Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ για πάνες/βρεφικά, σε σούπερμάρκετ (ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)


Recommended Posts

Είναι όμως δυσεύρετα αυτά τα κουπόνια. Η Pampers με το σταγονόμετρο τα στέλνει.

 

Συμφωνω.... αμαν πια.... με το σταγονομετρο πραγματικα τα στελνουνε. και μου στελνουνε μονο για Ακτιβ Φιτ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 9,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγώ τι να πω που δε μου στέλνουν καθόλου???

οεο

 

Κι εμένα το ίδιο!!! Μου έστελναν στην αρχή και μετά...καπούτ!!!

Για 15 μήνες αγόραζα μόνο Pampers με κλιστά τα μάτια.

Το γύρισα κι εγώ στα Libero που εκτός από ότι τα θεωρώ πιο "ασφαλή"

και απορροφητικά, έχουν και συχνότερα προσφορές στα σούπερ μάρκετ.

Την προηγούμενη εβδομάδα όμως που είχε στα Καρφούρ προσφορά στα Pampers (όλες οι οικονομικές στα 12 €) , πήρα ένα πακέτο από τα νέα ActiveFit...υποτίθεται πιο λεπτά και πιο απορροφητικά...τρίχες!!!

Ο μικρός λερώνεται , μας "ξεφεύγουν" στάνταρ ότι κάνει κακάκια και το μετάνοιωσα , αμάν να τελειώσει το πακέτο και να μην ξαναπάρω!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Χθες που μιλησα με την Νουνου για να ζητησω κουπονια για γιαουρτακια noulac,μου ειπαν πως μεχρι τελος του 2010 δεν προκειται να στειλουν κανενα κουπονι σε κανεναν,γιατι τους τελειωσαν...

 

Γλυκιές μου πεταλουδίτσες...

Link to comment
Share on other sites

Eμενα μου ειπαν οτι δεν επιτρεπεται απο το νομο να στειλουν για κάποιο διαστημα. Βγάλε άκρη. Λοιπον πάτρε και οι υπολοιπες και ρωτηστε το ονομα της κοπελας που θα μιλησετε. Να οργανωθουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια...

Καλα εγω με τα κουπονια εχω ενα θεμα...μονο τα λιμπερο μου εστειλαν και αυτοι μονο μια φορα...Πες λοιπον που να παρουμε τηλ για να μπουμε λιγο στο πνευμα...Αν ειναι οπως στα pampers δεν μπαινω καν στον κοπο να σηκωσω το τηλ...γιατι ποτε δεν βγαζω γραμμη..:rolleyes:

Fphzp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΓΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΤΙΜΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ....ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΗΔΑΜΕ ΑΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ....!

 

http://www.shopnsave.gr/home.html

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟ......!!!!!!!μονο που στην περιοχη μου δεν εχουμε ολα τα συπερ μαρκετ μονο κανα δυο απο αυτα και μασουτη.....αλλά παλι μπορω να κανω ερευνα αγορας ......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Εγώ χθες που πήρα τηλ στην libero μου είπαν ότι έχουν προγραμματίσει αποστολή κουπονιών τέλος του μήνα πάλι.

Ξέρετε καμία προσφορά σε liberο τώρα? Ξέμεινα!

line_m123_beg_17_time_1219723200_text_f4ef20f0f1fef4ef20e1edf4f1dceae920eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

line_m121_beg_40_time_1271908800_text_f4ef20e4e5fdf4e5f1ef20e1edf4f1dceae920eceff520e5dfede1e92e2e2e.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια,

ηθελα να σας πω κατι που ισως δεν ξερετε.....

γιατι χολοσκάτε τοσο για τις μαρκες libero & pampers?

Η μάρκα Babylino της Μεγα ειναι επισης πολυ καλη και χωρις διαρροες.

Και αν τους στειλετε ενα μειλ στο [email protected] ζητωντας τους να σας προμηθευσουν με κουπονια , παντα μα παντα στέλνουν 4-6 κουπονια. Συνήθως στέλνουν δυο κουπονια των 4ευρω και δυο των 2ευρω. Ειναι και ποιο οικονομικες απο τις αλλες και το ιδιο ποιοτικες.

Επισης αν δεν το γνωριζετε οσες πατε Lidl τις πανες τους τις φτιαχνει η Mεγα η ιδια εταιρεια που κανει και τις Babylino(αν δειτε τη συσκευασια το λεει).

Επισης πολυ καλες πανες των Λιντλ και των Αλντι.

Εγω τουλάχιστον μια φορα το μηνα τους στελνω εμειλ και μεσα σε 15μερες παντα μα παντα μου στελνουν κουπονια. Τους γραφω ποια ειμαι ποσο με βολευουν οι πανες τους κτλπ και τους ζηταω συγκεκριμενα κουπονια πχ εμενα με βολευουν πολυ τα βρακακια τους.

Γιατι ειναι αμαρτια τοσα λεφτα πεταμενα για τις αλλες......πληρωνουμε την επωνυμια και το μαρκετινγκ και την διαφήμιση τους.

Αυτα τα ολιγα απο μενα

Καλημερα σας και παλι

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,

ηθελα να σας πω κατι που ισως δεν ξερετε.....

γιατι χολοσκάτε τοσο για τις μαρκες libero & pampers?

Η μάρκα Babylino της Μεγα ειναι επισης πολυ καλη και χωρις διαρροες.

Και αν τους στειλετε ενα μειλ στο [email protected] ζητωντας τους να σας προμηθευσουν με κουπονια , παντα μα παντα στέλνουν 4-6 κουπονια. Συνήθως στέλνουν δυο κουπονια των 4ευρω και δυο των 2ευρω. Ειναι και ποιο οικονομικες απο τις αλλες και το ιδιο ποιοτικες.

Επισης αν δεν το γνωριζετε οσες πατε Lidl τις πανες τους τις φτιαχνει η Mεγα η ιδια εταιρεια που κανει και τις Babylino(αν δειτε τη συσκευασια το λεει).

Επισης πολυ καλες πανες των Λιντλ και των Αλντι.

Εγω τουλάχιστον μια φορα το μηνα τους στελνω εμειλ και μεσα σε 15μερες παντα μα παντα μου στελνουν κουπονια. Τους γραφω ποια ειμαι ποσο με βολευουν οι πανες τους κτλπ και τους ζηταω συγκεκριμενα κουπονια πχ εμενα με βολευουν πολυ τα βρακακια τους.

Γιατι ειναι αμαρτια τοσα λεφτα πεταμενα για τις αλλες......πληρωνουμε την επωνυμια και το μαρκετινγκ και την διαφήμιση τους.

Αυτα τα ολιγα απο μενα

Καλημερα σας και παλι

 

συμφωνώ!παντα babylino έχει άψογη και άμεση ανταπόκριση στα κουπόνια!!

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki βαζουν τοσο συχνα μιση τιμη τις λιμπερο που εγω προσωπικα το πιο μεγαλο ποσο που εχω δωσει για 60 πανες ειναι 7,45 ευρω(εχω δωσει και 2,92 :-D).προσφατα στο -10 ευρω του σκλαβενιτη πηρα 8 οικονομικες απο 147 ευρω μονο 40!οποτε μου βγαινουν ασυμφορες του lidl :rolleyes:.σχεδον παντα εχω κουπονια για καθε συσκευασια.συμφωνω απολυτα για babylino,εχω στοκ και απο αυτες......

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Σοφάκι, δεν λεω για οταν εχουν μιση τιμη. Εννοειτε οτι και εγω τοτε παω και παιρνω λιμπερο μονο,(τα παμπερς ουτε να τα φτυσω δεν θελω κανανε συγκαμα στην μικρη μου ασχημο) Λεω απλα αν δεν εχει ενα διαστημα εκπτωσεις προσφορες στις πανες μπορεις να το εχεις σαν εναλλακτικη...Εγω πχ οταν εβγαλε τον προηγουμενο μηνα -50% τις Babylino το καρφουρ...ειχα και κουπονια (που τα κουπονια ειναι το -20%) τα πηρα σε τραγικά χαμηλή τιμη , τα πηρα -70%!! Δηλαδη το κουτι που ειχε 10ευρω( τα βρακακια...) τα πηρα με 2και κατι... Επισης τα babylino σχεδον παντα σχεδον...εχουν στικερ τα κουτια τα μεγαλα πανω -4ευρώ

Οποτε ερχομαι και σου λεω 18,6ευρω πες η μεγαλη συσκευασια -4ευρω το στικερ -50% παμε στα 7ευρω μειον -4ευρω το κουπονι τελικη δινεις για 58πανες 3ευρω.......

Ειναι μακραν οικονομικοτερες απο ολες τις αλλες!!

Τουλαχιστον εγω ετσι νομιζω

 

Link to comment
Share on other sites

ναι καλε το ιδιο πραγμα λεμε :mrgreen:,για εμενα λεω που δεν εχω ξεμεινει ποτε απο πανες γιατι στις προσφορες δεν θα αγορασω 2 πακετα θα παρω 8-10 οποτε μεχρι να ξαναβαλουν ειμαι καλυμμενη και με το παραπανω....

 

 

καλα pampers εννοειται ΟΧΙ μετα τις τιμες που ειδα σε ξενα σαιτ.....αλλα οποτε εχω παρει babylino Μιση τιμη δεν ειχα πετυχει με στικερ γ@#@#@ :evil::evil:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μάλλον δεν μπήκε το νεο φυλάδιο του carrefour

κερδομάνια λέγετε

http://www.carrefour.gr/media/HOME/PROSFORES/FYLLADIOY/FYLLADIA_2010/11_NOV_2010/03-131110_X28_C.pdf

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι κοριτσια;μου ηρθαν σημερα για πρωτη φορα κουπονια απο το περιοδικο Επιθυμιες,αλλα λήγουν στις ..27 του μηνα!πολύ συντομα δεν ειναι;εσας όποτε σας στελνουν ποτε σας ληγουν συνηθως;σε τοσο μικρο διαστημα;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι κοριτσια;μου ηρθαν σημερα για πρωτη φορα κουπονια απο το περιοδικο Επιθυμιες,αλλα λήγουν στις ..27 του μηνα!πολύ συντομα δεν ειναι;εσας όποτε σας στελνουν ποτε σας ληγουν συνηθως;σε τοσο μικρο διαστημα;

 

Μήπως γράφτηκες τώρα τελευταία ? Και εμένα μου στέλνουν 1-2 μήνες πριν την λήξη.

20iyp2.png mI5Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...