Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγοι στην Βέροια! (;;)


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να μου πείτε εμπειρίες σας με γυναικολόγους από τη Βέροια. Ψάχνω να βρω, να αισθάνομαι σιγουριά και ασφάλεια. Είμαι νέα εγκυούλα και πρώτο παιδί και πολύ αγχωμένη. Πολλά ακούγονται για πολλούς. Please...:?::?::?:

u0m1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να μου πείτε εμπειρίες σας με γυναικολόγους από τη Βέροια. Ψάχνω να βρω, να αισθάνομαι σιγουριά και ασφάλεια. Είμαι νέα εγκυούλα και πρώτο παιδί και πολύ αγχωμένη. Πολλά ακούγονται για πολλούς. Please...:?::?::?:

 

 

 

καλησπερα!!!!η αδερφη μου πηγαινει στην μποσκου!!!!ειναι πολυ ευχαριστημενη,γενναει τον σεπτεμβριο.....

να φανταστεις,ειναι 39,εκανε γυμναστικη,αερομπικ,δουλειες βαριες,δεν ηξερε οτι ητανε εγκυος....στον 4 μηνα το ανακαλυψε....ασε...πιστευε οτι μπαινει κλιμακτηριο...ειχε αιμοραγιες,αποκολληση πλακουντα,πολυ χαμηλη πιεση .......

τωρα ειναι στον 7 μηνα κ ολα καλα........

 

παντως να ξερεις,για ολους θα ακουσεις κ καλα κ κακα...η καθε κοπελα εχει την ιστορια της!!!!

συμβουλη:παντα να παιρνεις κ δευτερη γνωμη

κ εαν δεν σε καλυπτει ο γυναικολογος σου,πανε αλλου!!!!!!!!

 

 

 

με το καλο να ερθει κ το μωρακι σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!!η αδερφη μου πηγαινει στην μποσκου!!!!ειναι πολυ ευχαριστημενη,γενναει τον σεπτεμβριο.....

να φανταστεις,ειναι 39,εκανε γυμναστικη,αερομπικ,δουλειες βαριες,δεν ηξερε οτι ητανε εγκυος....στον 4 μηνα το ανακαλυψε....ασε...πιστευε οτι μπαινει κλιμακτηριο...ειχε αιμοραγιες,αποκολληση πλακουντα,χαμηλη πιεση πολυ.......

τωρα ειναι στον 7 μηνα κ ολα καλα........

 

παντως να ξερεις,για ολους θα ακουσεις κ καλα κ κακα...η καθε κοπελα εχει την ιστορια της!!!!

συμβουλη:παντα να παιρνεις κ δευτερη γνωμη

κ εαν δεν σε καλυπτει ο γυναικολογος σου,πανε αλλου!!!!!!!!

 

 

 

με το καλο να ερθει κ το μωρακι σου!!!!!

 

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Αυτό σκέφτομαι να κάνω. Με το καλό το ανιψάκι σου!!! Να είναι γερό και καλότυχο!!!:-)

u0m1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου sapi με το καλό να έρθει το μωράκι σου...

 

Προσωπικά μένω Θεσ/νίκη, αλλά δυο καλές μου φίλες από Βέροια έχουν τον Γκιουλέκα και είναι πολύ ευχαριστημένες (έως και ενθουσιασμένες θα έλεγα)... Τις προάλλες μου πιάσανε συζήτηση για το πόσο άνετα νιώθουν που είναι νέος γιατρός με πολλές γνώσεις (πρέπει να έκανε μετεκπεδεύσεις και στην Αγγλία, αν δεν απατώμαι) πολύ επεξηγηματικός και με σωστή προσέγγιση απέναντί σου...

 

Ελπίζω να βοήθησα...

 

Εύχομαι καλή επιλογή με βάση τις δικές σου ανάγκες και μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου sapi με το καλό να έρθει το μωράκι σου...

 

Προσωπικά μένω Θεσ/νίκη, αλλά δυο καλές μου φίλες από Βέροια έχουν τον Γκιουλέκα και είναι πολύ ευχαριστημένες (έως και ενθουσιασμένες θα έλεγα)... Τις προάλλες μου πιάσανε συζήτηση για το πόσο άνετα νιώθουν που είναι νέος γιατρός με πολλές γνώσεις (πρέπει να έκανε μετεκπεδεύσεις και στην Αγγλία, αν δεν απατώμαι) πολύ επεξηγηματικός και με σωστή προσέγγιση απέναντί σου...

 

Ελπίζω να βοήθησα...

 

Εύχομαι καλή επιλογή με βάση τις δικές σου ανάγκες και μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

 

Maria_t σ΄ευχαριστω παρά πολύ για τις πληροφορίες!!! Ακόμη ψάχνω... Και θα ψάχνω για πολύ ακόμη! Νομίζω με την κοιλιά στο στόμα θα ψάχνω ποιος θα με ξεγεννησει... Θα πάω και τον άλλο μήνα εκεί που πήγαινα και βλέπουμε...!

u0m1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα! εγω παλι γεννησα και τα δυο στο νοσοκομειο απο επιλογη βεβαια και ειχα τον κωτελη που ειναι αρκετα εμπειρος αλλα παραεινε χαλαρος ετσι εαν εισαι αγχωμενη δεν σου τον συνιστω. τωρα για ιδιωτες για ολους μα για ολους εχω ακουσει και καλα και κακα. ο γυναικολογος ειναι καλος εαν νιωθεις εσυ καλα και ανετα μαζι του!!!! αν θες ονοματα ξερω αρκετους.

VCkup3.png W6T5p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα sapi!!!!

λοιπόν εγώ γέννησα με τον κ.Σιδηρόπουλο,είναι πολύ καλός γιατρός σου εξηγεί τα πάντα με λεπτομέρεια και δεν βιάζεται στα ραντεβού του..

Εάν επέλεγα να πάω ΤΩΡΑ όμως θα διάλεγα με κλειστά μάτια την κ.Λαζαρίδου....

Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα! Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Η αλήθεια είναι οτι στον Σιδηρόπουλο τριγυρνάει το μυαλό μου. Και για τη Λαζαρίδου έχω ακούσει πολύ καλά λόγια. Γιατί θα διάλεγες τώρα τη Λαζαρίδου όμως;

u0m1p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Γεια σου sapi με το καλό να έρθει το μωράκι σου...

 

Προσωπικά μένω Θεσ/νίκη, αλλά δυο καλές μου φίλες από Βέροια έχουν τον Γκιουλέκα και είναι πολύ ευχαριστημένες (έως και ενθουσιασμένες θα έλεγα)... Τις προάλλες μου πιάσανε συζήτηση για το πόσο άνετα νιώθουν που είναι νέος γιατρός με πολλές γνώσεις (πρέπει να έκανε μετεκπεδεύσεις και στην Αγγλία, αν δεν απατώμαι) πολύ επεξηγηματικός και με σωστή προσέγγιση απέναντί σου...

 

Ελπίζω να βοήθησα...

 

Εύχομαι καλή επιλογή με βάση τις δικές σου ανάγκες και μια ήρεμη εγκυμοσύνη!

 

Εννοείς το Δημητρη Γκιουλέκα; Εγώ πάντως έχω κάκιστη εμπειρία!Δεν ξέρω που μετεκπαιδευτηκε πάντως σπουδασε Γιουγκοσλαβια...Προσωπικά δεν έμεινα ΚΑΘΟΛΟΥ ευχαριστημένη

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το Δημητρη Γκιουλέκα; Εγώ πάντως έχω κάκιστη εμπειρία!Δεν ξέρω που μετεκπαιδευτηκε πάντως σπουδασε Γιουγκοσλαβια...Προσωπικά δεν έμεινα ΚΑΘΟΛΟΥ ευχαριστημένη

 

Οχι kikispy, δεν πρόκειται για τον Δημήτρη Γκιουλέκα, αλλά για τον Νίκο Γκιουλέκα στη Βέροια... Όταν διάβασα το μύνημά σου λέω δεν είναι δυνατον οι φίλες μου τόσα καλά λόγια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Είμαι κι εγώ σε αναζήτηση γυναικολόγου, οπότε αν μπορούσατε να μου δώσετε τα φώτα σας θα με υποχρεώνατε. Ενδιαφέρομαι για φ.τ., όσο πιο φυσικά γίνεται. Έχω ΠΗΤ 28/8 κι επειδή μεσολαβεί Δεκαπενταύγουστος είμαι λίγο καχύποπτη. Πήγα σε μια γιατρό στα Γιαννιτσά, ναι μεν υπέρ του φ.τ. αλλά θέλει ντε και καλά να με ξεγεννήσει με πρόκληση. Από Βέροια δεν γνωρίζω κανέναν, οπότε δεν ξέρω πού να ψάξω. Για την κα Λαζαρίδου που αναφέρατε μπορεί κάποια να μου δώσει πληροφορίες, τι γνώμη έχει για τον τοκετό, πού ξεγεννάει κ.τ.λ.; Ή για άλλον γιατρό, αν είναι καλός.

tt16920e.aspxtt18a6db.aspx
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 3 χρόνια μετά...

Καλησπέρα! Γνωριζει καποια ως γυναικολογο τον κο Ραζχα Μπασσαμ στη Βέροια?

Επειδή ειχα δυσαρεστη εμπειρία από τον προηγουμενο μου γιατρο, 

αναζητω κάποιον που θα ειναι υπερ του ΦΤ,  που θα μπορεί να εξηγεί τις επιλογες και τις παρεμβάσεις που κάνει

οχι μονο κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης αλλα και τη διαρκεια του τοκετου..

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...