Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοπελα νεραιδα για παρτυ που να δω?


Recommended Posts

για κοπελα νεραιδα μπορειτε να με βοηθησετε γιατι ειμαστε επαρχια και ειναι ακριβα απο αθηνα ε?

οι περισσοτερες ειδα προτεινατε τις σφυριχτρουλες αλλα πιστευω ειναι ακριβα και οι εποχες δυσκολες

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


to polyparty μου ειπε 300 ευρω για 1,5 ωρα

εγκεφαλικο επαθα

οι clown.gr 230 για 1 ωρα

για ονομα του θεου με τετοια κριση?

Κανείς δεν μπορεί να μας κάνει να αισθανόμαστε

κατώτεροι χωρίς την άδεια μας Eleanor Roosevelt

 

Πες μου κάτι, θα το ξεχάσω,δείξε μου κάτι, μπορεί να μην το θυμηθώ,Βάλε με να κάνω κάτι, θα το καταλάβω Ρητό, ιθαγενών της Αμερικής

Link to comment
Share on other sites

είναι που είσαι εκτός Αθηνών. εγώ που επικοινώνησα για το δικό μας πάρτυ, μου είπαν 50 ευρώ/ώρα.

Δεν υπάρχει εκεί στα μέρη σου καμία παιδαγωγός κάτι που να αναλάβει να παίξει με τα παιδάκια?

αν και μεταξύ μας εγώ νομίζω πως μια χαρά παίζουν και μόνα τους τα παιδάκια. οι παιδαγωγοί/κλόουν και τα λοιπά προσφέρουν περισσότερο στους γονείς γιατί μπορούν να περάσουν ένα μισάωρο, μια ώρα πιο ήσυχα καθώς κάποιος άλλος απασχολεί τα παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

to polyparty μου ειπε 300 ευρω για 1,5 ωρα

εγκεφαλικο επαθα

οι clown.gr 230 για 1 ωρα

για ονομα του θεου με τετοια κριση?

Απο ότι ξέρω όλοι έχουν ρίξει τις τιμές τους στην Αθήνα, αλλά όταν πρόκειται για επαρχία,όπως λέει & η rosaki αλλάζουν τα πράγματα. Επειδή πηγαίνω Καλάβρυτα συχνά για σκι μόνο η βενζίνη & τα διόδια κάνουν 100?. Βάλε & τις ώρες που θέλει ο άνθρωπος να έλθει & να γυρίσει...κάπως πρέπει να τις πληρωθεί ...είναι όπως τα ταξί που δεν πρέπει να γυρίζουν άδεια & πληρώνονται....Δεν πληρώνεις μόνο την ώρα που θα είναι εκει...εγώ δεν τα βλέπω υπερβολικά τα ποσά...Μια ιδέα...γιατί δεν κανονίζεις να κάνεις το πάρτυ μαζί με κάποια φίλη & να μοιραστείτε το ποσό??? Εμεις είχαμε πάει Τήνο σε φιλικό πάρτυ & το πάρτυ ήταν το πρωί (της φίλης μου) & της γειτόνισσας ήταν το απόγευμα. Οπότε δεν τους χρέωσε τα μεταφορικά 2 φορές.....:idea:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Littlejoy, εγώ είχα πάρει μια κοπέλα πέρσι από τα Παιχνιδοκαμώματα και έμεινα κατενθουσιασμένη. Την είχα ζητήσει για 2 ώρες και τελικά έμεινε 3,5 επειδή την ζήταγαν τα παιδιά (ηλικίας 10 ετών που γενικά είναι δύσκολο να τους κρατήσεις το ενδιαφέρον). Την έλεγαν Κωνσταντίνα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...