Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


΄Η γιατι μπορει να το κλεινουν εκεινη την ωρα για να κανουν διαφορες ρυθμίσεις που δεν γινεται οταν υπαρχουν μελη ον λαι.. και εκεινη συνηθως ειναι καλη ωρα.. (ασχετα που εμεις ειμαστε ξενυχτησες..) :D

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μύνημα σημαίνει συνήθως ότι έχει υπάρξει υπερφόρτωση του σέρβερ.

Είναι στον προγραμματισμό να γίνει αλλαγή σε διαφορετικό σέρβερ μεσα στο επόμενο διάστημα καθώς καθημερινά υπερβαίνει το όριο κίνησης, μας είναι γνωστό ότι υπάρχει αυτό το μύνημα εδώ και καποιο καιρό σχεδόν κάθε μέρα το βράδυ.

 

θα συνδυαστεί η αλλαγή σέρβερ με αναβάθμιση που θα πραγματοποιηθεί στο τέλος Μαίου όπου θα υπάρξουν διάφορες οπτικές και λειτουργικές αλλαγές για τον εκσυγχρονισμό της σελίδας. Θα υπάρξει και σχετική ανακοίνωση, πρίν γίνει αυτό.

 

Εξαιτίας του ότι για να αλλαξει ο σέρβερ πρίν την γενική αναβάθμιση θα ήταν αναγκαίο για ένα διάστημα να λειτουργεί το φόρουμ σε διαφορετική διεύθυνση (πχ http://www.forum/parents.gr αντί http://parents.org.gr/forum ) επιλέξαμε να περιμένουμε μέχρι την ημερομηνία τέλος Μαίου όπου με την αναβάθμιση να λειτουργούν όλα όπως πριν και να μην υπάρχει αναστάτωση των μελών εξαιτίας μιας τέτοιας αλλαγής.

 

Μέχρι τότε θα παρακαλέσουμε για την κατανόησή σας για αυτό το μύνημα λάθους, θα προσπαθήσουμε να επισπεύσουμε όσο γίνεται αυτή την αλλαγή.

 

Ευχαριστούμε

 

απο την διαχείριση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το μοναδικό "κακό" της υπόθεσης είναι ... να μην ποστάσεις συνταγή την ώρα εκείνη.... :lol::lol::lol:

πόσες φορες έχω πεί : φτούτ γμτ ... :lol::lol::lol: & πάλι απο την αρχή !

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πια έκδοση της phpBB έχει το φόρουμ;;;

 

Εγώ σε ένα σάιτ που έκανα με φόρουμ έβαλα στο φόρουμ την έκδοση 3 και στο σάιτ joomla την έκδοση 1.5. Βέβαια έχω προβλήματα με τη γέφυρα και μάλλων φτέει το ότι στο φόρουμ πέρασα στην έκδοση 3 απο την RC2 με αναβάθμηση στην οποία είχα προβλήματα (έβαλα να κάνει τα δικά της).

 

Ο server τη λογισμικό τρέχει;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...