Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καταστήματα με είδη βάφτισης


renik

Recommended Posts

Κοριτσια θα ηθελα τη βοηθεια σας.Τον Αυγουστο θα βαφτισουμε τα διδυμακια μας ομως επειδη τα τσουγκρισαμε με τη μια νονα τελικα αποφασισαμε να τα βαπτισει και τα δυο η αδερφη μου.Λογο του οτι ειναι ακομα φοιτητρια ομως θα εχουμε εμεις ολο το οικονομικο βαρος το οποιο απο μια μικρη ματια που εχω ριξει στην αγορα ειδα οτι θα ειναι μεγαααααλο.

Θα ηθελα να μου πειτε αν εχετε υποψιν σας καποιο καταστημα με πιο οικονομικες τιμες.

Παντος ειδα τον καταλογο του Μπουτλα και ξετρελαθηκα.Θα παω απο βδομαδα να ριξω μια ματια απο κει να δω τι παιζει και απο τιμες

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια εκλεισα νυφικο ! θα ντυθω τουρτα!!και με πεπλο!

 

 

Η ώρα η καλή κοριτσάκι μου.

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τη νυφικάρα σου και την πεπλάρα σου !!!!

439056rvbdehj1y0.gif

Τα παιδάκια μου είναι όλη μου η ζωή!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ειμαι απο κυπρο και σε λιγους μηνες θα βαπτησο ενα αγορακι. θελω την βοηθεια σας για να βρω ενα θεμα για την βαπτιση. για μπομπονιερες θα τες παρο απο την ελλαδα ειναι ενα γιαλυνο αλογακι, και το συμαντικο να ειναι και οικονομικα

Link to comment
Share on other sites

Για οικονομικά και πανέμορφα βαφτιστικά σας πρωτινό το http://eflam.wordpress.com/christening-clothes-for-boys/ πραγματικά αξεπέραστες τιμές για χειροποίητα βαφτιστικά !!!!!!!!!!!!!!! εγώ τα πήρα όλα από εκεί και έμεινα απόλυτα μα απόλυτα ικανοποιημένη από όλα !!!!

Ζήσε τη ζωή σου όπως θέλεις, χωρίς να υπολογίζεις τη γνώμη του κόσμου. Ο κόσμος είναι πολύς, η ζωή σου όμως λίγη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η ώρα η καλή κοριτσάκι μου.

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με τη νυφικάρα σου και την πεπλάρα σου !!!!

 

 

ευχαριστω!!ευχαριστω !! αντε να βρω και παπουτσια και προσκλητηρια κτλ...

age.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια ειμαι απο κυπρο και σε λιγους μηνες θα βαπτησο ενα αγορακι. θελω την βοηθεια σας για να βρω ενα θεμα για την βαπτιση. για μπομπονιερες θα τες παρο απο την ελλαδα ειναι ενα γιαλυνο αλογακι, και το συμαντικο να ειναι και οικονομικα

 

 

καλως ηρθες! ενα θεμα ευκολο και οικονομικο ειναι ο αστεριασ , μπορειτε να παρετε σακουλες με αστεριες και να τους κανετε μπομπονιερα (δενεις πανω κορδελιτσες με χαντρουλες και κουφετα ενα, ενα ) διακοσμηση και οτι αλλο καθως ειναι πολυ οικονομικοι σχεδον 0,47 λεπτα ο ενασ οι μεγαλοι αντε με κουφετα και κορδελες να παει 1,10ευρω!οποια χρειαζεται να μου πει να της τα παρω εγω μην σασ γδαρουν για μια βαπτιση ...

age.png

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες! ενα θεμα ευκολο και οικονομικο ειναι ο αστεριασ , μπορειτε να παρετε σακουλες με αστεριες και να τους κανετε μπομπονιερα (δενεις πανω κορδελιτσες με χαντρουλες και κουφετα ενα, ενα ) διακοσμηση και οτι αλλο καθως ειναι πολυ οικονομικοι σχεδον 0,47 λεπτα ο ενασ οι μεγαλοι αντε με κουφετα και κορδελες να παει 1,10ευρω!οποια χρειαζεται να μου πει να της τα παρω εγω μην σασ γδαρουν για μια βαπτιση ...

 

καλα εισαι τελεια προθυμοποιηθηκες να πας για ολες μας.Η ωρα η καλη!!!!!!!!!!!!

 

Τελικα ο Ευθυμιου εχει καταλογο?αν ναι τον στελνει?

Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!!Βάφτισα πρίν λίγο καιρό και τα έκλεισα όλα από το edit admin αυτή την περίοδο έχει super,super προσφορές σε μπουμπουνιέρες.Υπόψιν κάτι που έμαθα πρίν 2 ημέρες έχει και νυφικά για τις νυφούλες,παπούτσια,εσώρουχα κτ.Το πιο σημαντικό νομίζω ότι είναι πέρα του κόστους και το καλαίσθητο αποτέλεσμα,το όμορφο όλοι το βλέπουν και το αναγνωρίζουν!!!Είχαμε πάει στο Jumbo για έρευνα και πραγματικά και τσάμπα να μου τα έδιναν δεν θα τα έπαιρνα κορίτσια,πολύ φτηνο κινέζικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας!!!!Βάφτισα πρίν λίγο καιρό και τα έκλεισα όλα από το edit admin ,αυτή την περίοδο έχει super,super προσφορές σε μπουμπουνιέρες.Υπόψιν κάτι που έμαθα πρίν 2 ημέρες έχει και νυφικά για τις νυφούλες,παπούτσια,εσώρουχα κτ.Το πιο σημαντικό νομίζω ότι είναι πέρα του κόστους και το καλαίσθητο αποτέλεσμα,το όμορφο όλοι το βλέπουν και το αναγνωρίζουν!!!Είχαμε πάει στο edit admin για έρευνα και πραγματικά και τσάμπα να μου τα έδιναν δεν θα τα έπαιρνα κορίτσια,πολύ φτηνο κινέζικα!!!

 

 

ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΨΩΝΙΖΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ???

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΧΟΛΙΑ...

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΤΣΕΠΗ ΚΑΠΟΙΩΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΑ "ΦΤΗΝΟ-ΚΙΝΕΖΙΚΑ" ΦΤΑΝΕΙ....

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαριλινα μου μη τσιμπας.... δεν χρειαζεται!Το θεμα θα ληξει....

Δηληνω με τιμή και καμάρι ΦΤΗΝΟ-ΚΙΝΕΖΟΥ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

δεν ηξερα...να χρυσώσω τον καθε ενα μαγαζάτορα...που μου πουλάει φυκια για μεταξωτες κορδέλες!!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χχαχαχαχα Α καλα....! Μηπως εχουμε την ιδια πεθερα...?

και μενα...δεν μπορεις να φανταστεις τι μαζευει...την φωναζω μαζωχτρα και της αρέσει χαχαχαχα Να φανταστεις μενει αθηνα η πεθερα , και οπωτε πεσει στα χερια μου κατι που πιστευω πως το θελει, την τελεφωνω...την ενημερωνω και μου λεει αν το θελει ή οχι και αν ειναι το κραταω χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρακι δες τα προσκλητηρια μου και τις μπομπο στο αλλο τοπικ και πες μου!αα και τα γλειφιτζουρια που ειναι τζαμπο τυλιγμενα με γκοφρε χαρτακι τζαμπο και αυτο!

* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μετα απο πολυυυυυ μελετη στις προηγουμενες σελιδες σκεφτομαι σοβαρα να παραγγειλω απο τον Ναρλη τουλαχιστον τις μπομπονιερες.Εχω δει μια πολυ ωραια με παγκακι και δυο πεταλουδιτσες επανω (μπλε-ροζ) για τα διδυμακια μου.Απο τιμη δε ξερω τι θα λεει αλλα θα παρω τηλ. αυριο να ρωτησω.Ειδα ομως και κατι πολυ ωραιες προσφορες στα αγοριστικα βαφτηστικα αλλα δεν ξερω αν θα τα στελνει.Εχει παραγγειλει καποια απο σας και αλλα πραγματα εκτος απο μπομπονιερες εκει?

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μετα απο πολυυυυυ μελετη στις προηγουμενες σελιδες σκεφτομαι σοβαρα να παραγγειλω απο τον Ναρλη τουλαχιστον τις μπομπονιερες.Εχω δει μια πολυ ωραια με παγκακι και δυο πεταλουδιτσες επανω (μπλε-ροζ) για τα διδυμακια μου.Απο τιμη δε ξερω τι θα λεει αλλα θα παρω τηλ. αυριο να ρωτησω.Ειδα ομως και κατι πολυ ωραιες προσφορες στα αγοριστικα βαφτηστικα αλλα δεν ξερω αν θα τα στελνει.Εχει παραγγειλει καποια απο σας και αλλα πραγματα εκτος απο μπομπονιερες εκει?

 

Kαλησπέρα.Και'γω από Ναρλή θα παραγγείλω τις μπομπονιέρες.Μετά από πολύ ψάξιμο είδα ότι έχει τις καλύτερες τιμές.Να φανταστείς μια μπομπό του παρίση που την έβρισκα 3? σ'αυτον την βρήκα 1,70?.Του τηλεφώνησα και μου είπε ότι στέλνουν παντού,ακόμα και Κύπρο.Μάλιστα αν σκέφτεσαι να πάρεις και τα βαπτιστικά από εκεί πες του το γιατί θα σου κάνει ακόμα καλύτερη τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Και'γω από Ναρλή θα παραγγείλω τις μπομπονιέρες.Μετά από πολύ ψάξιμο είδα ότι έχει τις καλύτερες τιμές.Να φανταστείς μια μπομπό του παρίση που την έβρισκα 3? σ'αυτον την βρήκα 1,70?.Του τηλεφώνησα και μου είπε ότι στέλνουν παντού,ακόμα και Κύπρο.Μάλιστα αν σκέφτεσαι να πάρεις και τα βαπτιστικά από εκεί πες του το γιατί θα σου κάνει ακόμα καλύτερη τιμή.

 

Απ'οτι ακουω κι απο σενα εχει πολυ καλες τιμες.Θα παρω αυριο οποσδηποτε και θα γραψω νεα.Οχι τπτ αλλα εδω εχουν χασει τη μπαλα με τις τιμες που ακουω.Ειναι δυνατον σε τετοιες εποχες ο καθενας να ζηταει τα μαλλιοκεφαλα του?:D

rT3np3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσια ειναι...γιατι νομιζουν

πρωτον οτι τρωμε κουτοχορτο

δευτερον επειδη ειναι το παιδι μας οτι θα τους πληρώσουμε χρυσάφι

τριτον εχουν μια θεωρια οτι αρπάξει ο ω μας , η αρπαχτη, το ευκολο και γρηγορο κερδος.

Η ιδεολογια του Νεοέλληνα.... Δυστηχώς!

Αλλα δεν πειράζει.... (τα γραφω για να τα διαβάζουν ορισμένοι και ορισμένες) παει η εποχή αυτη....τα προβατα ξύπνησαν πια!!

Παντως οτι και να ειναι αυτο που θελετε να το ψαξετε πολυ γιατι θα εκπλαγειτε με τις διαφορες τιμων σε διαφορα καταστήματα!! Δεν σημαινει απαραιτητα οτι ο Ναρλης ειναι ο φθηνοτερος στην Ελλαδα....απλα ψάξιμο θελει!

Και να σας πω ενα ακομη παράδειγμα...Τα βαφτιστικα της παπουτσια τα ιδια μου τα αφηνε το μαγαζι που πηρανε οι νονες της 70ευρώ φιλική τιμη... (μη χε@#ω) και ο Ναρλής θα μου εδινε τα ίδια ακριβως....στα 40ευροπουλα! Ασχετα αν δεν μπορεσε να με εξυπηρετήσει γιατι δεν ειχε νουμερο....

 

Link to comment
Share on other sites

Μας κλέβουν και δυστυχώς όσοι δεν έχουν πρόσβαση στο ίντερνετ την πατάνε. Έτσι και μια φίλη μου. Μου λεει μια μέρα "Πήγα και έκλεισα μπομπο για τη βάπτιση. Βέβαια οι παιδικές είναι λίγο ακριβές αλλά δε πειράζει..." Πόσο? Τη ρωτάω. Μου λεει 3 ευρώ και μου την περιγράφει. Θυμάμαι ότι την είχα δει στο Ναρλή και σίγουρα όχι τόσο... Μπαίνω, ψάχνω...1,70! Να μάθεις να ρωτάς πρώτα της λεω....

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαριλινα μου μη τσιμπας.... δεν χρειαζεται!Το θεμα θα ληξει....

Δηληνω με τιμή και καμάρι ΦΤΗΝΟ-ΚΙΝΕΖΟΥ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

δεν ηξερα...να χρυσώσω τον καθε ενα μαγαζάτορα...που μου πουλάει φυκια για μεταξωτες κορδέλες!!!!!!!!!!!!!

 

Φιλεναδα kalamaraki θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι και εγω δεν εχω τα πολλα χρηματα αλλα επειδη σκεφτομαι και λιγο τα παιδακια δεν ψωνίζω ποτε γλυκα απο το jumbo διοτι γνωριζω απο εγκυρη πηγή οτι δεν έχουν πιστοποιηση iso . Μάλλον δεν το γνωριζεις αυτό...!!! (και απο τυχη μάλλον δεν εχει παθει κάποιο παιδάκι τιποτα). Δεν λεω οτι δεν ειναι καλα αλλα ρισκαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...