Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος περιοχή Νίκαια και Κορυδαλλό..


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια θα ήθελα πάλι τα φώτα σας!

Ψάχνω έναν ΚΑΛΟ κ ΕΜΠΕΙΡΟ γυναικολόγο (θα προτιμούσα γυναίκα), στην περιοχή Νίκαια και Κορυδαλλό. Ευχαριστώ για οποιαδήποτε βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ριτσάκι και εγώ Κορυδαλλό μένω....Άσχετα βέβαια με το θέμα απλά χάρηκα που βρήκα γειτόνισσα!!!!

Για γυναικολόγο δεν ξέρω κοντά μας κανέναν καλό...Αν και έγω έναν εδώ κοντά μου στην επόμενη γωνία δεν ξέρω τι παίζει....

Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου ειναι Νικαια...αλλα ειναι αντρας!ισως καποια αλλη κοπελια μπορει να σε βοηθησει περισσοτερο!παντως αν δε βρεις κατι, αξιζει να πας να τον δεις, εχει και πολλη εμπειρια και ειναι και σωστος επιστημονας!!για ο,τι θες ρωτα!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ χαίρομαι... άντε να κανονίσουμε καφέ κάποια στιγμή!:)

Βασικά ψάχνω για απόγευμα μετά τη δουλειά μου, αν ακούσεις κάτι ενημέρωσέ με!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ο δικος μου ειναι Νικαια...αλλα ειναι αντρας!ισως καποια αλλη κοπελια μπορει να σε βοηθησει περισσοτερο!παντως αν δε βρεις κατι, αξιζει να πας να τον δεις, εχει και πολλη εμπειρια και ειναι και σωστος επιστημονας!!για ο,τι θες ρωτα!!

 

Αν και είμαι αρκετά ντροπαλή.... αν είναι καλός θα ήθελα αν μπορούσες να μου δώσεις ένα τηλ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η δικιά μου είναι γυναίκα, είναι στο ΙΚΑ Νίκαιας και Νεάπολης και έχει γιατρείο στον Πειραιά

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου είναι γυναίκα, είναι στο ΙΚΑ Νίκαιας και Νεάπολης και έχει γιατρείο στον Πειραιά

 

εσύ πάς στο ιατρείο της ή στο Ικα???? Πληρώνεις κάθε επίσκεψη κλπ κλπ????το λέω γιατί θα με βολεύει να πηγαίνω 2 σε 1..Αντι να πηγαίνω σε ιδιωτικό γιατρό και μετα στο ΙΚΑ να τα γράφω πάω απευθείας σε αυτή και μου κάνει και την εξέταση και γράφει και εξετάσεις φάρμακα κλπ...Σαν γιατρός είναι καλή? υπομονετική? περίεργη? τι έχεις παρατηρήσει???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στελλουλινα εισαι κεραυνος, τι ταχυτης!!-θετικα το λεω μην παρεξηγηθω!!- για το π.μ. εννοουσα στο Ριτσακι

 

 

ναι spyni μου, μου το έχουν πει κιάλλοι για την ταχύτητα μου, δεν είσαι η πρώτη....χαχαχαχαχαχα

 

Μερικές φορές απαντάω τόσο γρήγορα που το σύστημα μου λεει δεν μπορείτε να στειλετε τόσο γρήγορα άλλη απάντηση περιμένετε 30 δευτερόλεπτα για την επόμενη αποστολή σας....χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

εσύ πάς στο ιατρείο της ή στο Ικα???? Πληρώνεις κάθε επίσκεψη κλπ κλπ????το λέω γιατί θα με βολεύει να πηγαίνω 2 σε 1..Αντι να πηγαίνω σε ιδιωτικό γιατρό και μετα στο ΙΚΑ να τα γράφω πάω απευθείας σε αυτή και μου κάνει και την εξέταση και γράφει και εξετάσεις φάρμακα κλπ...Σαν γιατρός είναι καλή? υπομονετική? περίεργη? τι έχεις παρατηρήσει???

Αν σου στειλει ονομα και τηλ στειλτο και σε μενα!;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να γράψω το όνομά της εδώ.

 

Την λένε Ξενιτίδου Σάρρα, την έχω γιατρό από τότε που πρωτοάνοιξε ιατρείο - δηλ. στην αρχή δεν την είχα εγώ, αλλά η μαμά μου.

 

Είμαι πολύ ευχαριστημένη, είναι πολύ υπομονετική, είναι πολυ ομιλιτική, δεν είναι καισαρικάκιας. Το τρίτο παιδί θα γεννήσω μαζί της.

 

......αν και φέτος είμαι καλή, της επιτρέπω να πάει διακοπές ......τον Αύγουστο, θα γεννήσω Σεπτέμβριο :lol: :lol: :lol: :lol:!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να γράψω το όνομά της εδώ.

 

Την λένε Ξενιτίδου Σάρρα, την έχω γιατρό από τότε που πρωτοάνοιξε ιατρείο - δηλ. στην αρχή δεν την είχα εγώ, αλλά η μαμά μου.

 

Είμαι πολύ ευχαριστημένη, είναι πολύ υπομονετική, είναι πολυ ομιλιτική, δεν είναι καισαρικάκιας. Το τρίτο παιδί θα γεννήσω μαζί της.

 

......αν και φέτος είμαι καλή, της επιτρέπω να πάει διακοπές ......τον Αύγουστο, θα γεννήσω Σεπτέμβριο :lol: :lol: :lol: :lol:!!!!!!

Μας βολεύει γιατί είναι ΚΑΙ στο ΙΚΑ (είμαστε και σε οικονομική κρίση :P)!

Ευχαριστούμε πολύ!!!;)

Link to comment
Share on other sites

underage περί ιατρείων δεν μου απάντησες, επίσης εγώ θέλω να γεννήσω με Καισαρική και επισκληρίδιο οπότε μάλλον δεν θα πάω....

 

Ριτσάκι μου δεν έχω πμ ακόμα αλλά αν έχω θα ενημερωθείς και εσύ απο μένα με τον ίδιο τρόπο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρ,

Underage μάλλον είσαι από τις τυχερές. Εγώ δεν έχω συναντήσει πιο κακότροπο γιατρό!!!!!!!!!!! Είχα πάει πριν 4 χρόνια πρώτη φορά να ρωτήσω απλά τα δικαιολογητικά που χρειάζονται για εξωσωματική και μου αρνήθηκε ακόμα και πληροφορίες να μου δώσει. Είχα πάει έγκυος πάλι να μου γράψει σίδηρο κλπ που έπρεπε να ξεκινήσω, βέβαια δεν τα έγραψε και με έστειλε στο Κέντρο Μάνας και Παιδιού το οποίο λειτουργεί μόνο πρωί τις ώρες που δουλεύω και όταν της το είπα, η απάντησή της ήταν "Μάνα, πεθερά δεν έχεις να σε εξυπηρετήσουν?", έχω ακούσει και από αλλού παρόμοιες αναφορές. Ίσως επειδή εσένα σε είχε εξαρχής αναλάβει είναι και διαφορετική, τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω βρε κορίτσια, εγω πηρα τηλ για ραντεβου και μου ειπανε τελος Μαιου ελεος!

 

Ευχαριστω τη Σπυριδουλα (spyni) για τη βοηθεια της!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να γράψω το όνομά της εδώ.

 

Την λένε Ξενιτίδου Σάρρα, την έχω γιατρό από τότε που πρωτοάνοιξε ιατρείο - δηλ. στην αρχή δεν την είχα εγώ, αλλά η μαμά μου.

 

Είμαι πολύ ευχαριστημένη, είναι πολύ υπομονετική, είναι πολυ ομιλιτική, δεν είναι καισαρικάκιας. Το τρίτο παιδί θα γεννήσω μαζί της.

 

......αν και φέτος είμαι καλή, της επιτρέπω να πάει διακοπές ......τον Αύγουστο, θα γεννήσω Σεπτέμβριο :lol: :lol: :lol: :lol:!!!!!!

 

ασχετο, αλλα μαζι γενναμε-εγω το δευτερο μωρακι μας!!-και απο οτι ειδα και τα μικρα μας ειναι σχεδον ισα, η μικρη μας γεννηθηκε 04/08/08!!!!!!!!!!!!!111με το καλο σου ευχομαι!!να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου και να σε χαιρονται και αυτα!!

φιλια!!

Link to comment
Share on other sites

Για το "κέντρο μάνας παιδιου" τους βάζουν άγριο χέρι να στέλνουν τις έγκυες εκεί!!!! :evil:

 

Μπορεί να δικαιολογήσει ορισμένες συνταγογραφήσεις επειδή θα ξεγεννήσει την έγκυο, όχι όμως όλες τις έγκυες που πάνε!!!!!!!

 

Δυστυχώς δεν είναι στο χέρι της και είμαι σίγουρη για αυτό!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω βρε κορίτσια, εγω πηρα τηλ για ραντεβου και μου ειπανε τελος Μαιου ελεος!

 

Ευχαριστω τη Σπυριδουλα (spyni) για τη βοηθεια της!!!!!

 

αν αναφερεσαι στο δικο μου ειναι αληθεια οτι γινεται χαμος!!!βεβαια αυτο μονο στην αρχη παντα προηγουνται οι εγκυες στα ραντεβου καθως και παντα βλεπει τα εκτακτα...στην προηγουμενη κυηση ειχαμε πολλα προβληματα και ειχαμε κανει πολλα ξενυχτια στο ιατρειο του...κατι μετα τις 12 και τετοια...αν πας θα δεις ειναι πολυ οργανωμενος και συνεπης στα παντα!!

Link to comment
Share on other sites

.....με το καλο σου ευχομαι!!να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου και να σε χαιρονται και αυτα!!

φιλια!!

 

Επίσης την ίδια ευχή και από εμένα!!!!!!!!!!

Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΟ ΧΑΡΙΣΜΑ, ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ.

Link to comment
Share on other sites

αν αναφερεσαι στο δικο μου ειναι αληθεια οτι γινεται χαμος!!!βεβαια αυτο μονο στην αρχη παντα προηγουνται οι εγκυες στα ραντεβου καθως και παντα βλεπει τα εκτακτα...στην προηγουμενη κυηση ειχαμε πολλα προβληματα και ειχαμε κανει πολλα ξενυχτια στο ιατρειο του...κατι μετα τις 12 και τετοια...αν πας θα δεις ειναι πολυ οργανωμενος και συνεπης στα παντα!!

Οχι Σπυριδουλα μου, αναφερομουνα στο ΙΚΑ...

Τον γιατρο που μου συστησες θα τον παρω τηλ σημερα!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που υπάρχει συνταγή γυναικολόγου, και είσαι έγκυος είναι υποχρεωμένος οποιοσδήποτε γιατρός του ΙΚΑ να σου γράψει τη συνταγή. Απλά η γυναίκα σου λέει αφού δεν θα τα πάρω απ' αυτήν γιατί να την εξυπηρετήσω? Σε δύο γνωστές μου άνω των 50 γιατί αρνήθηκε να τους γράψει μαστογραφία????????

Link to comment
Share on other sites

να μπω και εγω λιγο στο θεμα κοριτσια-επειδη ξερω τη spyni (συμπεθερα μου:P) ο γιατρος της ειναι οντως πολυ καλος επιστημονας.εξαλλου και με τη δικη του βοηθεια στην πρωτη της εγκυμοσυνη εχω μια ωραια γαλανοματα νυφουλα.;)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...