Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοπελα για παρτυ στην θεσσαλονικη


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ευχαριστω πολυ για την απαντηση!πηρα τηλ αλλα ηταν πολυ ακριβη,70ευρω ?ξερει καμια μαμα κατι για γιαυτην την κοπελα η για καποια αλλη για να μπορω να εχω επιλογες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

Τις προαλλες πηγα στο παιδικο παρτυ που οργανωσε η γειτονισσα μου για τον αγορακι της,ηταν ολα πολυ οργανωμενα,βεβαια εκανε 2 μηνες αναζητηση και προετοιμασια,αλλα πραγματικα σκεφτηκε και την τελευταια λεπτομερεια.Το σπιτι της ειναι μια διωροφη μεζονετα οπου στο ισογειο υπαρχει μια μικρη βεραντα και ενας μικρος κηπος.Τα παιδια ηταν στο ισογειο και εμεις στον πρωτο.Ξαφνικα ακουγεται δυνατη μουσικη και βλεπουμε μια κοπελα να μπαινει με μια ομορφη στολη(μαλλον αρλεκινα),τα παιδια οταν την ειδαν ξετρελαθηκαν,διοτι δεν ηξεραν τιποτα.Η μικρη μου την αναγνωρισε γιατι ηταν η κοπελα που ηρθε στο παρτυ της.Παιξανε παιχνιδια χορεψαν και πηραν μπαλονια,εμεις κοιτουσαμε απο πανω το προγραμμα της.

Δεν ξερω αν μπορειτε να φερεται σε εικονα το σκηνικο αλλα πραγματικα οι εντυπωσεις οσων ηταν στο παρτυ ηταν οι καλυτερες και κυριως των παιδιων.

Η αποφαση δικη σας!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 23 ΕΤΩΝ.ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΣΤΕ ΜΑΖΙ Μ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...

και εγω ασχολουμε με παιδικα παρτυ στη θεσσαλονικη !! ειμαι βρεφονηπιοκομος !!! αν θελετε στειλτε μου πμ για περισσοτερες πληροφοριες

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...