Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πολλα νευρα


beboulix

Recommended Posts

τον τελευταιο καιρο η αληθεια ειναι οτι εχω παρα πολλα νευρα κ το αποτελεσμα να ξεσπαω σε αυτους που δεν φταινε.

δεν μου αρεσει καθολου ετσι οπως αντιδρω,παντα λεω οτι ειναι η τελευταια φορα αλλα την επομενη στιγμη που,ας πουμε,ο αντρας μου δεν μαζεψε κατι που του ειχα πει σαν να σηκωνω εναν διακοπτη κ γινομαι τουρκος.

τσαντιζομαι τοσο με τον εαυτο μου γιατι στην πραγματικοτητα δεν μου λειπει σχεδον τιποτα.

προσπαθω να βρω την πραγματικη αιτια μεσα απο συζητησεις με τον συντροφο,συμφωνφ με οσα λεμε,αλλα την αλλη μερα παλι τα ιδια.

νρεπομαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα.. πιστευω οτι ολα αυτα ειναι φυσιολογικα!! η ψυχολογια μας δεν μπορει να ειναι συνεχεια ανεβασμενη, ειδικα με τοοοοσα πραγματα που εχεις να κανεις μεσα στην ημερα.. το 24ωρο δεν φτανει..

Δεν εχεις μια βοηθεια? να αφησεις καπου το παιδι , να πας για ενα καφε με τα του συζηγου, να ξεφυγεις λιγο?

Link to comment
Share on other sites

ρε bebooulix δεν κοιτάς και τον θυροειδή σου?

εγώ είχα πολλά νεύρα και δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι είχα θυροειδή....

 

Eγω οταν ειμαι σαν σχιζοφρενης για να καταλαβεις εχω την μαμα απο πισω να λεει :'το χαπι σου το πηρες?":lol::lol::lol:

Τα νευρα μου τα χαπια μου δλδ.:cool:

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

ο αντρας μου ειναι αρκετα υπομονετικος.οποτε ειναι σπιτι του αφηνω το μωρο κ παω βολτα στα μαγαζια ή με φιλους.

απλα πιστευω να συμβαινουν δυο τινα. το πρωτο να ειναι οτι επειδη ενα χρονο δεν δουλευω κ δεν ειμαι μαθημενη ετσι,αυτη η αλλαγη να μου την εχει βαρεσει ή οτι γυρναω στην δουλεια σε δυο μηνες κ πώς θα την αφησω σε ξενη γυναικα.

το ψαχνω...

οσο για τον θυροειδη τι αλλα συμπτωμα θα πρεπει να εχω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κάπως έτσι είμαι και εγώ μόνο που αντί για νευρα που θα ήταν φυσιολογικό ως τέτοιο άτομο που είμαι, εχω τρομερες ανασφάλειες...δεν δουλεύω, πρέπει να διαβάσω για κάτι κατατακτήριες και δεν το κάνω και γενικά έχω και την μάνα μου πάνω από κεφάλι μου να μου λέει ... δεν θα κάνεις κατι για τον ευατό σου?έκανα το παιδάκι μου και είναι πολύ μικρό ακόμα...

είναι και τα κιλά της εγκυμοσύνης...σε καταλαβαίνω πάντως και ναι πιστεύω πως είναι φάση και θα περάσει και αυτή!

.png img1238z.jpg
Link to comment
Share on other sites

οσο για τον θυροειδη τι αλλα συμπτωμα θα πρεπει να εχω?

 

 

http://www.medlook.net.cy/article.asp?item_id=1520 υποθυρεοειδισμος

http://www.medlook.net.cy/article.asp?item_id=1940 υπερθυρεοειδισμος

 

Εγω παντως ειχα μονο πρηξιμο στο λαιμο και ... νευρακια;)

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

το πρωτο να ειναι οτι επειδη ενα χρονο δεν δουλευω κ δεν ειμαι μαθημενη ετσι,αυτη η αλλαγη να μου την εχει βαρεσει ή οτι γυρναω στην δουλεια σε δυο μηνες κ πώς θα την αφησω σε ξενη γυναικα.

Αρα ...κατι σου φταιει. :?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...