Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Λητώ - νέο "οικονομικό τρίκλινο" ?????


honey

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

 

Λίγες μέρες πριν, και ενώ πήγα για την αυχενική διαφάνεια στο Λητώ, έπεσε το μάτι μου στον τιμοκατάλογο.

Βασικά ήταν ο ίδιος με εκείνον του καλοκαιριού 2009 που γέννησα τη κόρη μου.

Εκτός από την προσθήκη "Οικονομικό τρίκλινο", μετά το κανονικό τρίκλινο.

Το κανονικό τρίκλινο έχει 2500 για ΦΤ και το οικονομικό 1850!

Καλή διαφορά.

Απλά δε μπορώ να φανταστώ ποια η διαφορά!

Πέρσι τον Αύγουστο που γέννησα τη κόρη μου, ήμουν σε τρίκλινο στο 2ο όροφο, ήταν μια χαρούλα, έμεινα πολύ ευχαριστημένη, και το σύνολο μας ήρθε καλή τιμή, 2200 όλα με ΦΤ επισκληρίδιο, εξετάσεις μωρού κλπ κλπ.

ΕΚείνη τη περίοδο ανακαίνιζαν τον 3ο όροφο, μήπως εκεί είναι τα πιο καινούργια 3 κλινα, και τα "παλιά" τα ονόμασαν οικονομικά?

Αν είναι αυτό, θα ξαναπροτιμήσω -πρώτα ο Θεός- αυτό που ήμουν και πέρσι....μια χαρά....σκασίλα μου να χει wifi και touch screen. Λες και ασχολιόμουν με τίποτα άλλο εκτός από μωρό-ντους-φαγητό-ύπνος!!!

 

Αν κάποια πρόλαβε να μάθει ας μας πει!

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλε παλι εγκυος εισαι?χαμπαρι δεν πηρα.μπραβο με το καλο.ευχομαι τα καλυτερα.πριν 20 μερες γεννησα εκει.στον τριτο ειναι μονο τα δικλινα και τα μονοκλινα.ειμουν σε δικλινο του τριτου.απο οτι καταλαβα μετα την ανακαινηση εχουν φτιαξει περισσοτερα τρικλινα στον πρωτο και το δευτερο.τωρα με αυτο που λες δεν ξερω τι σημαινει οικονομικο.μηπως εχει να κανει με απλο τοκετο η καισαρικη?εμεις παντως μετα απο συνεννοηση με γιατρο πληρωσαμε 3600 δικλινο με καισαρικη εξετασεις μωρου κλπκλπκλπ.μηπως εξαρταται απο το γιατρο?

Link to comment
Share on other sites

Γειαααα Ελίνα!!

Ναι πάλι έγκυος, μου άρεσε πολύ και είπα να τα ξανακάνω! Χαχαχα, τι καλύτερο υπάρχει στη ζωή αυτή??? Τίποτα!

 

Με φυσιολογικό τοκετό και καισαρική τομή σίγουρα δεν έχει σχέση, ούτε σχέση με το γιατρό, εκεί παίζει η τελική έκπτωση που γίνεται. (και γω εντελει 2200 είχα πληρώσει σύνολο, λιγότερο απτο τιμοκατάλογο)

 

 

Αυτή τη βδομάδα θα πάω Λητώ στο γιατρό μου, οπότε θα ρωτήσω από πρώτο χέρι.

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια νομίζω ότι το οικονομικό τρίκλινο είναι δύο τρίκλινα με ανοιχτή τη μεσοτοιχία (έχει και πόρτα αναδιπλώμενη -ακορντεόν), δηλαδή ένα χωρισμένο στα δύο εξάκλινο. Τουλάχιστον αυτό σήμαινε οικονομικό τρίκλινο στο Μητέρα όπου είχε γεννήσει πρόσφατα μία φίλη. Πιστεύω ότι το κάνουν για να μην χάσουν όλους τους πελάτες (βλέπε οικον. κρίση) και φύγουν όλοι για τα δημόσια μαιευτήρια. Πάντως κι εγώ έμεινα πάααααρα πολύ ευχαριστημένη από το Λητώ και στις δύο γέννες αν και σε δίκλινο.

wjhKp3.png

c5dop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμένα ο γιατρός μου μου είπε την προηγούμενη βδομάδα οτι θα μου στοιχίσει 2100,00 το τρίκλινο και δεν είναι χωρισμένο και μάλιστα αν κάνω και τις εξετάσεις όλες στο ΛΗΤΩ θα έχω στο τέλος έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες τη Πέμπτη θα πάω και θα σας πω τι θα μάθω.

 

Χωρισμένο 6κλινο δεν έχει στο Λητώ Iride, μόνο 3κλινα...

 

Με βάση το δελτίο τύπου που μας έβαλε η maspir, ισχύουν όντως οι τιμές αλλά ποια η διαφορά οεο???

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites

Κοπέλες τη Πέμπτη θα πάω και θα σας πω τι θα μάθω.

 

Χωρισμένο 6κλινο δεν έχει στο Λητώ Iride, μόνο 3κλινα...

 

Με βάση το δελτίο τύπου που μας έβαλε η maspir, ισχύουν όντως οι τιμές αλλά ποια η διαφορά οεο???

 

Ενημέρωσέ μας honey. Υπάρχουν φίλες που είναι έγκυοι και θα ήθελαν να γεννήσουν οικονομικά, αλλά σε ιδιωτικό νοσοκομείο.

wjhKp3.png

c5dop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν είναι εξωφρενικό που επιμένουν να χρεώνουν συλλογή βλαστοκυττάρων???

ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Αφού έχει βγει από το δικαστήριο παράνομο και πληρώσαν πρόστιμο!

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σε συννενοηση με τον γιατρο σας(αφου αυτος κανει την συλλογη λεει οτι δεν δεχεται αμοιβη) απλα δεν τα πληρωνετε.

 

Οσο και να το ψαξετε παντως δεν θα βρειτε ακρη για το τι ισχυει νομιμως.... μια φιλη εκανε απειρα τηλεφωμ=νηματα σε υποργεια υπηρεσιες κλπκλπκλπ και ακρη δεν βρηκε.

 

Το προστιμο ισως να ητνα οι κρυφες χρεωσεις, τωρα το ανακοινωνουν επισημς, ισως θεωρειται παροχη υπηρεσιας και εχουν το δικαιωμα να το κανουν...

 

επισης δεν ξερω αν υπαρχει διαφορα στην χρεωση οταν η συλλογη αφορα δωρεα σε δημοσια τραπεζα, εκει ΚΑΚΩΣ χρεωναν, δεν ξερω αν αφορα αυτο και το προστιμο...

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λοιπόν κορίτσια ήμουν χθες στο Λητώ που γέννησε μια φίλη και ήταν σε οικονομικό τρίκλινο! Σε γενικές γραμμές καλά ήταν αλλά εγώ τελικά δε θα το επιλέξω! Μάλλον θα πάω σε κανονικό τρίκλινο ή δίκλινο όπως τις άλλες φορές! Ο λόγος είναι η στενότητα του χώρου! Επειδή είμαι και ολίγον κλειστοφοβική, με δυσκολία έκατσα ως επισκέπτης πόσο μάλλον ως λεχώνα! Προφανώς τα δωμάτια ήταν δίκλινα και έβαλαν ένα ακόμα κρεβάτι και τα εκαναν τρίκλινα λόγω κρίσης! Αν λοιπον δεν έχετε πρόβλημα που θα είστε κάπως η μία πάνω στην άλλη μια χαρά΄είναι και οικονομικότατα...

Link to comment
Share on other sites

Α! Μάλιστα!

Ευχαριστούμε!

Καλά και που χωράνε τα πυρεξάκια? Πέρσι που ήμουν στο κανονικό τρίκλινο, μια χαρά, αλλά δεν μπορώ να διανοηθώ +1 κρεβάτι πχ!

 

Περιμένω να ξαναπάω γιατρό σε ώρα επισκεπτηρίου να πάω αυτοπροσώπος να δω τέλοσπάντων...Αλλιώς στη β επιπέδου τέλος Αυγούστου.

k6rO.png

yMCu.png

 

Τα thavmatakia μου και γω!

Link to comment
Share on other sites

Α! Μάλιστα!

Ευχαριστούμε!

Καλά και που χωράνε τα πυρεξάκια? Πέρσι που ήμουν στο κανονικό τρίκλινο, μια χαρά, αλλά δεν μπορώ να διανοηθώ +1 κρεβάτι πχ!

 

Περιμένω να ξαναπάω γιατρό σε ώρα επισκεπτηρίου να πάω αυτοπροσώπος να δω τέλοσπάντων...Αλλιώς στη β επιπέδου τέλος Αυγούστου.

 

 

Η αλήθεια είναι ότι αν υπήρχαν και τα πυρεξάκια δύσκολα θα μπορούσαν να κατέβουν οι λεχώνες από το κρεββάτι! Πάντως ήταν αποπνικτικά! 3 λεχώνες και σύνολο 5 επισκέπτες ήταν δράμα! Βέβαια είμαι και περίεργη....

Link to comment
Share on other sites

καλα κι εγω που γεννησα σε 2κλινο μη φανταζεστε και τον τερασρειο χωρο.πολυ μικρο ηταν το δωματιο.εριξα και μια ματια στα μονοκλινα που ηταν απεναντι κι αυτα πολυ μικρα ηταν.ολοκαινουργα ολα ανακαινισμενα και πεντακαθαρα αλλα μια σταλια.και επιδη ειμαι πολυ περιεργη εριξα βλεφαρο και στις σουιτες.εεεε!!!!!εκει δεν μπορω να πω ειταν μεγαλα τα δωματια με σαλονακι και χωρο υποδοχης.ολα τα λεφτα....(στην κυριολεξια!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

καλα κι εγω που γεννησα σε 2κλινο μη φανταζεστε και τον τερασρειο χωρο.πολυ μικρο ηταν το δωματιο.εριξα και μια ματια στα μονοκλινα που ηταν απεναντι κι αυτα πολυ μικρα ηταν.ολοκαινουργα ολα ανακαινισμενα και πεντακαθαρα αλλα μια σταλια.και επιδη ειμαι πολυ περιεργη εριξα βλεφαρο και στις σουιτες.εεεε!!!!!εκει δεν μπορω να πω ειταν μεγαλα τα δωματια με σαλονακι και χωρο υποδοχης.ολα τα λεφτα....(στην κυριολεξια!!!!!)

 

Ελινάκι, αν σου φάνηκαν μικρά τα δίκλινα και τα μονόκλινα, πού να δεις τα οικονομικά τρίκλινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

..σκασίλα μου να χει wifi και touch screen.

 

:-D:-D:-D

Δηλαδή κατάφερες να περάσεις 5 μέρες χωρίς wifi και touch screen?????

Ήρωας είσαι κοπέλα μου , ήρωας!!!

 

 

Όσο για τη συλλογή βλαστοκυττάρων δεν καταλαβαίνω ακριβώς τι κάνει το μαιευτήριο και ζητάει αμοιβή!!!! Το πακέτο είναι της εταιρίας (ή της δημόσιας τράπεζας) , ο γιατρός που τα συλλέγει πληρώνεται από τους γονείς , το μαιευτήριο που συμβάλλει ακριβώς και θέλει να πληρωθεί , μήπως ζητάνε ενοίκιο επειδή η διαδικασία γίνεται μέσα στο κτίριο τους?????

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ 25 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΕΝΟΣ ΑΓΟΡΙΟΥ ΗΔΗ 3 ΧΡΟΝΩΝ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΥΠΗΡΧΕ ΩΣ ΕΞΑΚΛΙΝΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ, ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ. ΕΓΩ ΣΕ ΕΞΑΚΛΙΝΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΣΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΟ 6ΚΛΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ 3ΚΛΙΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ ΜΕΝ 6 ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ 2 ΤΡΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩΡΙΖΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΕΝΑΣ ΤΟΙΧΟΣ, ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΤΟΥΑΛΕΤΤΕΣ, ΜΙΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΤΡΙΑΔΑ. ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΟΥΙΤΑ Η΄ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ....

rcTTp2.png?FOa8LWun

eoSGp2.png?NA1YYvQ4

Link to comment
Share on other sites

Έχω γεννήσει δύο φορές στο Λητώ και πρώτη φορά ακούω για εξάκλινο! Πάντα ήξερα ότι έχει μέχρι τρίκλινα. Το οικονομικό τρίκλινο που επισκέφτηκα πριν λίγες μέρες πάντως σίγουρα δεν ήταν εξάκλινο! Ήταν ένα κανονικό δωμάτιο με τρία κρεβάτια και μια τουαλέτα απλώς ήταν λίγο μικρό και είχε μια σταλιά τηλεόραση! Ενώ το κανονικό τρίκλινο είναι σαφώς μεγαλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ 25 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΑ ΕΝΟΣ ΑΓΟΡΙΟΥ ΗΔΗ 3 ΧΡΟΝΩΝ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΥΠΗΡΧΕ ΩΣ ΕΞΑΚΛΙΝΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ, ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ. ΕΓΩ ΣΕ ΕΞΑΚΛΙΝΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΣΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΟ 6ΚΛΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ 3ΚΛΙΝΟ. ΕΙΝΑΙ ΝΑΙ ΜΕΝ 6 ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΣΕ 2 ΤΡΙΑΔΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩΡΙΖΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΕΝΑΣ ΤΟΙΧΟΣ, ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΤΟΥΑΛΕΤΤΕΣ, ΜΙΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΤΡΙΑΔΑ. ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΣΟΥΙΤΑ Η΄ΣΕ ΜΟΝΟΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ....

νομιζω οτι το λητω δεν ειχε ποτε εξακλινα.μονο το ιασω ειχε και ηταν χαλια.τωρα τα χωρισε στα δυο και τα λεει τρικλινα.για το λητω πωτη φορα το ακουω.
Link to comment
Share on other sites

ΚΙ ΟΜΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΤΟ ΛΗΤΩ ΕΧΕΙ ΕΞΑΚΛΙΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΤΟ 2005. Η ΑΔΕΡΦΗΜΟΥ ΤΟΤΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟ 3ΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ 6ΚΛΙΝΟ.

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΙΟ ΤΟΥ 2007 ΣΕ 6ΚΛΙΝΟ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2007 ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

rcTTp2.png?FOa8LWun

eoSGp2.png?NA1YYvQ4

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...