Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

τσιμπηματα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


κι εγώ εχω τσιμπηματάκια σχεδον από την αρχή της εγκυμοσύνης. τώρα είμαι στην 14 εβδομάδα και συνεχίζονται. οταν ρωτησα τον γιατρό μου μου είπε ότι είναι φυσιολογικό και ότι μεγαλώνει η μήτρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειμαι στην18η εβδομαδα. ειχα κατα καιρους λιγα τσιμπηματακια αλλα σημερα εχω συνεχεια κατω δεξια και εχω αρχισει να ανησυχω. σας εχει τυχει να εχετε τοσα πολλα τσιμπηματα σε 1 μερα? δεν πονανε κρατανε 1-2 δευτερα το καθενα αλλα ειναι πολυ συχνα ισως να χω νιωσει πανω απο 50 σημερα.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα μανουλες... και εγω νιωθω οχι μονο τσιμπηματακια χαμηλα σαν να με εσφαζαν κ το χειροτερο οποτε φτερνιζομαι παλι σαν σφαχτης στο σημειο που γινεται η καισαρικη την πρωτη φορα που συναιβει τρομαξα.... νομιζα οτι θα παθαινα κατι κακο... ειμαι υπερβολικη ναιιιιι το ξερωωωω

Link to comment
Share on other sites

  • 11 χρόνια μετά...

Καλημέρα. 

Είμαι στην 16 εβδομάδα και από χθές έχω τσιμπηματακια χαμηλά, δίπλα στα κόκκαλα της λεκάνης, εσωτερικά . Χθες ήταν από την δεξιά πλευρά σήμερα από την αριστερή. 

Κρατάνε για 1-2 δευτερόλεπτα, φεύγει και μετά από λίγο το ίδιο. 

Στην γιατρό μου πήγα τελευταία φορά πριν 1,5 εβδομάδα και ήταν όλα μια χαρά. 

Θα ξανά πάω σε 4 μέρες. 

Είναι φυσιολογικό?

Μαγνήσιο μέχρι στιγμής δεν παίρνω. 

Απ'οτι μου είχε πει την τελευταία φορά, θα ξεκινήσω στο επόμενο ραντεβού μας. 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...