Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Τζανακης Γυναικολογος


Recommended Posts

Μηπως καποια κοπελα γνωριζει εχει παει στον κυριο Τζανακη Χαραλαμπο με ιατρειο στην Δαφνη?εχω κλεισει ραντεβου για την αλλη βδομαδα γιατι στεναχωρηθηκα πολυ με τον δικο μου γυναικολογο και αποφασισα να αλλαξω....νιωθω πολυ αβολα ηδη αλλα δεν εχω επιλογη.Αν ξερετε κατι μου λετε???ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα κορίτσια,

Επειδή είμαι πολύ δυσαρεστημένη από τον μέχρι τώρα γυναικολόγο μου, σκέφτομαι να επισκεφτώ τον κο Τζανάκη που έχει ιατρείο στην Δάφνη.

Γνωρίζω όμως ελάχιστα για αυτόν και θα με βοηθούσατε πολύ αν μου λέγατε τις εντυπώσεις σας.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εγω εχω κανει ενα παιδακι και απο την αρχη με παρακολουθουσε ο κος Τζανακης στη Δαφνη κι εχω να σου πω τα καλυτερα!!!! πολυ καλος γιατρος! θα το καταλαβεις και απο το ποσο κοσμο εχει στο ιατρειο του...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλός γιατρός και άνθρωπος πάνω απ' όλα ;) Γλυκύτατος! Οργανωμένο ιατρείο, σε ενημερώνει χωρίς να σε αγχωνει και σε βάζει σε μια σειρά στα θέματα της εγκυμοσύνης.

cfshp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...