roll:για να σασ λησω την παρεξηγηση το λητω δεν ειναι για τι κοινο του jumbo που το μονο που ξερει ειναι χαμηλες τημες αλλα δεν μπορει να καταλαβει οτι το rolex που πουλανε τα καταστηματα στην ομονεια με 25ευρο δεν ειναι το ιδια με τα καταστηματα που το πουλανε 5 και 6 χιλαδεσ και ασ φαινετε το ιδιο.

δεν μπορει τα λητω να ειναι νουμερο ενα στα βρεφικα τυχαια.

μακαρι να ανοιξουν και πατρα ενα ,

φιλακια και μην αρπαζεστε για χαζομαρες ...:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ψωνίσει ελάχιστες φορές από τα συγκεκριμένα καταστήματα κ κυρίως δώρα καθώς ο άσχετος κοσμος θεωρεί ότι είναι καλά καταστήματα....εγώ ξενέρωσα όταν πήγα να πάρω μασητικά για τη μικρή τα οποία υποτίθεται μπένανε στον αποστειρωτή....ε τα βάζω κ εγώ η χαζή κ μαντέψτε? Βγήκαν μία μαζα....λιώσανε κ ευτυχώς που δεν μου χάλασε κ ο αποστειρωτης....τα πήγε ο άντρας μου πίσω έκανε κ φασαρία γιατί του είπανε μα καλά δεν διαβάσατε τις οδηγίες???:shock::shock::shock: αφού έγινε έξαλος τελείως του τα αλλάξανε κ τους δώσανε άλλα....;)

Για να μη σχολιάσω κ ότι είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ! :cool:

sjCrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω ψωνίσει ελάχιστες φορές από τα συγκεκριμένα καταστήματα κ κυρίως δώρα καθώς ο άσχετος κοσμος θεωρεί ότι είναι καλά καταστήματα....εγώ ξενέρωσα όταν πήγα να πάρω μασητικά για τη μικρή τα οποία υποτίθεται μπένανε στον αποστειρωτή....ε τα βάζω κ εγώ η χαζή κ μαντέψτε? Βγήκαν μία μαζα....λιώσανε κ ευτυχώς που δεν μου χάλασε κ ο αποστειρωτης....τα πήγε ο άντρας μου πίσω έκανε κ φασαρία γιατί του είπανε μα καλά δεν διαβάσατε τις οδηγίες???:shock::shock::shock: αφού έγινε έξαλος τελείως του τα αλλάξανε κ τους δώσανε άλλα....:wink:

Για να μη σχολιάσω κ ότι είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ

 

μαλλον εσυ εισαι η ασχετη η μαλλον το κοινο που λεγαμε του τζαμπο που αγωραζει ακκαταληλα προιοντα αρκει να ειναι φτηνα

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οι πωλήτριες στο Λητώ αν δούνε νέα μανούλα, προσπαθούν το πιο άχρηστο μαραφέτι να της το παρουσιάσουν ως μείζωνος σημασίας για την ανατροφή του παιδιού της και φυσικά αν δεν το πάρει θα είναι άχρηστη ως μάνα ή ότι μπορεί να θέσει σε κίνδυνο το βρέφος της!!!!!!!!!!!

 

 

 

... μασητικά για τη μικρή τα οποία υποτίθεται μπένανε στον αποστειρωτή....ε τα βάζω κ εγώ η χαζή κ μαντέψτε? Βγήκαν μία μαζα....λιώσανε κ ευτυχώς που δεν μου χάλασε κ ο αποστειρωτης....

 

αυτό το έχω κάνει κι εγώ!!!!! τα είχα από την πρώτη και είπα να τα αποστειρώσω για τον δεύτερο, δεν ήταν ακριβά, αλλά ήταν πολύ πολύ βολικά!!!!!!

ακόμα στεναχωριέμαι για την πατάτα που έκανα γιατί φυσικά δεν τα ξαναβρήκα να τα αγοράσω!!!!!!!!

ευτυχώς που δεν χάλασα τον αποστείρωτή!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εσυ εισαι η ασχετη η μαλλον το κοινο που λεγαμε του τζαμπο που αγωραζει ακκαταληλα προιοντα αρκει να ειναι φτηνα

Συγνωμη βρε κοριτσι μου αλλα επειδη σου τα πουλανε ακριβα νομιζεις οτι ειναι και καλα? Για ριξε μια ματια γυρω σου.... ριξε μια ματια στο ιντερνετ και δες οτι το ιδιο προιον, το πουλανε καποια μαγαζια 3 και 4 φορες πανω. Μην εχεις παρωπιδες.

Επισης να σου πω οτι πριν 11 χρονια, τα εσκασα χοντρα στο συγκεκριμενο καταστημα Λητω) για μια κουνια για το μωρο και οταν ηταν 9 μηνων υποχωρησε το κατω καγκελο και μου σφηνωσε το παιδι. Αφου δεν μου το σκοτωσε ημασταν τυχεροι!!!

Αυτα περι τιμων και ποιοτητας!!!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εσυ εισαι η ασχετη η μαλλον το κοινο που λεγαμε του τζαμπο που αγωραζει ακκαταληλα προιοντα αρκει να ειναι φτηνα

 

 

Συγνωμη αλλα το γεγονος οτι το καροτσι το οποιο πηραμε, τελικα απο site στο ιντερνετ, ακριβως το ιδιο μοντελο το ειχαν στα Λητω 150 ευρω πιο ακριβα.....πως το εξηγεις????

Οκ....πηρα την κουνια με τα επιπλακια της εις γνωση μου οτι τα πληρωνω αδρα....αλλα περαν οτι μου αρεσαν πολυ δεν τα βρηκα τα ιδια καπου αλλου πιο οικονομικα.....τουλαχιστον οσο εψαξα!!!Δεν με αναγκασε κανεις να τα παρω....ηθελα και τα πηρα!!Ασχετα που μας την " εκαναν" στο τελος!!!

Αλλα πολλα προιοντα οπως τα AVENT τα βρηκα παλι μεσο ιντερνετ με μεγαλες διαφορες!!

Το θεμα δεν ειναι να ψαχνουμε να αγοραζουμε το πιο φτηνο ή το πιο ακριβο,αλλα οταν σε ιδια προιοντα βλεπεις τοσο μεγαλες διαφορες....εεεεε.....αυτο ειναι κοροιδια............αυτο ειναι που σχολιαζουμε μεσα σε ολα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...