Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πρόταση για δοκιμασμένη Babysitter!


Recommended Posts

Άφησα το μπεμπούλη μου 4 μηνών και πήγα στη δουλειά. Τον κράτησε η Ελένη, μια Ελληνίδα 40 ετών με εμπειρία. Πότε δεν τον βρήκα λερωμένο ή νηστικό, ακόμα και όταν επέστρεφα αιφνιδιαστικά από την εργασία μου, πράγμα που συνέβαινε συχνά. Γενικά πιστεύω ότι είναι πολύ καλή. Ψάχνει για δουλειά αυτή την εποχή, γιατί είναι ο σύζυγός της άνεργος και έχει δύο αγορια στην τρίτη γυμνασίου και τρίτη λυκείου.

Αν κάποια μητέρα ψάχνει για νταντά, μπορώ να της δώσω περαιτέρω πληροφορίες. Δραστηριοποιείται στα δυτικά προάστεια της Αττικής.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ξέχασα να γράψω ότι μου έκανε και το σίδερο και κανένα σφουγγαρισματάκι όταν κοιμόταν το μωρό:D και δεν έλειψε από το σπίτι ούτε βελόνα και ήταν πάντα πεντακάθαρη!!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ papagalia που μας προτείνεις κοπέλα για τα μικρούλια μας!!!

γιατί σπάνια βρίσκεις άτομα εμπιστοσύνης...

συνήθως μόνο για άτομα με άσχημες εμπειρίες διαβάζουμε...

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω...κι εγώ είχα τρομερή αγωνία στην αρχή. Είχε έρθει συστημένη βέβαια η κοπέλα, αλλά και πάλι στην αρχή τουλάχιστον την τσέκαρα συνέχεια, μέχρι να βεβαιωθώ για το χαρακτήρα της. Ευτυχώς δεν με απογοήτευσε ποτέ. Γνώρισα και το σύζυγο και τα παιδιά της και πρόκειται για πολύ αξιόλογη οικογένεια, με αρχές που δυστυχώς σπανίζουν στην εποχή μας...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...