Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διαφανή μπωλάκια για γλυκό βάπτισης;


elenitakis

Recommended Posts

κουτια ζαχαροπλαστειου?

Τι εννοείς? Ψάχνεις τα χάρτινα?

Εγώ στη metropak είχα πάρει μπωλάκια σαν αυτά που έχετε βάλει παραπάνω με τα προφιτερόλ. Έφτιαξα cheesecake και τα γέμισα και τα έφερα στο γραφείο την ημέρα που σταματούσα με άδεια εγκυμοσύνης. Ξετρελλάθηκαν όλοι και μου ζητάνει να ξαναφτιάξω!!!

GUryp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 5 months later...
  • 6 months later...

Διαφημίσεις

  • 4 months later...

κοριτσια γεια σας

ειμαι καινουργια στην παρεα και θα ηθελα κι εγω να μου πειτε που θα μπορουσα να βρω μπολακια για γλυκο σε ενα μηνα βαφτιζω την κορη μου και θελω να φτιαξω μονη μου το γλυκο στειλτε μου please pm

 

 

 

 

η λουλουδιτσα μου ειναι 14 μηνων

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

σήμερα έμαθα τιμή για πλαστικά μπολάκια για γλυκό με καπάκι το τεμάχιο (συμπεριλαμβάνει φπα) 0,22 ?

εγώ που θέλω 250 τεμάχια μου είπαν ? 55

 

(αυτά είναι τα μπολάκια -φωτό http://www.metropak.gr/new/proionta_details.php?id=123)

 

κι εγω για τη βάπτιση τα θέλω,

αν βρει κανείς καλύτερη τιμή ας ενημερώσει!!!

:lol:Κωνσταντίνος 2/2/2010 & Αλκυόνη 3/11/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
σήμερα έμαθα τιμή για πλαστικά μπολάκια για γλυκό με καπάκι το τεμάχιο (συμπεριλαμβάνει φπα) 0,22 ?

εγώ που θέλω 250 τεμάχια μου είπαν ? 55

 

(αυτά είναι τα μπολάκια -φωτό http://www.metropak.gr/new/proionta_details.php?id=123)

 

κι εγω για τη βάπτιση τα θέλω,

αν βρει κανείς καλύτερη τιμή ας ενημερώσει!!!

 

 

Βρήκα στο dimitriadisfoods.gr με καπάκι για 120 cc χωρητικότητα 7,18 χωρίς ΦΠΑ. Δεν δείχνει η φωτό του αλλά αυτά τα έχει για βάπτιση σε σιέλ και ροζ

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
πες το και έγινε!!

 

Γεια σου rita!;)είμαι καινούρια της παρέας αλλά θα ήθελα κι εγώ το περιβόητο πμ για τα μπολάκια σε παρακαλώ αν μπορείς γιατί θέλω να κάνω την βάπτιση του γιου μου και λέω να τα φτιάξω μόνη μου τα γλυκάκια!.... ευχαριστώωω!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλησπέρα, σκέφτομαι να φτιάξω μόνη μου τα γλυκά για τη βάπτιση της κορούλας μου και ψάχνω τετράγωνα διαφανή κουτάκια με καπάκι σαν αυτό:

http://www.123-mpomponieres.gr/p.AKRYLIKO-KYPELLO-KRYST-TETRAGONO-ME-KAPAKI-KAI-KOUTALAKI-KOD-SAK-No25-PR-22025-50.794697.html

Αναρωτιέμαι αν μπορώ να το βρω πιο οικονομικά και χωρίς έξοδα αποστολής...

Έχετε καμιά ιδέα?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...