Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

cupcakes για βάπτιση


tazoula82

Recommended Posts

Μόνο καταγγελία θέλει ή το λογαριασμό της διατροφολόγου??? θα μου πεις τώρα καλά εσυ τρίγωνα ζητας λογαριασμό θελεις να στείλεις??? τι να κάνω αδυναμίες ειναι αυτές!

Κατα τ΄αλλα τότε τι κάθεσαι επάνω κατέβα γρήγορα και μετα τη βάπτιση φεύγουμε μαζί για Κούβα... γιατί να περιμένουμε τα 50?????εεε????

 

 

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!Χωρίς πλάκα,στείλε μου με πμ σε ποιά περιοχή μένεις και πότε είναι η βάφτιση και μπορεί κάτι να γίνει.

 

Και θα ξανακαταγγείλω την paros99,γιατί παίζει με τον πόνο μας....

ΠΟΣΑ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ????????????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 338
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μήπως ξέρει καμιά σας που θα βρώ κουπ πατ.Θέλω να δοκιμάσω, μη με λέτε και άχρηστη....

 

Katrinoula βρήκες κουπ πατ εκεί που σου είπα? Έκανες καμιά δοκιμούλα???

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Iδεα για να φτιαξετε τα δικά σας χαρτακια για cupcake

 

http://cakecentral.com/gallery/1232780

 

 

Και το πατρον , το βαζετε ή το τυπώνετε πανω σε όποιο χαρτι της αρεσκείας σας και οριστε τα δικά σας ξεχωριστα cupcake

Μπορειτε να το κοψετε το πάνω μερος με το ειδικό ψαλίδι που κανει σχεδια ή να κανετε τρυπουλες σχεδιακια με το ειδικό εργαλείο ή να στολίσετε με αυτοκολητα στρας χαντρουλες ή κορδελίτσα γυρω -γυρω !

 

http://cakecentral.com/gallery/1236568

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ !!

Αποδω μπορείτε να αποθηκευσετε και να εκτυπώσετε σχεδια για χαρτακια πολύ όμορφα!!!

 

http://foodartparty.blogspot.com/2010/03/once-again-playing-with-cupcake.html

 

Καντε κλικ πάνω στην εικονα να μεγαλωσει και αποθηκευστε την !

 

Στο πλαι της σελίδας δεξια στα popular posts εχει πολλά σχεδια δωρεαν για να τυπώσετε και οδηγίες πώς να τα χρησιμοποιησετε ;) (Ιουλιος του 2010)

 

Εξερευνηστε το και θα βρείτε σχεδιακια και για κοριτσια και για αγορια (καρο, ριγε, φλοραλ )

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ

http://foodartparty.blogspot.com/2010/03/butterfly-cupcake-wrappers.html

 

Εχει και ιδεες για διακόσμηση μπισκοτων και καπκεικ καθως και συνταγες !

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ !!

Αποδω μπορείτε να αποθηκευσετε και να εκτυπώσετε σχεδια για χαρτακια πολύ όμορφα!!!

 

http://foodartparty.blogspot.com/2010/03/once-again-playing-with-cupcake.html

 

Καντε κλικ πάνω στην εικονα να μεγαλωσει και αποθηκευστε την !

 

Στο πλαι της σελίδας δεξια στα popular posts εχει πολλά σχεδια δωρεαν για να τυπώσετε και οδηγίες πώς να τα χρησιμοποιησετε ;) (Ιουλιος του 2010)

 

Εξερευνηστε το και θα βρείτε σχεδιακια και για κοριτσια και για αγορια (καρο, ριγε, φλοραλ )

 

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ

http://foodartparty.blogspot.com/2010/03/butterfly-cupcake-wrappers.html

 

Εχει και ιδεες για διακόσμηση μπισκοτων και καπκεικ καθως και συνταγες !

 

Πανέμορφα! :D Ελπίζω να μην είναι πολύ δύσκολα!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ όμορφα τα σχέδια για τα χαρτάκια...Αλλά,για να πω την αμαρτία μου,εγώ θα το έτρωγα σαν τρελή,ακόμα και αν μου το δίνανε τυλιγμένο σε εφημερίδα!!!:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

glitter αν πας στην αναρτηση του Ιουλίου 2010 δειχνει με φωτο πως συναρμολογει τα χαρτακια για να φτιαξει τις θηκες , είναι πολύ ευκολο !!!

Οι δυο ερωτες της ζωής μου :

:DΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 12-08-08 :DΣΤΕΛΙΟΣ 05-03-10

Link to comment
Share on other sites

glitter αν πας στην αναρτηση του Ιουλίου 2010 δειχνει με φωτο πως συναρμολογει τα χαρτακια για να φτιαξει τις θηκες , είναι πολύ ευκολο !!!

 

Σ' ευχαριστώ, την επόμενη φορά που θα φτιάξω cupcakes, θα δοκιμάσω να φτιάξω και τα χαρτάκια!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα τα σχέδια για τα χαρτάκια...Αλλά,για να πω την αμαρτία μου,εγώ θα το έτρωγα σαν τρελή,ακόμα και αν μου το δίνανε τυλιγμένο σε εφημερίδα!!!:oops::oops::oops:

 

Me too!!!

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! :)

Μου αρεσουν και εμενα τα cupcakes και λεω να τα φτιαξω μονη μου για τη βαφτιση της κορουλας μου.

Με προβληματιζει λιγο το γεγονος οτι η βαφτιση θα γινει καλοκαιρι και δεν ξερω ποσες μερες πριν μπορω να τα ετοιμασω. Λετε να λιωσει η ζαχαροπαστα απο την ζεστη? :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! :)

Μου αρεσουν και εμενα τα cupcakes και λεω να τα φτιαξω μονη μου για τη βαφτιση της κορουλας μου.

Με προβληματιζει λιγο το γεγονος οτι η βαφτιση θα γινει καλοκαιρι και δεν ξερω ποσες μερες πριν μπορω να τα ετοιμασω. Λετε να λιωσει η ζαχαροπαστα απο την ζεστη? :?

 

 

Εδώ δεν λιώνουν τα προφιτερόλ από την ζέστη...η ζαχαρόπαστα είναι και λίγο πιο ανθεκτική.Κινδυνεύεις πιο πολύ να σου βγει σκληρή,παρά να λιώσει.

Link to comment
Share on other sites

Katrinoula αν θέλεις μπορώ να σου δώσω το τηλ μιας κυρίας που έφτιαξε τα cupcake για την Βάπτιση του μικρού μου!!!!! Τα λόγια είναι περιττά, όλοι έπαθαν ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!

Ιδού το αποτέλεσμα!!!!

IMGP1237.jpg

Κοριτσάκι, θέλω και εγώ το τηλ της κυρίας με τα απίθανα γλυκά, σε 3 μήνες έχω το πάρτυ του μεγάλου μου γιου!

επίσης θέλω την αγαπητή cristina112 για να με βοηθήσει με το στολισμό (αχ αν έμενες κοντά θα κάναμε μαζί κατασκοπείες βαφτίσεων)

και τέλος, θέλω να ρθω μαζί σας Κούβα (ή οπουδήποτε αλλού στη Λατινική Αμερική, δεν έχω πρόβλημα)

εντος των ημερών, θα ανοίξω θέμα για το παρτυ των παιδιών μου (γιορτή ο ένας, γενέθλια ο άλλος) και θα χρειαστώ τις υπέροχες ιδέες σας

για στολισμό, γλυκά, φαγητά κτλ

ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ ΕΚΕΙ!!!!

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

επίσης θέλω την αγαπητή cristina112 για να με βοηθήσει με το στολισμό (αχ αν έμενες κοντά θα κάναμε μαζί κατασκοπείες βαφτίσεων)

και τέλος, θέλω να ρθω μαζί σας Κούβα (ή οπουδήποτε αλλού στη Λατινική Αμερική, δεν έχω πρόβλημα)

 

 

:lol::lol::lol::lol:

Μάλλον την Πένυ θα χρειαστείς,που κατεβάζει το μυαλό της απίστευτες ιδέες!!!

Για την Κούβα σε βάζω στην λίστα..και για τις κατασκοπείες,μπορείς να αναλάβεις το κομμάτι της περιοχής σου!!Γιατί κι εγώ 2 πόδια έχω,τί να πρωτοπρολάβω...και σκέφτομαι μετά το Πάσχα που θα αρχίσουν οι βαφτίσεις,να πάρω κανένα πατίνι για να τις προλαβαίνω όλες!!!:lol:

(Και επίσης,πολύ με συγκίνησες που με έγραψες CRISTINA και όχι CHRISTINA...είπαμε...μας αρέσουν τα ισπανικά και ΟΧΙ τα αγγλικά!)

Link to comment
Share on other sites

 

 

επίσης θέλω την αγαπητή cristina112 για να με βοηθήσει με το στολισμό (αχ αν έμενες κοντά θα κάναμε μαζί κατασκοπείες βαφτίσεων)

και τέλος, θέλω να ρθω μαζί σας Κούβα (ή οπουδήποτε αλλού στη Λατινική Αμερική, δεν έχω πρόβλημα)

 

 

:lol::lol::lol::lol:

Μάλλον την Πένυ θα χρειαστείς,που κατεβάζει το μυαλό της απίστευτες ιδέες!!!

Για την Κούβα σε βάζω στην λίστα..και για τις κατασκοπείες,μπορείς να αναλάβεις το κομμάτι της περιοχής σου!!Γιατί κι εγώ 2 πόδια έχω,τί να πρωτοπρολάβω...και σκέφτομαι μετά το Πάσχα που θα αρχίσουν οι βαφτίσεις,να πάρω κανένα πατίνι για να τις προλαβαίνω όλες!!!:lol:

(Και επίσης,πολύ με συγκίνησες που με έγραψες CRISTINA και όχι CHRISTINA...είπαμε...μας αρέσουν τα ισπανικά και ΟΧΙ τα αγγλικά!)

 

Aγαπώ Πέννυ, αλλά και εσένα θέλω Cristinaki!

απαπαπα μόνη μου δεν πάω, είμαι και γνωστή στην περιοχή, λόγω δουλειάς, δεν με παίρνει!

αν ήμασταν παρέα, κάπως θα το δικαιολογούσα!

λοιπόν, αν κανονίσετε τρελοσυνάντηση για cupcakes, είμαι μέσα (αν και άχρηστη στη ζαχαροπλαστική - στο να φτιάχνω όχι να τα τρώω χαχαχα)

 

μπορώ όμως να σας πλένω τα ταψιά, να τακτοποιώ και να φτιάχνω καφέδες!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν λιώνουν τα προφιτερόλ από την ζέστη...η ζαχαρόπαστα είναι και λίγο πιο ανθεκτική.Κινδυνεύεις πιο πολύ να σου βγει σκληρή,παρά να λιώσει.

 

Δικιο εχεις!!

Παντα σκληρη μου βγαινει οποτε δεν θα μπω καν στο κοπο, λεω να παρω ετοιμη.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ !!

Αποδω μπορείτε να αποθηκευσετε και να εκτυπώσετε σχεδια για χαρτακια πολύ όμορφα!!!

 

http://foodartparty.blogspot.com/2010/03/once-again-playing-with-cupcake.html

 

Καντε κλικ πάνω στην εικονα να μεγαλωσει και αποθηκευστε την !

 

Στο πλαι της σελίδας δεξια στα popular posts εχει πολλά σχεδια δωρεαν για να τυπώσετε και οδηγίες πώς να τα χρησιμοποιησετε ;) (Ιουλιος του 2010)

 

Εξερευνηστε το και θα βρείτε σχεδιακια και για κοριτσια και για αγορια (καρο, ριγε, φλοραλ )

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ

http://foodartparty.blogspot.com/2010/03/butterfly-cupcake-wrappers.html

 

Εχει και ιδεες για διακόσμηση μπισκοτων και καπκεικ καθως και συνταγες !

 

Φανταστικα σχεδια!!

Link to comment
Share on other sites

katrinoula σου έστειλα πμ!!!

 

Δείτε και την τούρτα που μου έφτιαξε για τα γενέθλια του μικρού, η οποία ήταν red velvet

 

IMGP1798.jpg

 

και για όσες δεν γνωρίζουν τι είναι η red velvet μέσα ήταν έτσι και γίνεται και σε cupcake!!

 

IMG_0797.jpg

 

H 2η φώτο είναι απο ένα μαγαζί με cupcake στο Λονδίνο!!! Έχω πάθει τρέλα!!!!

 

όλα πανέμορφα και πολύ νόστιμα!??? μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις το τηλέφωνό της, site ... να επικοινωνήσω μαζί της?

σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

 

Aγαπώ Πέννυ, αλλά και εσένα θέλω Cristinaki!

απαπαπα μόνη μου δεν πάω, είμαι και γνωστή στην περιοχή, λόγω δουλειάς, δεν με παίρνει!

αν ήμασταν παρέα, κάπως θα το δικαιολογούσα!

λοιπόν, αν κανονίσετε τρελοσυνάντηση για cupcakes, είμαι μέσα (αν και άχρηστη στη ζαχαροπλαστική - στο να φτιάχνω όχι να τα τρώω χαχαχα)

 

μπορώ όμως να σας πλένω τα ταψιά, να τακτοποιώ και να φτιάχνω καφέδες!

 

 

Καλέ κι εγώ για περπάτημα βγαίνω,απλά μένω σε περιοχή με πολλές εκκλησίες.Πού να το ήξερα τόσα χρόνια,να σημειώνω ιδέες.Και έπειτα δεν ενοχλώ κανέναν,απλά περνάω και κοιτάω.Το ίδιο να κάνεις κι εσύ!!

Λέω να καθιερώσουμε παγκόσμια ημέρα των cupcakes,να αφήσουμε για λίγο την Κούβα και να πάμε στο Λονδίνο,στο μαγαζί που έχει τα cupcakes των φωτο που έβαλε η paros99.Τί λέτε??:D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Καλέ κι εγώ για περπάτημα βγαίνω,απλά μένω σε περιοχή με πολλές εκκλησίες.Πού να το ήξερα τόσα χρόνια,να σημειώνω ιδέες.Και έπειτα δεν ενοχλώ κανέναν,απλά περνάω και κοιτάω.Το ίδιο να κάνεις κι εσύ!!

Λέω να καθιερώσουμε παγκόσμια ημέρα των cupcakes,να αφήσουμε για λίγο την Κούβα και να πάμε στο Λονδίνο,στο μαγαζί που έχει τα cupcakes των φωτο που έβαλε η paros99.Τί λέτε??:D

 

Ωραία ιδέα! Άν έχετε θέσεις, βάλτε κι εμένα μέσα! Δεν έχω πάει και στο Λονδίνο!;)

EkcAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...