Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ...


konstadina80

Recommended Posts

θα ηθελα να ρωτησω εαν κατα την διαρκεια του θηλασμου επιτρεπεται η πραγματοποιηση πλαστικης εγχειρησης,η οποια απαιτει ολικη αλλα κ τοπικη ναρκωση κ μετα ληψη αντιβιωσης?ο πλαστικος χειρουργος μου ειπε οτι δεν το συνιστα.στηριχθηκε κ στο γεγονος οτι ακομα δεν εχω δει περιοδο...ποια ειναι η αποψη σας?

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ( 9/12/05 ), ΜΠΕΜΠΑ ( 20/3/08 )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα ηθελα να ρωτησω εαν κατα την διαρκεια του θηλασμου επιτρεπεται η πραγματοποιηση πλαστικης εγχειρησης,η οποια απαιτει ολικη αλλα κ τοπικη ναρκωση κ μετα ληψη αντιβιωσης?ο πλαστικος χειρουργος μου ειπε οτι δεν το συνιστα.στηριχθηκε κ στο γεγονος οτι ακομα δεν εχω δει περιοδο...ποια ειναι η αποψη σας?

 

Το ότι δεν έχεις ακόμη περίοδο πώς επηρεάζει την εγχείρηση;

 

Επιτρέπεται κάθε χειρουργείο, κάθε νάρκωση και οι περισσότερες αντιβιώσεις. :) Δεν είναι η δικη μου άποψη αλλά η επιστημονικά τεκμηριωμένη που όφειλε να γνωρίζει ο πλαστικός χειρούργος.

 

Αν θέλεις να γράψεις περισσότερες λεπτομέρεις μπορείς να μου στείλεις πμ.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω εαν κατα την διαρκεια του θηλασμου επιτρεπεται η πραγματοποιηση πλαστικης εγχειρησης,η οποια απαιτει ολικη αλλα κ τοπικη ναρκωση κ μετα ληψη αντιβιωσης?ο πλαστικος χειρουργος μου ειπε οτι δεν το συνιστα.στηριχθηκε κ στο γεγονος οτι ακομα δεν εχω δει περιοδο...ποια ειναι η αποψη σας?

 

Το ότι δεν έχεις ακόμη περίοδο πώς επηρεάζει την εγχείρηση;

 

Επιτρέπεται κάθε χειρουργείο, κάθε νάρκωση και οι περισσότερες αντιβιώσεις. :) Δεν είναι η δικη μου άποψη αλλά η επιστημονικά τεκμηριωμένη που όφειλε να γνωρίζει ο πλαστικός χειρούργος.

 

Αν θέλεις να γράψεις περισσότερες λεπτομέρεις μπορείς να μου στείλεις πμ.

 

Κατάλαβα περί ποίου χειρουργείου πρόκειται. Αυτό που ενοχλεί είναι η έλλειψη κύκλου και δηλαδή κυκλοφορούντων ορμονών, όχι του θηλασμού.

WLn5p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σε ολους!!!Εχω αποφασίσει να κάνω αυξητική στήθους, γιατί είναι κάτι που ενοχλεί από πολύ μικρή στην εμφάνισή μου .Το θέμα είναι οτι δεν έχω επαφή με τέτοια πράγματα..υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει κάνει μια παρόμια αισθήτική επέμβαση και μπορεί να μου μιλήσει για την εμπειρία της!!Παρόλο που είμαι αποφασισμένη για την επέμβαση, έχω κάποιους φόβους.....Επίσης είναι κάποια κοπέλα με πλαστική στήθους που να έχει γεννήσει και να θηλάζει το μώρο.?.θέλω να δω στην πράξη αν όντως τα ενθέματα δεν επηρεάζουν στην εγκυμοσύνη.

 

 

Thank youuuu!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...