Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΑΦΑΛΝΤΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα. Υπάρχει θέμα για τον παιδικό σταθμό ΜΑΦΑΛΝΤΑ στον Πειραιά?

 

-Αν ναι, μπορείτε να μου δώσετε τo link?

-Αν όχι, τί εντυπώσεις έχετε για τον σταθμό αυτό?

 

Ευχαριστώ

line_m121_beg_40_time_1226293200_text_ef20ecf0e5ecf0dceaeff220e5dfede1e920eae9fcebe1f2.gif71650c2s4z65rli.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω ειμαι νηπιαγωγος και 2 φιλες μου συναδελφισες δουλευαν εκει .Μου ειπαν τα χειροτερα οτι αυτη που το εχει ειναι μια υστερικη αλλα το χειροτερο οτι οταν εβγαιναν τα παιδια για διαλλειμα δεν υπηρχε καγκελο .διαλλειμα εβγαιναν τα παιδια στην ταρατσα .εννοω οτι ειχε καγκελα απλα δεν ηταν υπερηψωμενα .Μακρια επισης απο τουσ παιδ.σταθ.ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
εγω ειμαι νηπιαγωγος και 2 φιλες μου συναδελφισες δουλευαν εκει .Μου ειπαν τα χειροτερα οτι αυτη που το εχει ειναι μια υστερικη αλλα το χειροτερο οτι οταν εβγαιναν τα παιδια για διαλλειμα δεν υπηρχε καγκελο .διαλλειμα εβγαιναν τα παιδια στην ταρατσα .εννοω οτι ειχε καγκελα απλα δεν ηταν υπερηψωμενα .Μακρια επισης απο τουσ παιδ.σταθ.ΣΚΙΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΣ ΧΡΩΜΑΤΩΝ

Καλησπέρα Κορίτσια,

 

Απορώ με τα σχόλια της παραπάνω φίλης?!

 

Εμείς από προσωπική εμπειρία με τον σταθμό αυτό και το προσωπικό του, έχουμε πάρα πολύ καλή γνώμη.

Το Σεπτέμβρη του 2010 πρώτο πήγαμε εκεί την μικρή μας. Τώρα είναι 4ων ετών και γενικά οι εντυπώσεις μας είναι πάρα πολύ καλές όλο αυτό το διάστημα και είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι!!!

Αλλά και η μικρή μας ζουζούνα δείχνει να το απολαμβάνει!!!

Δεν έχω κανένα παράπονο ούτε από το προσωπικό ,ευγενέστατες όλες οι κοπέλες και η διευθύντρια μια πολύ ήρεμη κοπέλα. Απορώ με τα παραπάνω???

Στο μόνο που θα συμφωνήσω με την φίλη Ελεάνθη, είναι ότι στην αρχή και έμενα δεν με εντυπωσίασε η αυλή στον 1 όροφο του σχολείου. Θα προτιμούσα να ήταν μεγαλύτερη η εσωτερική αυλή που έχουν στο ισόγειο. Όμως η όλη διαμόρφωση του χώρου και όλα τα συστήματα ασφαλείας , δεν μου προκάλεσαν καμία ανησυχία, θα έλεγα καλύτερα κι από το σπίτι μας.

Για μας βασικά στοιχεία για την επιλογή σταθμού ήταν η καθαριότητα του χώρου, η ελευθερία επισκέψεων στο σταθμό, οι χώροι, το παιδαγωγικό τους πρόγραμμα , επίσης με τον καιρό εκτιμήσαμε την καθημερινή ενημέρωση που είχαμε και έχουμε, μα πάνω από όλα η προσοχή και η φροντίδα που έχει η μικρή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κορίτσια,

Απορώ με τα σχόλια της παραπάνω φίλης?!

Εμείς από προσωπική εμπειρία με τον σταθμό αυτό και το προσωπικό του, έχουμε πάρα πολύ καλή γνώμη.

Το Σεπτέμβρη του 2010 πρώτο πήγαμε εκεί την μικρή μας. Τώρα είναι 4ων ετών και γενικά οι εντυπώσεις μας είναι πάρα πολύ καλές όλο αυτό το διάστημα και είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι!!!

Αλλά και η μικρή μας ζουζούνα δείχνει να το απολαμβάνει!!!

Δεν έχω κανένα παράπονο ούτε από το προσωπικό ,ευγενέστατες όλες οι κοπέλες και η διευθύντρια μια πολύ ήρεμη κοπέλα. Απορώ με τα παραπάνω???

Στο μόνο που θα συμφωνήσω με την φίλη Ελεάνθη, είναι ότι στην αρχή και έμενα δεν με εντυπωσίασε η αυλή στον 1 όροφο του σχολείου. Θα προτιμούσα να ήταν μεγαλύτερη η εσωτερική αυλή που έχουν στο ισόγειο. Όμως η όλη διαμόρφωση του χώρου και όλα τα συστήματα ασφαλείας , δεν μου προκάλεσαν καμία ανησυχία, θα έλεγα καλύτερα κι από το σπίτι μας.

Για μας βασικά στοιχεία για την επιλογή σταθμού ήταν η καθαριότητα του χώρου, η ελευθερία επισκέψεων στο σταθμό, οι χώροι, το παιδαγωγικό τους πρόγραμμα , επίσης με τον καιρό εκτιμήσαμε την καθημερινή ενημέρωση που είχαμε και έχουμε, μα πάνω από όλα η προσοχή και η φροντίδα που έχει η μικρή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεία σου φίλη mama21,

 

Εχω τις καλύτερες εντυπώσεις από το σταθμό!!! Μ' αρέσει το site αυτό κι επειδή θεώρησα ότι τα σχόλια της φίλης Ελεάνθης πως έχουν μια δόση κακιούλας κ ανακρίβειες, αποφάσισα να πω κι εγώ την προσωπική μου γνώμη κ εμπειρία. Έλπίζω το μήνυμα μου να σε βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα. Υπάρχει θέμα για τον παιδικό σταθμό ΜΑΦΑΛΝΤΑ στον Πειραιά?

 

-Αν ναι, μπορείτε να μου δώσετε τo link?

-Αν όχι, τί εντυπώσεις έχετε για τον σταθμό αυτό?

 

Ευχαριστώ

 

γεια σου δεν ξερω κατι για αυτο τον παιδικο σταθμο!! αλλα αυτο που εχω στειλει και στελνω δλδ ακομη εγω 3 παιδια ειναι το καρουσελ στον πειραια!!!!

με βοηθησανε παρα πολυ στα παιδια !!! κανουνε τρομερη δουλεια ασχολουνται πολυ με τα παιδια και την συμπεριφορα τους και ειδικα σε εμενα που το παιδι ειχε προβλημα το μεγαλυτερο το βοηθησανε και το ξεπερασε!!!!

δεν εχεις να χασεις τπτ με το να το τσεκαρεις γιατι οι ανθρωποι εκει ειναι παρα πολυ καλοι και συνενοησιμοι!!!! :-P:-P:-P:-P

ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!!!

θα μπορουσα να εγραφα πολλα αλλα δεν θελω να θεωρηθει διαφημιση :-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...