Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια.την περασμενη εβδομαδα ειχα και εγω μια αρνητικη χοριακη μετα απο την δευτερη εξωσωματικη.ειμαι στο embriolamb στην θεσσαλονικη και το θεμα μου ειναι αν πρεπει να αρχισω να ψαχνομαι να δω και καποιον αλλο γιατρο απο αλλο κεντρο.δυστυχως ομως δεν γνωριζω καποιο καλο.να σημειωσω οτι απο το κεντρο δεν εχω καποιο παραπονο ουτε και απο τον γιατρο μου(δεν ειναι απο τα γνωστα ονοματα του κεντρου). θα ηταν αραγε σωστο να ζητησω να δω και τον χριστοφοριδη και να αναλαβει αυτος την παρακολουθηση αν αποφασισω για τριτη προσπαθεια εκει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια.την περασμενη εβδομαδα ειχα και εγω μια αρνητικη χοριακη μετα απο την δευτερη εξωσωματικη.ειμαι στο embriolamb στην θεσσαλονικη και το θεμα μου ειναι αν πρεπει να αρχισω να ψαχνομαι να δω και καποιον αλλο γιατρο απο αλλο κεντρο.δυστυχως ομως δεν γνωριζω καποιο καλο.να σημειωσω οτι απο το κεντρο δεν εχω καποιο παραπονο ουτε και απο τον γιατρο μου(δεν ειναι απο τα γνωστα ονοματα του κεντρου). θα ηταν αραγε σωστο να ζητησω να δω και τον χριστοφοριδη και να αναλαβει αυτος την παρακολουθηση αν αποφασισω για τριτη προσπαθεια εκει?

 

Καλημέρα Σάσα!!!

μια φίλη μου έκανε 2 προσπάθειες εκεί κ έμεινε ευχαριστημένη άσχετα αν δεν έμεινε έγκυος.

ιδιωτικό δεν είναι το κέντρο;

θεωρώ πως φυσικά κ μπορείς να ζητήσεις τον γιατρό που θέλεις

πάρε ένα τηλέφωνο κ ρώτα αν θες να είσαι σίγουρη

Σου εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Kalimera sasa

den kserw apo thessaloniki kentra dioti menw sto iraklio kritis kai tha ksekinisw ton epomeno mina ekswsomatiki edw se idiotiko kentro an kai epsaska kai gia athina.

 

Min apagoiteuese , eiani gnwsto oti uparxoun oi apotuxies , dustuxws polles fores panw apo 2-3. Ekanes tis kataliles eksetaseis?

Otan piga na ksekinisw ekswswmatiki sto kentro pou paw o giatros mou me stamathse dioti eide oti exw polipoda kai mou sustise na ton bdalw prota ka i meta na ksekinisw.... mipws sumbenei me sena kati analogo? Pare mia allh gmwni, min meneis mono se enan giatro.... mporei na einai kali sthn epikoinwnia alla elleiphs stis gnwseis....se euxomai kali epituxia

Link to comment
Share on other sites

Kalimera sasa

den kserw apo thessaloniki kentra dioti menw sto iraklio kritis kai tha ksekinisw ton epomeno mina ekswsomatiki edw se idiotiko kentro an kai epsaska kai gia athina.

 

Min apagoiteuese , eiani gnwsto oti uparxoun oi apotuxies , dustuxws polles fores panw apo 2-3. Ekanes tis kataliles eksetaseis?

Otan piga na ksekinisw ekswswmatiki sto kentro pou paw o giatros mou me stamathse dioti eide oti exw polipoda kai mou sustise na ton bdalw prota ka i meta na ksekinisw.... mipws sumbenei me sena kati analogo? Pare mia allh gmwni, min meneis mono se enan giatro.... mporei na einai kali sthn epikoinwnia alla elleiphs stis gnwseis....se euxomai kali epituxia

 

καλησπερα και παλι.και εγω ειχα ενα πολυποδα και τον αφαιρεσα και διαστολη τραχηλου εκανα...αλλα τελικα τιποτα!εκλεισα ομως ραντεβου και σε αλλο γιατρο.αυτη την φορα τα πραγματα ευχομαι να πανε καλυτερα.τωρα για τις ελλειπης γνωσεις τι να πω...συμφωνω οτι ολοι οι γιατροι ειναι καλοι αν δεν εχεις προβλημα.ευχομαι και σ'εσενα καλη επιτυχια και του χρονου μ'ενα μωρακι γερο στην αγκαλια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Σάσα!!!

μια φίλη μου έκανε 2 προσπάθειες εκεί κ έμεινε ευχαριστημένη άσχετα αν δεν έμεινε έγκυος.

ιδιωτικό δεν είναι το κέντρο;

θεωρώ πως φυσικά κ μπορείς να ζητήσεις τον γιατρό που θέλεις

πάρε ένα τηλέφωνο κ ρώτα αν θες να είσαι σίγουρη

Σου εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα:P:p:p

 

καλησπερα liana*.σ' ευχαριστω για την ευχη.ναι το κεντρο ειναι ιδιωτικο αλλα θεωρω πως κατι λειπει σε γνωσεις γι' αυτο και εκλεισα σε αλλο γιατρο για ραντεβου,εξεταση και συζητηση.αυτο το λεω επειδη συμβαινει να εχω και αλλες φιλες που ειναι στην ιδια η παρομοια φαση μ΄εμενα.νομιζω οτι την δευτερη φορα θα επρεπε να ειναι λιγο πιο προσεκτικοι...απο αποψη εξετασεων μιλαω (εγω πηγα για δευτερη εξωσωματικη χωρις καποια ιδιαιτερη εξεταση ενω αλλοι τις κανουν απο την πρωτη κιολας φορα).τελος παντων ευχομαι αυτη την φορα να ειναι και η τυχερη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...