Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ????


se7882

Recommended Posts

Eχω και εγω τον Καρκανη γιατρο και οντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη! Ειναι πολυ απλος και φιλικος! Θα ηθελα να ρωτησω ομως ποσο ειναι η τελικη του αμοιβη περιπου?

 

Με το καλό το μωράκι σου:D

Ανάλογα πως θα γεννήσεις εγώ που γέννησα με φ.τ. μου είπε 1100-1200 και μου αφησε σε εμενα την επιλογη αναμεσα απο τα 2 ποσα που μου ειπε...Αλλα τελικά το χρηματικο ειναι το τελευταιο που τον ενδιαφερει...Δεν σου βαζει το μαχαιρι στο λαιμο:lol::lol:

qZmyp3.pngZmFZp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Γεννησα πριν λιγες μερες με το Χρηστο.Το να πω οτι ο Χρηστος ηταν απλα αψογος ειναι το λιγοτερο που μπορω να κανω για να τον ευχαριστησω.Μαζι μου απο την πρωτη στιγμη...ψυχραιμος οταν εγω αγχωθηκα...να με ηρεμησει...σεβαστηκε απολυτα την επιθυμια μου για ενα φυσιολογικο τοκετο τον οποιο καταφεραμε παρα τις οποιες δυσκολιες.

Εχοντας ζησει μια ασχημη εμπειρια στην πρωτη μου γεννα με τον ποηγουμενο γιατρο μου...μετα τον τοκετο με το Χρηστο μπορω πλεον να εκτιμησω ποσο σημαντικο ειναι να εχεις διπλα σου ενα γιατρο που πανω απόλα ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Σ'ευχαριστω πολυ Χρηστο...να σε εχει παντα ο Θεος καλα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Η σχεση αναμεσα σε γυναικολογο και εγκυο ειναι πολυ ιδιαιτερη και η αποψη που εχει η καθεμια σαφως εξαρταται απο τα κριτηρια της.Προσωπικα εξεφρασα τη δικη μου προσωπικη εμπειρια με βαση τις δικες μου απαιτησεις και ιδιοτροπιες...και σα μαμα εχω πολλες ιδιοτροπιες αναφορικα με τα παιδια μου.Ο Χρηστος με σεβαστηκε απολυτα και εμενα και το παιδι μου και τις ιδιοτροπιες μου.Ο τοκετος μαζι του ηταν μια χαρυμενη ευτυχισμενη εμπειρια.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

καλησπερα...θα μπορουσατε να μου προτεινεται εναν καλο γυναικολογο κατα προτιμηση νεο;πηγα στον καρκάνη αλλα δεν εμεινα και απολυτα ευχαριστημενη.να σημειωθει οτι εχω πολυκυστικες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα! σας παρακολουθω καιρο αν και δεν εχω γραψει καθολου μεχρι τώρα, που θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κο Χρήστο που με έσωσε μετά απο σοβαρη εσωτερικη αιμοραγία λόγο εξωμήτριου, και μάλιστα χωρις να αχριστευτεί η σάλπιγγα. και ήταν δίπλα μου συνεχώς! Δεν τον αλλαζω αυτο το γιατρό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Καλημέρα, ενδιαφέρομαι κι εγω να επισκεφτώ τον κ. Καρκάνη μιας και με βολεύει αρκετά η περιοχή.Θα μπορούσε κάποια να μου πει πόσο κοστίζει η επίσκεψη με τεστ παπ και υπέρηχο?

Είμαι ανάμεσα στον κ. Καρκάνη και στον κ. Κοφινάκο για τον οποίο επίσης έχω ακούσει καλά λόγια.Ψάχνω έναν γυναικολόγο απλά για να με παρακολουθεί και να μπορώ να τον εμπιστευτώ στο μέλλον αν θελήσω να κάνω παιδάκι..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλημέρα σας. Πρώτα θα ήθελα να απαντήσω αν και αργά ότι ειναι πολύ οικονομικός στα ραντεβού του παίρνει από 25 έως 40. Αν και τα μηνύματα ειναι λίγο παλιά ελπιζω να με βοηθήσει κάποια! Κανονικά ήταν να πάω σε δημόσιο νοσοκομείο να γεννήσω αλλα δυστυχώς η ευτυχώς καλύτερα πήγα στο κ. Καρκανή , ο οποίος μου έσβησε εντελώς την προηγούμενη απογοητευτική εμπειρία σε ιδιωτικό νοσοκομείο! Επειδή όμως ειναι αρκετά άνετος με το οικονομικό εγω όμως όχι και πολύ ισχύει ακομα η τιμή 1200 ; Υπάρχει κάποια που να έχει γεννήσει πρόσφατα μαζί του;έχει μαία; Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Πανε 2 χρονια που γεννησα οποτε για το οικονομικο δε μπορω να σου απαντησω με βεβαιοτητα.Παντως απο την τοτε εμπειρια μου θα σου πω να μην αγχωνεσαι για το οικονομικο...ειναι ο τυπος που τον ρωτας τι του χρωστας και ντρεπεται να σου ζητησει χρηματα.Απο την αλλη οι καλοι λογαριασμοι κανουν και τους καλους φιλους...οποτε απο τωρα ρωτησε τον, πες του μεχρι που σε παιρνει οικονομικα και ειμαι σιγουρη θα μεινεις ικανοποιημενη.Μαια δεν εχει...τουλαχιστον οταν γεννησα εγω δεν ειχε και δε χρειαστηκε κιολας μιας και ηταν μαζι μου συνεχως.Μαλιστα την ιδια ωρα με μενα γενναγε διπλα και μια αλλη πελατισσα του και πηγαινοερχοταν μια σε μενα μια στην κοπελα.Προσωπικα ειμαι υπερευχαριστημενη μαζι του...ειναι βασικο για μενα να τον παιρνω τηλεφωνο 2 χρονια μετα και να θυμαται ποια ειμαι...οπως επισης το οτι οποτε τον παρεις τηλεφωνο για τον οποιονδηποτε λογω μιλας με τη μια μαζι του και οχι με γραμματεις και τριτους οπως γινεται σε αλλους γιατρους.Με το καλο σου ευχομαι...ολα να πανε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς επειδή ντρέπεται ακόμα και για το ραντεβού του να σου ζητήσει για αυτό δυσκολεύομαι και εγώ να το ρωτήσω. Οπότε κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ η αλήθεια είναι ότι ησύχασα λίγο αν και ήμουν σίγουρη ότι δεν είναι τέτοιος τύπος γιατρού.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...