Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δραστηριότητες για παιδιά


Recommended Posts

Σήμερα το πρωί κατά τις 7 μιση που ήμουν στο αυτοκίνητο edit admin σε ραδιοφωνικό σταθμό κάτι το απίστευτο: περιέγραφε τον κήπο του Μεγάρου Μουσικής και έλεγε ότι μπορούμε να πάρουμε τα παιδιά μας και να πάμε εκεί. Ξέρει κανείς τίποτα σχετικό? edit admin

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Μ
διαφήμιση
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Danel, σ' ευχαριστώ για την ενημέρωση. Υπάρχει τελικά και ο κήπος του προεδρικού μεγάρου που είναι ανοιχτά κάθε Κυριακή πρωί αλλά οσυγκεκριμένος κήπος που άκουσα από το σταθμό edit admin είναι ακριβώς πίσω απ΄το Μέγαρο Μουσικής.

edit admin

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Μ
διαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς τον κήπο του Προεδρικού Μεγάρου;

 

Για δες εδώ http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11424&subid=2&pubid=10819014

 

 

οχι ειναι ο κηπος που φτιαχτηκε πισω απο το μεγαρο μουσικης μια μεγαλη εκταση με πρασινο....φετος ανοιξε για το κοινο νομιζω το καλοκαιρακι....ειχαν γινει και εκδηλωσεις,βραδιες μουσικης κ.α....εγω δεν εχω παει αλλα φιλες μου εχουν πει οτι ειναι σουπερ....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...