Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

λετε;;


Recommended Posts

Στις 9 οκτωβρη αδιαθετησα ομως η ροη ηταν αισθητα λιγη, το αιμα οχι κοκκινο, περισσοτερο ροζ, και κρατησε περιπου πεντε μερες με διακοπες. Εδω και δυο μερες εχω ναυτια και πονους χαμηλα, δεξια και αριστερα. Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης ή τζαμπα ονειρευομαι;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στις 9 οκτωβρη αδιαθετησα ομως η ροη ηταν αισθητα λιγη, το αιμα οχι κοκκινο, περισσοτερο ροζ, και κρατησε περιπου πεντε μερες με διακοπες. Εδω και δυο μερες εχω ναυτια και πονους χαμηλα, δεξια και αριστερα. Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης ή τζαμπα ::ονειρευομαι;;

 

Καλησπερα!:D κανετε προσπαθειες για μπεμπινι?εμενα το αιμα που ηταν ροζ μου φαινεται λιγο υποπτο...:rolleyes: εγω θα σου ελεγα να κανεις χοριακη για σιγουρια..μακαρι να εισαι και να ηταν αιματακι εμφυτευσης..;)

sQxAp2.png?acNuzqro

 

O ανθρωπος ο,τι μπορει κι ο Θεος ο,τι θελει...!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
δεν κάνουμε ιδιαίτερες προσπάθειες αφού ακόμα σπουδάζω αλλά αν τύχει το θελουμε πολύ!! ευχαριστω πάντως..! περιμένουμε λοιπον..!!

 

Καλημερα jelaki!κι εμεις ακριβως το ιδιο..τωρα ειμαι σε αναμονη..σου ευχομαι λοιπον να εισαι αφου το θελετε τοσο πολυ!!!:D

sQxAp2.png?acNuzqro

 

O ανθρωπος ο,τι μπορει κι ο Θεος ο,τι θελει...!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...