Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γενεθλια 5χρονου με θεμα ταν Ταρζαν και τα ζωα


Recommended Posts

Δυσκολα τα πραγματα φέτος.. ο πιτσιρικος θελει παρτυ στο σπιτι με 5 φιλους απο το σχολειο και 3 ξαδελφακια του.

την Τουρτα και το μενου ειναι ενταξει. το προβλημα ειναι το εξης

θελω να του φτιαξω καπελακια με τιγρης,λιονταρια και μαιμουδες αλλα και καπες με το χρωμα του καθε ζωου.

ψαχνω να βρω σχεδια με αυτα για να μπορεσω να κοψω τα ζωα και να τα βαλω στο καπελο αλλα δεν βρισκω τιποτε... εχετε καμμια ιδεα?

ο Ντριτρις μου θελει να φορεσει καπα απο αρκουδα (καφε) .....αφου αυτος θα ειναι ο Ταρζαν και οι φιλοι του τα ζωα.

επισης ψαχνω και φυλλα μεγαλα για να φτιαξω ενα σχοινι που θα κρεμονται μεσα στο δωματιο του

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ

Popi

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωράιο θέμα! :D

χαρά στο κουράγιο σου για τις κατασκευές!!

το μόνο που μου ήρθε είναι αυτή η εικόνα http://www.cosycorner.gr/uploaded/products/b/jungle_room.jpg να την τυπώσεις και ... χρησιμοπολιησε την όπως νομίζεις!

 

τί φύλλα μεγάλα είναι αυτά που ψάχνεις; ψέυτικα, πλαστικά φυτά πχ;

γιατί δεν πέρνεις πράσινο ύφασμα και με λίγο σύρμα να φτιάξεις ότι φύλλα θέλεις;;; :wink:

από που θα κρεμάσεις το σχοινί; από το ταβάνι;;;

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

καταρχην σε ευχαριστω για το ενδιαφερον..

τα φυλλα θα ειναι απο πρασινο αφρολεξ να το πω.. ειναι διεκο για χειροτεχνιες αλλα πιο χοντρο και μαλακο απο το χαρτονι και σκεφτομαι να τα κρεμασω σταυρωτα στους τοιχους..

ασε μεγαλο κουραγιο θα κανω μια και τα χερια μου δεν πιανουν καθολου.. αλλα αφου ο γιοκας μου για πρωτη φορα μου ζητησε κατι τοσο συγκεκριμένο θα κανω τα παντα για τον κανω χαρουμενο

Popi

Link to comment
Share on other sites

αλλα αφου ο γιοκας μου για πρωτη φορα μου ζητησε κατι τοσο συγκεκριμένο θα κανω τα παντα για τον κανω χαρουμενο
μα τι γλυκιά μανούλα που είσαι;;;; :D

όλα τέλεια θα γίνουν! είμαι σίγουρη!

ξεκινάς με καλή διάθεση και αυτό είναι πολύ συμαντικό!!!! :D

.....και που λες ο Πινόκιο... τάνει μαμάααααααααααααα!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποπη δεν τα πουλανε.. αυτα ειναι απο σειρες βιβλιων με κατασκευες . εγω ειμαι βρεφονηπιοκομος οποτε εχω πολλα τετοια. Αλλα τωρα να σου πω πηγαινε παρε την ταδε σειρα βιβλιων που κανει 180 ευρω για να παρεις τα πατρων μαλλον δεν λεει.. Αν μενεις καπου κοντα μπορω να βγάλω φωτοτυπιες να στο δωσω.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

PERSINI EINAI..ENA PANTELONAKI KAFE ME LASTIXO STH MESH KAI MIA OURA POU KREMETAI ..KAI ENA KAFE MPLOUZAKI ME ENA KAPELO KAFE POU TO FORAEI SA SKOUFAKI KAI EXEI AYTAKIA..

 

TH FOROUSE O JIM STH KALOKAIRINH GIORTH..TOU PAVLOU SIGOURA XWRAEI..

 

PM DEN PHRA..YET..

AN 8ES ELATE SPITI APOGEYMA NA SE VOH8HSW KAI NA PAIXOUN KAI TA PAIDIA..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...