Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΡΟΧΕΣ ΓΕΝΕΣΙΣ


oneirena

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και απο εμένα. Λέω να γεννήσω στο γένεσις. Μήπως ξέρει καμία απο εσάς τι σου δίνουν για το μωράκι μετά τον τοκετό ? Από κουπόνια μέχρι οτιδήποτε άλλο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα και απο εμένα. Λέω να γεννήσω στο γένεσις. Μήπως ξέρει καμία απο εσάς τι σου δίνουν για το μωράκι μετά τον τοκετό ? Από κουπόνια μέχρι οτιδήποτε άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Μετα τον τοκετο τιποτα δεν δινουν....γιατι δινει κανενας αλλος?

Το ντυνουν με δικά τους ρουχα οσο ειναι εκει μεσα μαζι σου, και οταν φευγεις σου δινουν μια κρεμα συγκάματος και ενα κουτι γαλα σκονη!

Κουπονια δεν σου δινει το Γενεσις αλλα οι εκαστοτε διαφημιστες πωλητες που θα περάσουν να παρουν τα στοιχεια σου θα σου αφήσουν και ενα βαλιτσακι με λιγα χαζοπροιόντα με πολυ μικρο μεγεθος , ενα μικρο μεγεθος μωρομάντηλα, μια κρεμα συγκάματος, μια ενυδατικη ενα σαμπουαν κτλπ...και 3 κουπόνια για ορο για τη μυτη και αν θυμαμαι καλα και κρέμα συγκάματος πενάτεν.

Γιατι ρωτας???

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γενικά για μια εβδομάδα και σε καλύπτουν, εμένα και ένα πακέτο πάμπερς μου είχαν δώσει, σαμπουάν, κρέμες, φυσιολογικό ορό κλπ. υπήρχαν και άλλα για τη μαμά (κρεμούλες για τα πόδια, κλπ), αλλά όπως λέει η kalamaraki ήταν όλα από εταιρίες που έτσι διαφημίζονται.

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, το καλοκαίρι που γέννησε η αδερφή μου εκεί, της είχαν δώσει και μια πάνινη τσαντούλα του Γένεσις, που είχε μέσα μια σαλιάρα με την ημέρα Τετάρτη (που γεννήθηκε η μικρή) και διάφορα δειγματακια.

Link to comment
Share on other sites

....και μια Purelan, ένα κουπόνι της Chicco για να πάρεις διάφορα δωράκια από το κατάστημα που είναι στο ισόγειο (δεν θυμάμαι τί ακριβώς πήρα όταν γένησα το γιο μου,αλλά πριν λίγες μέρες που γένησα εκεί την κόρη μου, μου το έδωσαν την ημέρα που έβγαινα, αλλά επειδή ήταν Κυριακή του Πάσχα, το κατάστημα ήταν κλειστό, οπότε δεν πήρα τίποτα). Πάντως παίρνεις κυρίως μικρά δειγματάκια από σαμπουάν, κρέμες συγκάματος, μωρομάντηλα, Pampers, φυσιολογικούς ορούς, γάλα σε σκόνη....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία κορίτσια!!! αυτό είναι ευχάριστο. :) :)

Chrisa μου να σου ζήσει και το κοριτσάκι σου και το αγοράκι σου :)

Λες Ολυμπία μου γιʼ αυτό να βλέπω στα zara να λείπει κάθε φορά απο μια μέρα??? Σʼενα πακετάκι που κοιτούσα ελειπε η Δευτέρα.... :D :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

στο παπαγεωργιου παντως παρελασαν ολες οι εταιριες και εχω πραγματα για 2 μηνες τουλαχιστον...παρα πολλα δειγματα ως και dettol κρεμοσαπουνα και απορρυπαντικα πλυντηριου...

βεβαια ειχα μια κοπελα στο ιδιο το δωματιο καλη της ωρα η οποια ηταν ενας εκπληκτικος ανθρωπος ...εκτος οτι με βοηθησε παρα πολυ τις πρωτες ημερες που εγω σερνομουνα ,ειναι μια γυναικα υποδειγμα...

εκανε 14 φορες εξωσωματικη και ηταν η 15φορα..οποτε οταν ερχοταν οι εταιριες ελεγε οτι γεννησε και αυτη και τα πηρα ολα διπλα..μου τα εδινε η κοπελα.

βοηθησε την Παναγια μου..το αξιζει..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...