Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΥΝΝΕΦΟΥΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΝΤΑΛΙΠΗ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ


Recommended Posts

θα ήθελα να σας ρωτήσω για τον παιδικό σταθμό συννεφούλα στην Καρδία αν κάποια έχει πάει το παιδάκι της εκεί αν είναι καλός ;; Επίσης θέλω να ρωτήσω και για τον παιδικό σταθμό που είναι μέσα στο στρατόπεδο Νταλίπη αν είναι καλός σταθμός ,οργανωμένος. Γιατί θέλω να στείλω τα δίδυμα παιδιά μου σε έναν από τους δύο και δεν ξέρω σε ποιον να τα στείλω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βαζω εγω φαγητο. τωρα ως προς το οικονομικο, δεν ξερω να σου πω. δεν ειχα ψαξει παρα πολυ. ειχα δει αυτον και τον παραμυθενιο κοσμο γιατι ειναι κοντα στο σπιτι και τον παω με τα ποδια. η συννεφουλα εινια πλησιεστερηκαι εκει τα πηγαινε και ο ξαδερφος μου τα δικα του.

Link to comment
Share on other sites

εγω θα σου ελεγα καλυτερα να πας να δεις απο κοντα τους σταθμους που σε ενδιαφερουν και να ρωτησεις τι παρεχουν. να δεις αμα σου κανουν τα ατομα, η νοοτροπια, αν καλυπτονται οι αναγκες σου (μακρια-κοντα στο σπιτι η στη δουλεια κτλ) και να αποφασισεις.

 

εγω οταν πηγαμε να ρωτησουμε τον ειχα μαζι μου και τον αφησαμε στο χωρο και μια χαρα αμεσως του αρεσε και αρχισε να παιζει και να εξερευνα. αυτο μετρησε επισης στην αποφαση μας να τον παμε εκει,περα απο τα υπολοιπα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 χρόνια μετά...

H συνυφαδα μου εστελνε τα παιδια της στο σχολειο της φύσης και η κουμπαρα μου εστελνε τα δικα της στη συννεφουλα στην Καρδία. Και οι δυο ήταν ευχαριστημένες. Στο σχολειο της φύσης ειχαν επαφη με την φύση και προσπαθουσαν να τα κανουν πιο αυτονομα κτλ Και η συννεφουλα στην εξοχή είναι και τους μαθαιναν αρκετα πραγματακια. Αυτα βεβαια συνεβαιναν προ περιπου τριετιας. Παντως και τα δυο σχολεια αφησαν καλες εντυπωσεις. Προσπαθησε να τα δεις απο κοντα πριν επιλέξεις για να καταλαβεις πιο σας ταιριάζει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

H συνυφαδα μου εστελνε τα παιδια της στο σχολειο της φύσης και η κουμπαρα μου εστελνε τα δικα της στη συννεφουλα στην Καρδία. Και οι δυο ήταν ευχαριστημένες. Στο σχολειο της φύσης ειχαν επαφη με την φύση και προσπαθουσαν να τα κανουν πιο αυτονομα κτλ Και η συννεφουλα στην εξοχή είναι και τους μαθαιναν αρκετα πραγματακια. Αυτα βεβαια συνεβαιναν προ περιπου τριετιας. Παντως και τα δυο σχολεια αφησαν καλες εντυπωσεις. Προσπαθησε να τα δεις απο κοντα πριν επιλέξεις για να καταλαβεις πιο σας ταιριάζει καλύτερα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...