Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά!

Σε λίγες μέρες θα χρειαστώ κλόουν για την βάφτιση του γιού μου. Μήπως ξέρετε κάποιον καλό κλόουν που να καταφέρει να τα απασχολήσει (τα περισσότερα είναι γύρω στα 3-4 χρονών) για να μας αφήσει και μας τους έρημους γονείς να ξεκουραστούμε;

Ο Οδυσσέας Μάξιμος, ο Αχιλλέας Ρωμανός και ο Αλέξανδρος Αδριανός μου...

είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για αυτή την ηλικία που αναφέρεις ο κλόουν δεν ειναι κ οτι καλύτερο..,πιστεύω οτι διασκεδάζουν πολύ περισσότερο με παιχνίδια, γιατί είναι διαδραστικά.

Μπορώ να σου στείλω αμα θες με πμ τηλέφωνα απο κοπέλες που αναλαμβάνουν πάρτυ και κανουν δημιουργική απασχόληση ή! βαζεις ένα κουκλοθέατρο - παράσταση... ? (περίπου το ίδιο κανει το ένα και το αλλο)

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

KAI EGΩ ΨΑΧΝΩ ΚΛΟΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ!!

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ-ΚΑΠΟΙΑ ??

ΠΑΡΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 2ΧΡΩΝΩΝ...ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΠΑΙΔΑΙΚΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ..ΑΠΟ 3 ΕΩΣ 12..ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΟΟΥΝ...ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΣΤΑ...ΓΙΑ ΧΑΠΕΝΙΝΚ..

 

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ??ΠΑΕΙ ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΧΗ??

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΕΡΑΚΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ...???

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάει σε βάπτιση φίλης και συναδέλφου και είχε κλόουν απο το clownorama (http://www.clownorama.com)

 

Ήταν πολύ καλός και παρόλο που είχε και μικρά παιδάκια 2,5-3 ετών είχε καταφέρει να τα μαζέψει όλα (περίπου 15 παιδιά) και να τα απασχολήσει ευχάριστα. Ούτε να φάνε δεν θέλανε. Μόνο που δεν ξέρω όνομα.

 

Όμως άκουσα επίσης απο φίλη φίλου που πήρε και εκείνη απο εκεί ότι έμεινε ευχαριστημένη .Προσωπική πείρα όμως δεν έχω, μην σε πάρω στο λαιμό μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ,ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ "Ο ΚΟΥΚΟΣ ΑΗΔΟΝΙ".ΨΑΧΝΩ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ ΠΟΛΥ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

KAI EGΩ ΨΑΧΝΩ ΚΛΟΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ!!

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ-ΚΑΠΟΙΑ ??

ΠΑΡΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 2ΧΡΩΝΩΝ...ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΠΑΙΔΑΙΚΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ..ΑΠΟ 3 ΕΩΣ 12..ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΟΟΥΝ...ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΣΤΑ...ΓΙΑ ΧΑΠΕΝΙΝΚ..

 

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ??ΠΑΕΙ ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΧΗ??

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΕΡΑΚΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ...???

 

Ξέρω μια κοπέλα (ξαδέρφη της νύφης μου) που κάνει αυτή την δουλειά. Αλλά δεν την έχω δει επί το έργον... για να έχω άποψη. Αν θέλεις να πάρεις μια τιμή για να έχεις μέτρο σύγκρισης ή μια δεύτερη άποψη πες μου να σου στείλω με πμ τα στοιχεία της.

Kiki + George = Panagiotis + Maria

Link to comment
Share on other sites

KAI EGΩ ΨΑΧΝΩ ΚΛΟΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ!!

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ-ΚΑΠΟΙΑ ??

ΠΑΡΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ 2ΧΡΩΝΩΝ...ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΠΑΙΔΑΙΚΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ..ΑΠΟ 3 ΕΩΣ 12..ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΟΟΥΝ...ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΣΤΑ...ΓΙΑ ΧΑΠΕΝΙΝΚ..

 

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΤΙ??ΠΑΕΙ ΑΝΑ ΠΕΡΙΟΧΗ??

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΕΡΑΚΑ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ...???

 

Ξέρω μια κοπέλα (ξαδέρφη της νύφης μου) που κάνει αυτή την δουλειά. Αλλά δεν την έχω δει επί το έργον... για να έχω άποψη. Αν θέλεις να πάρεις μια τιμή για να έχεις μέτρο σύγκρισης ή μια δεύτερη άποψη πες μου να σου στείλω με πμ τα στοιχεία της.

 

NAI!!!NAI!!!

στειλε μου αν μπορεισ!!!!

σε ευχαρηστω εκ των προτερων...!!!

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Αχ, κι εγώ ψάχνω κλόουν ή κάποιον ντυμένο για τη βάφτιση του γιου μου.... Εχω βρει κάποια τηλέφωνα. Αν θέλει κάποια της στέλνω πμ.

αχ ναι!!σε παρακαλω!

περιπου τι τιμες παιζουν??ανα ωρα...???ντυνονται διαφορες στολες??εσυ τι προτεινεισ??

YV9Hp2.png

432968wwi0anufp3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Ξέρω μια κοπέλα (ξαδέρφη της νύφης μου) που κάνει αυτή την δουλειά. Αλλά δεν την έχω δει επί το έργον... για να έχω άποψη. Αν θέλεις να πάρεις μια τιμή για να έχεις μέτρο σύγκρισης ή μια δεύτερη άποψη πες μου να σου στείλω με πμ τα στοιχεία της.

 

γεια σου!

σου είναι εύκολο να μου στείλεις και εμένα το τηλ; ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!

προχτες ειχαν τα γενεθλια τους τα διδυμακια μου ( έκλεισαν τα τεσσερα) και τους εκανα παρτυ στον παιδικο σταθμό και είχα κλείσει τον κλοουν ΤΟΤΟ απο το clownorama. Πηγα και εγω και τον είδα και ήταν απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ!!!!!

Είναι τρομερός επαγγελματίας, καθήλωσε όλα τα παιδιά, εκανέ μαγικά, εμφάνισε κουνέλια, περιστέρια.....όλα φανταστικά!!! Έφτιαξε άπειρα μπαλόνια, πολύ χορό και παιχνίδια.

Είναι τρομερός, τον συστήνα ανεπιφύλακτα

WnBPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...