Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οικονομικα ρουχα!


Recommended Posts

Λογω του οτι τα Mothercare προσωρινα (ελπιζω) σταματησαν να στελνουν Ελλάδα ψαχνω να βρω οικονομικα βρεφικά ρουχάκια. Ανακάλυψα αυτο το σαιτ:https://www.babymallonline.com. Αν έχει ψωνισει καμια ας μας πει την γνωμη της. Αν ξερετε αλλα αξιοπιστα σαιτς ενημερωστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το εχω δει το σαιτ αλλα ειναι αμερικανικη εταιρεια που σημαινει ενδεχομενο τελωνειο.αν η αποστολη τους γινοταν με το ταχυδρομειο (USPS) μπορει και να το γλιτωναν το τελωνειο αλλα με fedex που τα στελνουν με τιποτα!:(

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολυ καλο μπραβο BLUBLU αλλα να παρει δεν εχει χριστουγεννιατικα και εγω ψαχνω απεγνωσμενα πιζαμακια και σαλιαρα και μαλλον δε θα βρω:(:(:(

Λογικα τα εξοδα θα ειναι 15 με 20euro.

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Το mothercare εδώ έχει πυζαμάκια και σαλιάρες χριστουγεννιάτικα αλλά τα έχει 38 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Σε μία βόλτα στα jumbo πριν μία εβδομάδα αγόρασα για το μωρό σετ πυζαμάκι, εσωρουχάκι και σαλιάρα με 8 ευρώ

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μετα τις γιορτες που θα εχουμε εκπτωσεις ,κανουν εκπτωσεις και στα παιδικα?(κουβερτουλες,ρουχαλακια ) η οχι?ξερετε?

(ηθελα και εγω να παρω πραγματακια απο το MOTHERCARE αλλα τωρα......κλαψ κλαψ )

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΜΑΣ ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.

 

Link to comment
Share on other sites

Το mothercare εδώ έχει πυζαμάκια και σαλιάρες χριστουγεννιάτικα αλλά τα έχει 38 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Σε μία βόλτα στα jumbo πριν μία εβδομάδα αγόρασα για το μωρό σετ πυζαμάκι, εσωρουχάκι και σαλιάρα με 8 ευρώ

 

ΕΔΩ που μενω Μυτιληνη δεν εχει ουτε mothercare ουτε jumbo και επειδη νομιζα οτι θα βρω στο διαδυκτιο..........δεν ειπα τους δικους μου να πανε να μου παρουν.Δεν μπορω να βρω πουθενα.Τι να κανω του χρονου κριμα ομως:(:(:(:(:(:(

 

κοριτσια μετα τις γιορτες που θα εχουμε εκπτωσεις ,κανουν εκπτωσεις και στα παιδικα?(κουβερτουλες,ρουχαλακια ) η οχι?ξερετε?

(ηθελα και εγω να παρω πραγματακια απο το MOTHERCARE αλλα τωρα......κλαψ κλαψ )

 

Ναι γιατι να μην εχουνε παντου ισχυουν οι εκπτωσεις.Εγω ψωνισα περυσι για το μικρο στη μιση τιμη τα πηρα ολα οσα ηθελα για το χειμωνα.:P:p:p

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν έκανα μια εγγραφη στο σαιτ αυτο,προχωρησα μια παραγγελεια και βγαίνουν τα εξης μεταφορικά:με απλο ταχυδρομείο 7,50 ευρω περιπου και με κουριερ 20,50.

Τωρα αν στην ειδοποιηση του ταχυδρομείου εχει και επιπλέον χρηματα δεν το γνωριζω.Παντως εχει σουπερ τιμες!Μια δοκιμη θα μας πεισει.Μπράβο συμπεθερα!

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΔΩ που μενω Μυτιληνη δεν εχει ουτε mothercare ουτε jumbo και επειδη νομιζα οτι θα βρω στο διαδυκτιο..........δεν ειπα τους δικους μου να πανε να μου παρουν.Δεν μπορω να βρω πουθενα.Τι να κανω του χρονου κριμα ομως:(:(:(:(:(:(

 

Ας ελπιζουμε οτι θα λυθει το προβλημα με το mothercare συντομα!

 

 

Ναι γιατι να μην εχουνε παντου ισχυουν οι εκπτωσεις.Εγω ψωνισα περυσι για το μικρο στη μιση τιμη τα πηρα ολα οσα ηθελα για το χειμωνα.:P:p:p

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΜΑΣ ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κοριτσια μολις εκανα παραγγελια απο το site πηρα 3 πραματακια του μικρου κανανε 17δολαρια αλλα οταν επρεπε να επιλεξω τροπο για να μου το στειλουνε και ενω ειχε 4 επιλογες μπορουσα να διαλεξω μονο τις 2 η μια που επελεξα αλλα δεν ελεγε αν ειναι απλο ταχυδρομειο -που μαλλον ειναι-κοστζε 12δολ ενω η αλλα 32! Δηλ μου στοιχησανε ολα 29 δολ σχεδον δηλ 20euro σχεδον αντε να δουμε σε ποσες μερες θα ερθουνε και αν αξιζουν.

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μηπως να κοιτάγατε και το mothercare το στοκ???

ή το ΗΡΑ το στοκ??

πήγα σήμερα το ΗΡΑ στοκ και πήρα υπνόσακο της μπουμπους και τον πλήρωσα 20 ευρω.

απο 40 ευρώ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια τα mothercare στελνουν κανονικοτατα,εκανα εχθες παραγγελια!:)

 

σε αφήνει να κάνεις παραγγελία....

αλλά μετά θα σου στείλει (αν ισχύει ακόμα η απαγόρευση) ενα μαιλ από Δευτέρα ότι προσωρινά δεν στέλνουν ελλάδα!

Εύχομαι να μην το λαβεις το μαιλ ....!

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σημερα μπηκα στο site του mthercare και εκανα ερωτηση για την Ελλαδα (ξαθε μερα μπαινω και την κανω και απαντουν αμεσως οτι δεν μπορουν να στειλουν)και η απαντηση ηταν all areas .λετε να μας λυπηθηκε ο Θεος τελικα ??παντως εστειλα email και στο customer suport να δουμε τι θα απαντησουν ...

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κριτσια αδικα η χαρα, μολις απαντησαν οτι δεν το εχουν διορθωση και προσπαθουν...θα με σκασουν!!!!!

κοριτσια εγω εκανα πααγγελια σταmothercare στις 2/12 και μου εστειλαν την επομενη mail οτι θα ερθουν στις 8-12 dεκεμβρη.και εχουν ηδη τραβηξει χρηματα απο την πιστωτικη.τους εστειλα mail και μου ειπαν οτι δεν στελνουν ελλαδα και θα ξαναβαλουν τα χρηματα πισω. αντε να δουμε, γιατι λεω να ψωνισω απο babymallonline

Link to comment
Share on other sites

ALIS το ότι έστειλες παραγγελία δε σημαίνει ότι στέλνουν. Σου έστειλαν mail που να αναφέρει ότι τα πράγματά σου εστάλησαν?

 

 

μου εστειλαν mail που μου επιβεβαιωνουν την παραγγελια και οτι σε 6 μερες θα ειναι εδω....τωρα τι να σου πω!Μπηκα και στο site και εκανα track της παραγγελιας μου και γραφει οτι εκτιματε οτι 18 δεκεμβριου θα ειναι εδω...στελνουμ και mail οταν εχει φυγει η παραγγελια?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...