Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Γιατί απο αμερική? είναι πολύ φθηνότερα? πάντως νομίζω οτι αυτό http://www.crocs.eu/home/homepage,en_ES,pg.html είναι το ευυρωπαϊκό σαιτ.

αν τελικά παραγγείλεις μπορείς να με ενημερώσεις σε παρακαλώ γιατί θέλω να παραγγείλω & εγώ?

 

τελικα ειμαι ανάμεσα στο www.crocs.eu και στο www.crocs.co.uk. εχουν καποιες διαφορές στις τιμές. Π.χ τα αγοριστικα wall-e το Αγγλικο τα έχει 14,95 λιρες ενω το ευρωπαικο 34,50ευρώ. Μεγάλη διαφορά. Θα δω που υπάρχουν και νούμερα γιατί αρχίζουν και τελειωνουν σιγα σιγα. Πλησιάζει το καλοκαίρι! (λεμε τωρα) . Θα παραγγείλω μεσα σε αυτην την εβδομάδα. Να συντονιστώ μόνο με ανήψια, αδερφές και τα λοιπα γιατι θα κάνω μεγάλη παραγγελια

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια το εχω ξαναγραψει νομιζω..δεν αξιζει τα κροκς απο εξω ιδια λεφτα με μουγερ τα εχουν αντε κανα πενταευρο λιγοτερο...

http://www.crocs.eu/crocs-disney-mickey-mouse-kids-mammoth/10239,en_ES,pd.html?cgid=boys-footwear

αυτο το πηραμε 20 ευρω με εκπτωση απο αλουετ..

εννοεις το www.mouger.gr??? δεν βρηκα crocs εκει. το θεμα με την επαρχια που βρισκομαι δεν υπαρχει ποικιλια.περυσι ειχαν φερει το σχεδιο με την dora και τις ειχε 35 ευρω ενω στο internet εχει φοβερα σχεδια και 10ευρω αποστολη.εγω θα παρω της ariel , καινουργιο σχεδιο με 24,50!

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια θυμήστε μου πιο νουμερο είναι το 92-98

Έριξα μια ματια στο toys.de και έχει πολυ χαμηλές τιμές - απλά δεν γνωρίζω γερμανικά.

Μήπως ξέρει καμμιά περίπου πόσο είναι τα μεταφορικά?

 

92-98 είναι για 2-3 ετών Σοφία

μεταφορικά 15 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Χάζεψα λίγο στο site του Μούγερ.

φοβερά δύσχρηστο, χωρίς καλές παραμέτρους αναζήτησης, σου τρώει πολύ πολύ χρόνο το να βρεις παπούτσια.

Οι τιμές όμως αξίζουν τον κόπο.

Μιλάμε για "γεναίες" εκπτώσεις ειδικά σε παλαιότερες συλλογές.

4 ζεύγη παπούτσια για τη μικρή μου 120 ευρώ (δεν τα ψώνισα, απλώς τα υπολόγισα).

Βάλτε το στη λίστα αν δεν υπάρχει ήδη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχει ψωνίσει καμιά καθισματάκι αυτοκινήτου από το toys.de??? Ξέρετε αν χρεώνουν παραπάνω για τα βαριά αντικείμενα? Το συγκεκριμένο που θέλω το βρίσκω 7 Ευρώ πιο ακριβό από το pramworld αλλά έχει λιγότερα μεταφορικά και με συμφέρει!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

http://www.childrensalon.co.uk/ (επώνυμα παιδικά ρούχα) έχει παραγγείλει κανένας από εδω??

είναι τέλειο

 

Προσωπικά δεν έχω παραγγείλει αλλά είναι στην λίστα μας. Έχουν παραγγείλει άλλες κοπέλες!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

age δεν το βρισκω και τοσο ακριβω γιατι 4 κιλα ειναι 8 λιρεσ +15 τα εξοδα μεταφορας που χρεωνει το mothercare 23 λιρες οποτε παλι κερδος εχουμε αφου οι τιμες του εδω ειναι διπλασιες

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ δεν βρίσκω τρομερά τα μεταφορικά έχω αρχίσει και το σκέφτομαι σοβαρά απλά περιμένω να τελειώσουν οι εκπτώσεις για να βρω νούμερα.

Το γρύλισμα πήγαινέ στην μονολεκτική τους απάντηση γενικώς μου άφησαν μία αίσθηση φτωχού customer support δεν απάντησαν σε όλες μου της ερωτήσεις ούτε σε αυτή για το αν μπορούν να μου στείλουν πράγματα από το Mothercare.

Κάποια κοπέλια έγραψε ότι έχει παραγγείλει από εκεί γάλατα ήταν όλα οκ με την παραγγελία???

Link to comment
Share on other sites

δες εδω για my us.com

 

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει προσωπκά αλλά το έχει φίλη μου.Λειτούργησε κανονικά.Είχε διαμέρισμα στην...Φλόριντα!!!τώρα τι να σου πω..δεν πιστεύω πως θα έχεις πρόβλημα αρκεί να σε συμφέρει οικονομικά.

tBTkp3.png

και ο μικρός μας Θοδωρής ήρθε στις 11/04/2011

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν τα μεταφορικά είναι τόσα πολλά μπορούμε να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία και να μοιραστούμε τα μεταφορικά. Εμένα με ενδιαφέρει. Ας πάνε σε μια κοπέλα όλα τα προιόντα και μετά κανονίζουμε εμείς πώς θα τα παραλάβουμε, προσωπικά ή με κούριερ εμείς που είμαστε επαρχία. Αν σας ενδιαφέρει, είμαι μέσα!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια αν τα μεταφορικά είναι τόσα πολλά μπορούμε να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία και να μοιραστούμε τα μεταφορικά. Εμένα με ενδιαφέρει. Ας πάνε σε μια κοπέλα όλα τα προιόντα και μετά κανονίζουμε εμείς πώς θα τα παραλάβουμε, προσωπικά ή με κούριερ εμείς που είμαστε επαρχία. Αν σας ενδιαφέρει, είμαι μέσα!

 

Και εμένα θα με ενδιέφερε αν το κανονίσετε..

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθαν τα πράγματα μου απο το http://www.fragrancedirect.co.uk .Τα παρείγγειλα στις 07/02 , στις 09/02 μου έστειλαν μύνημα πως τα έστειλαν,σήμερα 17/02 τα πήρα.Δεν νομίζω πως άργησαν οπότε ίσως να το διορθώσουμε στην λίστα.

Πήρα και τα φουστανάκια απο το justdresses αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη.Εκτός απο ένα (ήταν οκτω το σύνολο)σε όλα τα άλλα μου έστελαν λάθος νούμερα.πχ ζητούσα το 3 μηνών μου έστειλαν το 6,ζητούσα το 12 μηνών μου έστειλαν το 18,ζητούσα το 6 μου έστειλαν το 12.Τι να κάνω?

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Έχει ψωνίσει καμιά καθισματάκι αυτοκινήτου από το toys.de??? Ξέρετε αν χρεώνουν παραπάνω για τα βαριά αντικείμενα? Το συγκεκριμένο που θέλω το βρίσκω 7 Ευρώ πιο ακριβό από το pramworld αλλά έχει λιγότερα μεταφορικά και με συμφέρει!

 

φιλενάδα πόσο το έχει το mytoys? το βρίσκω Ping pong με 279

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

μόλις μου απάντησαν

 

4Kg would be £30.30

 

γρρρρρρρ

 

χμ, αν σκεφτείς ότι το σετ τα 3 πυτζαμάκια έχει 10 λίρες (11.5 ευρώ) και εδώ το πήρα 19.90, τότε με μερικά κομμάτια ανοιξιάτικης γκαρνταρόμπας έχεις υπερκαλύψει τα μεταφορικά και έχεις βγει κερδισμένη :)

 

Εγώ πείστηκα πάντως...το ερώτημα είναι αν μπορούμε να εμπιστευτούμε το www.britsuperstore.com ότι θα λάβουμε εντέλει την παραγγελία!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και τα φουστανάκια απο το justdresses αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη.Εκτός απο ένα (ήταν οκτω το σύνολο)σε όλα τα άλλα μου έστελαν λάθος νούμερα.πχ ζητούσα το 3 μηνών μου έστειλαν το 6,ζητούσα το 12 μηνών μου έστειλαν το 18,ζητούσα το 6 μου έστειλαν το 12.Τι να κάνω?

ΤΑΤΗ κοίταξε πρώτα την παραγγελία σου. Είχες παραγγείλει σίγουρα σωστά τα νούμερα?

Σε ρωτάω γιατί στο συγκεκριμένο site είναι πολύ επεξηγηματικοί σχετικά με τα νούμερα αλλά και τις "φόρμες" κάθε ρούχου πχ αν είναι πλούσιο ή στενό κλπ.

Σε καθοδηγούν με πολλές λεπτομέρειες για να μην κάνεις λάθος τα νούμερα.

Αν παρόλα αυτά σου τα έστειλαν λάθος, φυσικά και να τους στείλεις μέηλ για να σου τα αντικαταστήσουν.

Ενημέρωσέ μας για να ξέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν τα μεταφορικά είναι τόσα πολλά μπορούμε να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία και να μοιραστούμε τα μεταφορικά. Εμένα με ενδιαφέρει. Ας πάνε σε μια κοπέλα όλα τα προιόντα και μετά κανονίζουμε εμείς πώς θα τα παραλάβουμε, προσωπικά ή με κούριερ εμείς που είμαστε επαρχία. Αν σας ενδιαφέρει, είμαι μέσα!

Κι εγώ ενδιαφέρομαι αν το κανονίσετε

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...