Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ


Recommended Posts

Γεια σας, ειμαι καινουρια στην παρέα σας. Έχω ενα κοριτσακι σχεδον 2 χρονων και σκεφτομαι να το στειλω παιδικο σταθμό. Αυτή τη στιγμή εχω μια κυρία που το κραταει, καλή είναι αλλα μεγαλη και λιγο αργη (δεν ειναι παιδαγωγος απλα γνωστη γνωστής οπότε είναι έμπιστη και τρυφερη με μικρη αλλά 60 χρονών.. )Εγώ μένω Βριλήσσια αλλα δουλευω Ανοιξη. Έχετε να μου προτεινετε καποιο παιδικο σταθμό απο Βριλησσια, κηφισια, δροσιά μεχρι Αγ.Στέφανο. Εν τω μεταξυ απο χειμώνα λέμε για δευτερο..Ποια η αποψη σας?? Αξιζει να σταματησω τη γυναικα?? Βέβαια της λέω ελάτε στις 13.00 απο βόλτα (καθε μερα ειναι εξω στη πλατεια και στιςκουνιες) και γυρνάει δύο παρα (δεν ξερει οτι εχω καμερα)μεχρι να τη ταισει να τη πλυνει παει τρεις και για να κοιμηθει μικρη και ξυπναει 6,30 οποτε μου κοιμαται 11 το βραδυ..Αλλά ειναι εμπιστοσυνης και τρυφερη με μικρη.. Σας κουρασα με όλα αυτά.. Μια γνωμη θα ηθελα αν αξιζει να την σταματησω και αν ξερετε παιδικους σταθμους

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...