Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

καλημερα σας

 

Μπερδυετηκα με τη νεα μορφη του forum κοριτσια...

Εχω χασει θεματα..πχ μπαινω στα παιχνιδια και χιουμορ και δεν βλεπω τιποτα απο τα καινουρια θεματα ..με παει ενα μηνα πριν...και αλλου τα ιδια

Τι γινεται;;;

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κι εμενα μου το εκανε το γιατι δεν το ξερω παντως πατησα Τελευταίο Μήνυμα στην μπαρα πανω απο τα θεματα και μου τα βγαζει σωστα αυτο κανω καθε φορα που μπαινω για να μπορω να διαβασω αν καποιος ξερει πιο μονιμη λυση θα χαρω να την ακουσω ;)

 

επισης δεν εχω κανενα μηνυμα στα mail μου για τα θεματα που παρακολουθουσα και προσπαθω να βρω και σ αυτο το γιατι :/

 

θα τα μαθουμε σιγα σιγα μωρε;)

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites

και γω εχω μπερδευτει.δεν μου αρεσει καθολου.δεν ειναι για ατομα που δεν ξερουν πολλα πραγματα στους υπολογιστες οπως εγω!εσετιλα πμ στον αντμιν αλλα δεν μπορει να το παρει.ειναι γεματος

Link to comment
Share on other sites

τωρα μου εστελε mail για αυτο το θεμα ομως τα προηγουμενα τι γινονται??? θα προσπαθησω να παρακολουθισω αν γραφει καποιος και δεν το βλεπω... αυτο δλδ που κανω απο χτες και νομιζω οτι δεν μου στελνει εχετε δει κι εσεις κατι τετοιο?

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites

ψάχνοντας παιδιά σιγά σιγά θα τα βρούμε...σίγουρα η πιο εξελιγμενη μορφή θα μας βοηθήσεις πάρα πολύ και σίγουρα υπάρχουν πολλές δυνατότητες...λογικά οι admin θα βγάλουν ανακοινώσεις με θέματα βοήθειας...

Εγώ μπορεί να δυσκολεύομαι λίγο αλλά μ'αρεσν κάποιες εξτρα δυνατήτες...

Και στη δουλειά πέρισυ που αλλάξαμε πρόγραμμα όλοι μέσα στην γκρίνια ήταν αλλά ψάχνοντας σίγα σιγά και κάνοντας πειράματα όταν ανακαλυψα τις δυνατότητες εξτασιάστικα.

Δεν μπορεί κάτι καινούριο να είναι υποδιέστερο από κάτι παλιό...λογικά έτσι πάει...

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα θέματα που έχεις απαντήσει έχουν ένα σημαδάκι πάνω που αναβοσβήνει, οπότε μπορείς να το παρακολουθήσεις από εκεί.

 

αν και εμένα με βόλευε που το διάλεγα από την ανασκόπηση.

 

όπως και να' χει, κάθε αλλαγή σε καλό. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Πούνε η μπάλα οεο πούνε η μπάλα ????????

 

Εγώ την έχασα πάντως την μπάλα………

 

Το senior member που βγάζει κάτω από το όνομα μου τι σημαίνει ?????

 

Edit

 

Θέλω κι εγώ πάλι

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι και μια φορά που δεν νοιώθω μόνο εγώ να μην καταλαβαίνω!!!!!χαχχαχαχα καλά ξεμπερδέματα σε όλες μας κορίτσια!!!!

 

Όποια βρίσκει ακρη σε κάτι...ας μας ειδοποιεί....please!!!!

 

Υγ. Αν δεν βρώ πώς μπαίνουν τα άτιμα τα emoticon στην μέση ή στο τέλος του κάθε ποστ θα κόψω φλέβες!!!!!

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι. πιστεύω ότι στην αρχή θα μας ξενίσει λίγο, αλλά μετά θα το μάθουμε και αυτό...

εγώ, για παράδειγμα, έψαχνα τα προσωπικά μυνήματά μου και δεν μπορούσα να τα βρω...τελικά είναι στα "βοηθήματα"...

σιγά σιγά...

t6c4p3.pngXRnsp2.png

Link to comment
Share on other sites

Elisa πανω δεξιά βλέπεις αυτο

 

 Welcome, marios_dad.
Τελευταία επίσκεψή σας: 10-04-09 10:47
Προσωπικά Μηνύματα: X Νέα Μηνύματα, Σύνολο X.

 

To " προσωπικά μηνυματα " ειναι επιλέξιμο και κάνοντας κλικ εκει, μεταβαίνεις στo pm box σου;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι και μια φορά που δεν νοιώθω μόνο εγώ να μην καταλαβαίνω!!!!!χαχχαχαχα καλά ξεμπερδέματα σε όλες μας κορίτσια!!!!

 

Όποια βρίσκει ακρη σε κάτι...ας μας ειδοποιεί....please!!!!

 

Υγ. Αν δεν βρώ πώς μπαίνουν τα άτιμα τα emoticon στην μέση ή στο τέλος του κάθε ποστ θα κόψω φλέβες!!!!!

 

Μάτα ισως ειναι κάτι στα cockies σου.

Κάνε ένα control+F5 και δες αν μπορεις να το κάνεις.

 

Εμενα ;) μπαίνουν :) κανονικά

Link to comment
Share on other sites

AA

 

@mata

 

Τώρα κατάλαβα τι λες.

 

Αυτά τα εμοτικον που βλέπεις ειναι για τον τιτλο του μηνύματος και οχι για το body.

 

Μάλλον δεν τα εχουν ενεργοποιήσει ακομα, υπο τη μορφή λίστας οπότε δοκιμασε να τα βάζεις χειροκίνητα

 

Π.χ

; )

: )

: D

( χωρίς κενά ανάμεσα )

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...