Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

η γνώμη σας για τον κο Αστέρη Κοραντζή, Χ. Μαντούβαλο , Θ.Παράσχο


Recommended Posts

κορίτσια καλημέρα, είχα μεχρι τώρα 1 αυτόματη αποβολή και 2 παλινδρομες. εξετάσεις ολες πλην των ΝΚ. Επειδή σκεφτομαι να αλλάξω γιατρό θα ήθελα εάν ξέρετε την γνώμη σας για τους παραπάνω γιατρούς. Αν κάποια απο εσάς ειχε πολυκυστικές και μετα από εύκολη σύλληψη απέβαλε ας μου πεί εάν βρήκε τι έφταιγε.

Σας ευχαριστώ και εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου σύντομα μανούλες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


μου συστήσανε τον κ. Κορατζη σαν τον 'Πάπα του Β' επιπέδου'!! και όντως ένοιωσα μεγάλη σιγουριά μαζί του.. έχω και το μωράκι μου σε DVD που αυτόματα βγάζει το μηχάνημα ....ακόμα το χαζεύουμε να φανταστείτε!! όλα φαίνονται μα όλα!!

Την ίδια σιγουριά ένοιωσα και με τον κ. Θάνο Παράσχο .... με βοήθησε να ξεπεράσω της φοβίες μου και γενικά μου φέρθηκε πολύ ζεστά! έμεινα πολύ ευχαριστημένοι ...

τον κ. Μαντουβαλο δεν τον γνωρίζω για να εκφέρω γνώμη όμως!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Εγώ πηγαίνω στον κ. Κοραντζή 7 χρόνια και έχω να πω ότι ο άνθρωπος είναι κορυφή. Το μωράκι μου το χρωστάω σε αυτόν που ήταν τόσο προσεκτικός σε όλα, είχα πολλά προβλήματα, θρομβοφιλία, αποκόλληση, σάκχαρο, συσπάσεις και όλα τα πρόλαβε και τα αντιμετώπισε εγκαίρως! Κάνει όλους τους υπερήχους μόνος του στο ιατρείο, συνεργάζεται με εξαιρετικούς ιατρούς άλλων ειδικοτήτων όταν χρειάζεται (αιματολόγος, διαβητολόγος, οφθαλμίατρος κλπ) και εγώ προσωπικά νιώθω ασφαλής μαζί του (σε ό,τι αντιμετωπίζεται πάντα, κανείς δεν είναι Θεός).

Επίσης, η μαία με την οποία συνεργάζεται είναι άπαιχτη! :)

5k3tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για τον Κοραντζή ότι & να πω είναι λίγο!!

Εξάλλου το λέει & το όνομά του:Αστέρης,όνομα & πράμα!!!!

Και τα δυο μας τα παιδιά αυτός τα έφερε στον κόσμο της αδερφής μου επίσης.

Είναι τόσα πολλά τα καλά που έχει αυτός ο άνθρωπος που δεν έχοουμε βρει τόσα χρόνια ένα <μείον> του.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχω να πω τα καλύτερα για τον Αστέρη Κοραντζή. Λόγω επαγγέλματος γνωρίζω πάρα πολλούς γυναικολόγους αλλά αυτός είναι κορυφή και είναι ο πιο κατάλληλος για τα δύσκολα περιστατικά. Είνα απίστευτα λεπτολόγος και σχολαστικός σε εξωφρενικό βαθμό αλλά σ'αυτόν χρωστάω το παιδάκι μου μετά από μια εξωμήτρια (δεν μου αφαίρεσε τη σάλπιγγα κατά την λαπαροσκόπηση!), μια παλίδρομη και έφερε σε πέρας μια πολύ δύσκολη κύηση με θρομβοφιλία, διαβήτη κλπ. Ο Κοραντζής παρακολουθεί και τις 2 αδερφές μου οι οποίες έχουν και αυτές από 2 παιδάκια. Ελπίζω να μείνω σύντομα έγκυος για να φέρει αυτός στον κόσμο με επιτυχία το δεύτεο παιδάκι μου. Εκπληκτικός στους υπέρηχους, πράγμα που σου δίνει πολύ μεγάλη σιγουριά. Επίσης, έξαιρετικός στην καισαρική, δεν υπάρχει σημάδι ένα χρόνο μετά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
Εγώ πηγαίνω στον κ. Κοραντζή 7 χρόνια και έχω να πω ότι ο άνθρωπος είναι κορυφή. Το μωράκι μου το χρωστάω σε αυτόν που ήταν τόσο προσεκτικός σε όλα, είχα πολλά προβλήματα, θρομβοφιλία, αποκόλληση, σάκχαρο, συσπάσεις και όλα τα πρόλαβε και τα αντιμετώπισε εγκαίρως! Κάνει όλους τους υπερήχους μόνος του στο ιατρείο, συνεργάζεται με εξαιρετικούς ιατρούς άλλων ειδικοτήτων όταν χρειάζεται (αιματολόγος, διαβητολόγος, οφθαλμίατρος κλπ) και εγώ προσωπικά νιώθω ασφαλής μαζί του (σε ό,τι αντιμετωπίζεται πάντα, κανείς δεν είναι Θεός).

Επίσης, η μαία με την οποία συνεργάζεται είναι άπαιχτη! :)

 

 

Συμφωνω μαζι σου και εγω με θρομβοφιλια ,ζαχαρο και ενα ιστορικο για κλαματα τελικα με την βοηθεια του κ.Κοραντζη καταφεραμε και εχουμε ενα κοριτσακι αστερι .Σας ευχαριστω ολες που μου συστησατε αυτον τον ανθρωπο σας ευχομαι να χαίρεστε τα παιδακια σας και καθε ευτυχια απο καρδιάς. :-D

RA3Np3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Δεν έχω επισκεφτεί κανένα γιατρό από τους τρεις. Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τον κ. Κοραντζή, όμως όταν δοκίμασα να κλείσω ραντεβού στο ιατρείο του μου είπαν ότι για εκείνη την εβδομάδα είχε διαθέσιμο ραντεβού μόνο στις 1.15 τα ξημερώματα! Όταν ζήτησα να κλείσω ραντεβού την επόμενη εβδομάδα ώστε να τον επισκεφθώ μια πιο λογική για μένα ώρα μου προτείναν να πάω στις 12 παρά τέταρτο το βράδυ!

Για μένα αυτές οι ώρες ιατρείου δεν είναι αποδεκτές και έτσι δεν τον γνώρισα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Κορίτσια, επειδή θα επισκεφθώ τον κο Κοραντζή σύντομα γνωρίζετε τιμές γενικά? Επειδή έχω ακούσει τις καλύτερες κριτικές φοβάμαι μηπως έχει αυξημένες τιμές...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κορίτσια, επειδή θα επισκεφθώ τον κο Κοραντζή σύντομα γνωρίζετε τιμές γενικά? Επειδή έχω ακούσει τις καλύτερες κριτικές φοβάμαι μηπως έχει αυξημένες τιμές...

 

μολις πηρα τηλ για να ρωτησω για γυναικολογικο ελεγχο + τεστ παπ κ μου ειπαν

155?:shock::shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Γειά σας και απο μένα...

Ο κ.Κοραντζής είναι υπέροχος,και πολύ,πολύ καλός γιατρός.Είχα την τύχη να τον έχω στην πρώτη μου εγκυμοσύνη.Είναι "υπερβολικός" με τις εξετάσεις αλλά ξέρει τι κάνει.Είναι τσιμπημένες οι τιμές του αρχικά αλλα επι της ουσίας είναι οκ.

Ετοιμαζόμαστε για δεύτερο μωράκι σιγά σιγά και δεν θέλω να τον αλλάξω....

Ξέρετε αν συνεργάζεται ακόμα μόνο με το ΙΑΣΩ?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...