Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ασπρο στλεχος τιμολογιου..


mmdad

Recommended Posts

Μπορειτε σας παρακαλω να μου περιγραψετε πιο ειναι αυτο το ασπρο στλεχος που δινει το μαιευτηριο και ζητανε τα ασφαλιστικα ταμεια?

Τι πληροφοριες αναφερει???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το πρωτο φυλλο του τιμολογιου λες ή το 1ο φυλλο της βεβαιωσης που δινουν (εκει σου δινουν και τα 3 αν θυμαμαι καλα) ? Παρε ολα τα χαρτια που σου εδωσαν και ας το βρουν μονοι τους

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Κάνοντας εξαγωγή από το μαιευτήριο , σου δίνουν , εκτός από το τιμολόγιο που γράφει αναλυτικά τις χρεώσεις και μία βεβαίωση νοσηλείας απο γράφει αναλυτικά ότι νοσηλεύτηκες τις τάδε ημέρες, τον τρόπο με τον οποίο γέννησες και στο δικό μου τουλάχιστον έγραφε από κάτω "η παρούσα χορηγείται για χρήση στο ασφαλιστικό ταμείο"...

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας, είμαι καινουρία στην παρέα σας κ πολύ σύντομα καινουρία μαμα!!!Θα γεννήσω με τον καινούριο χρόνο !Θα ήθελά να μάθω πως κυμαίνονται τα πράγματα στο Παπαγεωργίου κ στο Ιποκράτειο κ πόσο περίπου θα μου κοστίσει μια φυσιολογική γέννα καθώς μεχρί τώρα δεν υπάρχουν ενδείξεις για καισαρική!!!

Υ.Γ. Είμαι ασφαλισμένη κανονικά στο ΪΚΑ

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων(αν είναι εύκολο να μου απαντήσετε σε προσωπικό μήνυμα)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...