Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

νεα εγκυουλα


Recommended Posts

καλησπερα! ειναι η πρωτη μου μερα στο φορουμ. Ειμαι εγκυος για 2 η φορα την πρωτη φορα γεννησα Συρο οπου και διαμενω ειχα καλη εγκυμοσυνη μονο που στο τελος ο γιατρος μου αποφασισε οτι θα πρεπε να γεννησω με καισαρικη με την δικαιολογια οτι ημουνα στενη και το παιδι δεν χωρουσε. Τελικα μετα απο 1 χρονο περιπου που με ειδε αλλος γιατρος μου ειπε οτι δεν ειμαι στενη και οτι τελικα ο γιατρος με κοροιδεψε. Το προβλημα ειναι οτι ξεγενναει στο Μητερα και δεν εχω αρκετα χρηματα για να τον πληρωσω.

Θα ηθελα οσες ξερετε καποιο καλο γιατρο σε δημοσιο νοσοκομειο μου χουν πει για τον Αλεξοπουλο και τον Δασκαλακη στο Αλεξανδρα η οποιον αλλο θεωρειτε καλο και που θα ηθελε να με ξεγεννησει φυσιολογικα αυτη τη φορα να μου στειλετε σε πμ το τηλεφωνο του. Στον Αλεξοπουλο μου δωσαν το κινητο της γραμματεας του στο οποιο παιρνω απο το πρωι και δεν απανταει αν εχετε καποιο αλλο του Αλεξοπουλο θα ηταν καλο.

Αθηνα θα ρθω σε μια βδομαδα και θα κατσω 10 μερες περιπου ελπιζω να μπορεσω να πετυχω καποιον αυτο το χρονικο διαστημα.:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...