Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

 

Αναζητώ βρεφονηπιοκόμο μη καπνίστρια με συστάσεις για φύλαξη βρέφους 7 μηνών στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης ιδανικά από 1 Ιουνίου ή 1 Ιουλίου 2013.

 

Θέλω η κοπέλα να μείνει μαζί μας μέχρι το μωρό να πάει στον παιδικό, δηλαδή μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2014, οπότε μιλάμε για μεγάλη δέσμευση.

 

Οι ώρες απασχόλησης είναι Δευτέρα έως Παρασκευή, 08:00 με 17:30.

 

Προσφέρουμε μηνιαία πληρωμή.

 

Σας ευχαριστώ και περιμένω τις προτάσεις σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας! Σκέφτομαι να βρω ένα χώρο κ να δημιουργήσω ένα κέντρο δημιουργικής απασχόλησης παιδιών, δεν έχω αποφασίσει ακόμα σε ποια περιοχή της Θεσσαλονίκης, όπου, με πυρήνα μια εξειδικευμένη βρεφονηπιοκόμο, τα παιδάκια θα φιλοξενούνται με ασφάλεια, θα παίζουν και θα απασχολούνται δημιουργικά. Προσωπικά μένω πολύ κοντά σας και πολύ πιθανό η περιοχή αυτή να είναι η Πυλαία. Αν σας ενδιαφέρει η ιδέα μου μπορείτε να επικοινωνήσετε με π.μ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα σας,

 

Αναζητώ βρεφονηπιοκόμο μη καπνίστρια με συστάσεις για φύλαξη βρέφους 7 μηνών στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης ιδανικά από 1 Ιουνίου ή 1 Ιουλίου 2013.

 

Θέλω η κοπέλα να μείνει μαζί μας μέχρι το μωρό να πάει στον παιδικό, δηλαδή μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2014, οπότε μιλάμε για μεγάλη δέσμευση.

 

Οι ώρες απασχόλησης είναι Δευτέρα έως Παρασκευή, 08:00 με 17:30.

 

Προσφέρουμε μηνιαία πληρωμή.

 

Σας ευχαριστώ και περιμένω τις προτάσεις σας.

Καλησπερα ειμαι πτυχιουχος βρεφονηπιοκομος με εμπειρια σε παιδικο σταθμο και στο νεπθ και ενδιαφερομαι πολυ για την αγγελια σας αν ειναι ακομη διαθεσιμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...