Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΥΡΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΕ 10 Ε ΤΟ ΚΙΛΟ.....???


Recommended Posts

κοριτσια πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σας! το πιο κοντινο μου απο τα ζαχαροπλαστια που αναφερατε ειναι ο στεργιου οποτε θα τον επισκευθω συντομα για τα πρωτα γεννεθλια του γιου μου. τα αλλα στο περιστερι και στο ιλιον μου πεφτουν λιγο μακρυα. ρωτησα σε γειτονικο ζαχαροπλαστειο και μου ειπαν 12.90 , οχι κι ασχημα αλλα αν μπορουμε να γλυτωσουμε καποια χρηματα γιατι οχι! δυσκολες οι εποχες....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 χρόνο μετά...

παντως αν θέλετε τουρτα γεννεθλίων στη Θεσσαλονίκη. Θα σας συστήσω τον Σταγγιδη. Εγω κάνω εκεί τα τελευταια 2 χρονια τις τουρτες και τα γλυκακια της βαπτισης. 8,40 το κιλο. Δεν υπαρχει ποιο φθηνό. Βαζω και όποια παρασταση θέλω απο πάνω εξτρα φυσικά αλλα με τέτοια τιμή δεν σκέφτομαι την τιμή της παραστασης. Κανω πάντα κρεμα σοκολατα γιατί αρεσει σε όλους. Είναι πάρα πολύ ωραία, δεν σκέφτομαι να δώσω περισσοτερα λεφτα. Με 50 ευρώ καναμε 2 τουρτες με σχεδιο, μια για τον παιδικό και μια για το σπιτι.

vaisp2.png

xrxup2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κοριτσια πλησιαζουν τα πρωτα μας γενεθλια και σκεφτομαι την πρωτη της τουρτα :D.σκεφτομαι κατι με το ουρανιο τοξο.επειδη βλεπω στο ιντερνετ πολλες 3d τουρτες αλλα στα περισσοτερα site δεν γραφουν τιμες.ξερετε που μπορω να φτιαξω την πρωτη της τουρτα αλλα να μην ξεφυγουμε οικονομικα?για 3d κατω απο 12 ευρω το κιλο συν 15 τον στολισμο δεν εχω βρει

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

υπάρχει ένα εργαστήριο ζαχαροπλαστικής στο ψυχικό πίσω από την κατεχάκη (νομίζω οδός Αδριανείου) που έχει γλυκά σε καλές τιμές, η τούρτα πάει στα 10 ευρώ το κιλό. τούρτα δεν έχω πάρει έχω όμως δοκιμάσει τα παγωτίνια και άλλα κεράσματα και ήταν πολύ κάλα και μου άρεσε και η εξυπηρέτηση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...