Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μετατροπή καροτσιού


Recommended Posts

Θα ήθελα τις γνώσεις σας.

Του γιου μου είχα αγοράσει ένα τρομερό καρότσι της chicco με επιπλέον κάθισμα για το αυτοκίνητο (τύπου port bebe), τώρα που περιμένω τα διδυμάκια γνωρίζεται αν αγοράζοντας ένα ακόμη ίδιο καρότσι μπορώ με κάποιον σύνδεσμο να τα ενώσω αντί να αγοράσω διπλό καρότσι και καινούρια καθίσματα;

Υπάρχει κάποια διδυμο-μαμά που να έχει πάρει καρότσι της chicco διπλό και να μου πει αν μπορείς να βάλεις πάνω σε αυτά το αντίστοιχο port bebe;

 

Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα ήθελα τις γνώσεις σας.

Του γιου μου είχα αγοράσει ένα τρομερό καρότσι της chicco με επιπλέον κάθισμα για το αυτοκίνητο (τύπου port bebe), τώρα που περιμένω τα διδυμάκια γνωρίζεται αν αγοράζοντας ένα ακόμη ίδιο καρότσι μπορώ με κάποιον σύνδεσμο να τα ενώσω αντί να αγοράσω διπλό καρότσι και καινούρια καθίσματα;

Υπάρχει κάποια διδυμο-μαμά που να έχει πάρει καρότσι της chicco διπλό και να μου πει αν μπορείς να βάλεις πάνω σε αυτά το αντίστοιχο port bebe;

 

Ευχαριστώ :D

Nat-left δες αυτό. http://www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=3609&c_id=33&cf_id=41

είναι το μόνο σχετικό που βρήκα αλλα ίσως είναι για νεογέννητο και για μωρό μεγαλύτερης ηλικίας.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως θα σε βολέψει να αγοράσεις ένα ίδιο καρότσι και να τα ενώσεις με συνδέσμους.

Το διπλό καρότσι της chicco δεν δέχεται το πορτ μπεμπέ και αν θυμάμαι καλά δεν είναι για νεογέννητα.

Αυτό που σου έδωσε η Χρύσα, αν δεν κάνω λάθος (καταραμένο αλτσχάιμερ...) το έχει στον κατάλογό του το premaman.

kr3fp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...