Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Καλημερα μαρια μου κ σε ολα τα κοριτσια περαστικα σας ....κ εγω εδω τα ιδια ζαλαδες αδιαθεσια πονακια χαμηλα...twins να σε ρωτησω στην αυχενικη ποσα πληρωσες που ειναι δυο τα μωρα? Τα διπλα πανε?

 

 

γεια σου πασχαλιτσα. εγω εδω στο ηρακλειο που ειμαι εχουμε τον κυριο νικολαιδη που εχει κεντρο

προγεννητικου ελεγχου και επειδη ειναι γνωστος μου πληρωσα 190ευρω. αλλα η κανονικη του τιμη κυμαινεται απο 250 εως και 300.. φτηνα την γλυτωσα δηλαδη!!!1:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Koritsia ekana pireto telika .....ta xeperasa ra dekata kai eftasa 37,8

Htan kαμια αρρωστη σε προηγουμενη εγκυμοσυνη?εχω ακουσει οτι ο πυρετος δεν πρεπει να φτασει το 38 ισχυει?

Λετε να κινδυνευει το μωρακι τωρα π ειμαι ετσι?

Αν εχει καποια εμπειρια ας με βοηθησει...

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου μην αγχώνεσαι. Ξεκουράσου για να μην ταλαιπωρήσαι παραπάνω. Πάρε το γιατρό σου και εξέφρασε τις απορίες σου. Στο κάτω κάτω αυτο πρέπει να κάνει! Να πίνεις ντεπον συστηματικά αφού μόνο αυτό κάνει ή καλύτερα προσπάθησε να το αντιμετωπισεις με ζεστά σουπιτσες και τέτοια.

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακια μου ευχαριστω που μου απαντατε....

Πηρα ντεπον γιατι παλαιοτερα μου ειχε πει μονο ντεπον κανει και ευτυχως επεσε στο 37...

Εσεις πως ειστε?goulitsa?καλητερα ψυχολογικα?

Αφρο μου εσυ πως εισαι?μονο καταροη εχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρακι μου της προαλες που ειχα πονοκεφαλο τον πηρα κ μου ειπε μονο ντεπον αναβραζον η τα κανονηκα οσα θελω αφοβα...δεν παθενεις τιποτα ...δεν υπαρχει αλλη λυση να ριξεις τον πυρετο

Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsα και εμενα 150ευρω μαζι με το papp a.

Νομιζω οτι καλη τιμη σ ειπαν σε σχεση με της αλλης διδυμομανουλας!

 

Ναι μαρια μου ..κ να φανταστεις οτι ειναι ο πιο γνωστος στα χανια ολη εκει πανε ...αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Μαρία μου,χαίρομαι που σου έπεσε!έχω πονόλαιμο και καταροή αλλά ευτυχώς όχι πυρετό!pasxalitsa μου,πολύ καλή τιμή είναι εγώ έδωσα 120 στον Πέπε στα Χανιά και εσύ έχεις και διδυμάκια!!!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρία μου,χαίρομαι που σου έπεσε!έχω πονόλαιμο και καταροή αλλά ευτυχώς όχι πυρετό!pasxalitsa μου,πολύ καλή τιμή είναι εγώ έδωσα 120 στον Πέπε στα Χανιά και εσύ έχεις και διδυμάκια!!!

Αφρο μου στον πεπε εκλεισα πολυ καλη τιμή ...κ πολυ καλως γιατρος ...ποση ωρα σε ειχε μεσα ?

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακια μου ευχαριστω που μου απαντατε....

Πηρα ντεπον γιατι παλαιοτερα μου ειχε πει μονο ντεπον κανει και ευτυχως επεσε στο 37...

Εσεις πως ειστε?goulitsa?καλητερα ψυχολογικα?

Αφρο μου εσυ πως εισαι?μονο καταροη εχεις?

 

Ανάλογα με τις ώρες :P Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι βρε Μαράκι μου .. Μπορώ να πω ότι κατά τη διάρκεια της ημέρας δεν το σκέφτομαι.. Είμαι χαρούμενη και κάνω πράγματα που με κάνουν να ξεχνιέμαι.. Όταν ξαπλώνουμε με τον άντρα μου το βράδυ λέμε άντε και σε λίγο καιρό να έχουμε κι έναν μπέμπη να κλαίει και να κοιμάται στο κρεβάτι ανάμεσα μας.. Μερικές φορές μένω ήρεμη, χαρούμενη που εγω κι ο άνθρωπος που αγαπάω βλέπουμε το ίδιο μέλλον. Άλλες φορές ομως το νοσταλγώ τόσο που κοιμάμαι με κλάματα... Απλά κάνω υπομονή και προσπαθώ και επειδή το αξίζω για τις προσπάθειες που κάνω ξέρω ότι θα έρθει..!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ!Goulitsa μου,μπορεί να μην έζησα αυτό που ζείς αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα!έχω και εγώ τεράστια αγάπη για τα παιδιά και ανυπομονούσα να κάνουμε με τον αντρούλη μου!εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έρθει σύντομα το μπεμπέ σας,αξίζει σε εσένα αλλά και σε όλες τις γυναίκες που αγαπάνε τόσο πόλυ τα παιδιά!Pasxalitsa μου,να είσαι προετοιμασμένη για αναμονή!1 ώρα και έκανα να μπώ και περίπου 1 ώρα κράτησε!είναι φοβερός γιατρός και πολύ συμπαθητικός!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!!!

Goulitsa οπως τα λες ειναι...το αξιζεις και θα σου ερθει συντομα το μπεμπεδακι σας!!!

Εγω κοριτσια χθες υπεφερα δεν μπορουσα να κοιμηθω απο το μπουκωμα και τη καταρροη...

Σημερα ελπιζω να εξελιχθει καλητερα η μερα και αυριο να ειμαι πολυ καλητερα για να παω ανετα για την αυχενικη μου να σας φερω νεα...

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι?αμα παω μπουκωμενη δεν θα με στραβοκοιταει ο υπερηχογραφιστης?θα λενε απο μεσα τους θα μας κολλησεις ολους?νιωθω και ασχημα....εσεις τι λετε?

Σημερα ειδα και ενα ονειρο οτι ειχα παει στο γραφειο του γιατρου μου και ειχε ροζ μπαλονια.....λετε να ειναι μπεμπα????

Εγω εχω ειδη πιστεψει οτι ειναι μπεμπης απο τα παοδικα μ χρονια...χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες!!!!!

Goulitsa οπως τα λες ειναι...το αξιζεις και θα σου ερθει συντομα το μπεμπεδακι σας!!!

Εγω κοριτσια χθες υπεφερα δεν μπορουσα να κοιμηθω απο το μπουκωμα και τη καταρροη...

Σημερα ελπιζω να εξελιχθει καλητερα η μερα και αυριο να ειμαι πολυ καλητερα για να παω ανετα για την αυχενικη μου να σας φερω νεα...

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι?αμα παω μπουκωμενη δεν θα με στραβοκοιταει ο υπερηχογραφιστης?θα λενε απο μεσα τους θα μας κολλησεις ολους?νιωθω και ασχημα....εσεις τι λετε?

Σημερα ειδα και ενα ονειρο οτι ειχα παει στο γραφειο του γιατρου μου και ειχε ροζ μπαλονια.....λετε να ειναι μπεμπα????

Εγω εχω ειδη πιστεψει οτι ειναι μπεμπης απο τα παοδικα μ χρονια...χαχαχαχα

μαρακι μου κανενας δεν θα πει τιποτα...σου ευχομε ολα να ειναι καλα να μας πεις τα νεα σου ...κ φυσικα οτι εχεις μια αντραρα αφου το θες τοσο πολη...να ειναι γερο ...εεε και αν δεν ειναι αυτο αγορακι θα ειναι το επομενο η το μεθεπομενο...χαχαχα:wink:;-):wink:
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι τρελη και παλαβη για την αντραρα αλλα οπως τα λες πασχαλιτσα μου γερα να ειναι τα μωρακια μας.. και ολα ερχονται!!!!

Εσυ πως εισαι?τι κανουν τα διδυμομωρακια???

Απο οτι μας ειπε η αφρο ο πεπε που θα πας για αυχενικη ειναι δοκιμασμενος οποτε ειναι πολυ θετικο αυτο και αμα ειναι και χαμογελαστος οπως ειπε η αφρο θα σε κανει να νιωθεις και πιο ανετα!!!!

Εχεις αλλο ραντεβου με το γυναικολογο η πας κατευθειαν για αυχενικη?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι τρελη και παλαβη για την αντραρα αλλα οπως τα λες πασχαλιτσα μου γερα να ειναι τα μωρακια μας.. και ολα ερχονται!!!!

Εσυ πως εισαι?τι κανουν τα διδυμομωρακια???

Απο οτι μας ειπε η αφρο ο πεπε που θα πας για αυχενικη ειναι δοκιμασμενος οποτε ειναι πολυ θετικο αυτο και αμα ειναι και χαμογελαστος οπως ειπε η αφρο θα σε κανει να νιωθεις και πιο ανετα!!!!

Εχεις αλλο ραντεβου με το γυναικολογο η πας κατευθειαν για αυχενικη?

 

Αυριο το πρωι εχω ραντεβου με το γυναικολογο ...αυριο πρεπει να ακουσουμε καρδουλα κ απ το δευτερο ...δεν μπορω να ηρεμησω φοβαμαι ...φοβαμαι τι θα δουμε αυριο ...μακαρι ναναι ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω το ανχος σου και την αγωνια σου ...και εγω το ιδιο ειμαι!

Στο ευχομαι πασχαλιτσα μου να ακουσετε δυο δυνατες καρδουλες!!!!!

Δηλαδη αυριο θα εχουμε και οι δυο νεα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω το ανχος σου και την αγωνια σου ...και εγω το ιδιο ειμαι!

Στο ευχομαι πασχαλιτσα μου να ακουσετε δυο δυνατες καρδουλες!!!!!

Δηλαδη αυριο θα εχουμε και οι δυο νεα!!!!

Ευχαριστω πολη ..μακαρι αυριο ειναι συμαντικη μερα κ για της δυο μας ολα να μας πανε καλα ...

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα θα πανε..

Απογευμα θα πας?

Ξερει καμια κοπελα αν σε ξεγυμνονουν στην αυχενικη η φςνεται μονο κοιλιτσα?

Αφρο????

πρωι μαρια μου.9:30....η αφρο ξερει οταν μπει θα μας πει
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!πρίν λίγο ξύπνησα γιατί είχα βγεί χθες και σήμερα ξύπνησα χειρότερα...έχει κλείσει η φωνή μου και είμαι φουλ μπουκωμένη!!!κατα τα άλλα καλά...περίμενω αύριο πολύ καλά νέα και απο τις δυό σας!Μαρία μου,σου είπα πως εμένα μου έκανε μόνο από την κοιλιά και απλά κατέβασα λίγο το παντελόνι και ανέβασα την μπλούζα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Afro mou exeiς βγει ατακτη ....

Ξεκουρασου λιγο και φτιαξε κανενα ζεστο!

Εγω ειμαι 24ωρες το 24ωρο αγκαλια με τα χαρτομαντιλα!!!

Η καταρροη και το γαργαλιτο στη μυτη μου σπαειιιιιι τα νευραααα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...