Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοκκινίλες στην κοιλιά


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες! Είμαι στην 31η εβδομάδα και ανυπομονώ να δω το μωράκι μου αλλά ταυτόχρονα στεναχωριέμαι που σε μερικές εβδομάδες δε θα είμαι πια έγγυος... Τις τελευταίες ημέρες παρατήρησα ότι η κοιλιά μου είναι πολύ κόκκινη, κυρίως γύρω από τον αφαλό. Χωρίς να νιώθω όμως κάποιον πόνο ή πίεση. Έχει συμβεί σε καμιά σας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα καλη μου

Με το καλο να ρθει κ το νινι σου.

Αν οι κοκκινιλες αυτες ειναι σαν γραμμουλες τοτε...ειναι μαλλον ραγαδιτσες σε αρχικο σταδιο:| που σημαινει πως αν πλακωθεις σε κρεμουλες,βαζελινη η λαδακια μπορει και να το σωσεις...

Αν δεν ειναι σαν γραμμες ειναι απ το τσιτωμα και μην ανυσηχεις γιατι οταν γεννησεις θα επανελθει

pEJHp3.png
Link to comment
Share on other sites

gina μου καλημέρα!!

ειμαι 29 εβδομάδων και έχω παρατηρήσει και εγώ οτι γύρω στον αφαλό είναι πιο ερεθισμένο το σημείο χωρίς βέβαια να έχω την παραμικρή ενόχληση αλλα΄και στον γιατρό που πήγα χθές για εξέταση και είδε την κοιλούμπα μου δεν μου είπε κάτι, το μόνο να βάζω κρεμούλα, οπότε νομίζω ότι είναι φυσιολογικό..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...