Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πάρτυ Δάφνη-Νέος κόσμος-Νεα Σμύρνη-Ηλιούπολη


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα τη πολύτιμη βοήθεια σας για το παρτυ της κόρης μου.Είναι 8 ετών και οπως ειναι φυσικό δεν θέλει παιδότοπο !!!!!! οι περιοχές που θα μας βόλευαν επειδή μενουμε Δάφνη ειναι, Δάφνη, Νέος κόσμος,Νεα Σμύρνη και Ηλιούπολη.Δεν θέλω να πάω πιο μακριά γιατι πέρυσι είχα πάει γλυφάδα και ηταν λιγο ταλαιπωρία για τους γονείς γιατι έπρεπε υποχρεωτικά να κάτσουν μαζί με τα παιδιά τους. Έχετε να μου προτείνετε κατι καλό??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπορείς γίνεις λιγάκι πιο συγκεκριμένη για το τι ψάχνεις?Πριν μετακομισω εμένα νεα Σμύρνη και ίσως μπορώ να σε βοηθήσω!

Οι τέσσερις θησαυροί μου:Βασιλενια,Λιλιανα,Μαριος και Νεκτάριος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα τη πολύτιμη βοήθεια σας για το παρτυ της κόρης μου.Είναι 8 ετών και οπως ειναι φυσικό δεν θέλει παιδότοπο !!!!!! οι περιοχές που θα μας βόλευαν επειδή μενουμε Δάφνη ειναι, Δάφνη, Νέος κόσμος,Νεα Σμύρνη και Ηλιούπολη.Δεν θέλω να πάω πιο μακριά γιατι πέρυσι είχα πάει γλυφάδα και ηταν λιγο ταλαιπωρία για τους γονείς γιατι έπρεπε υποχρεωτικά να κάτσουν μαζί με τα παιδιά τους. Έχετε να μου προτείνετε κατι καλό??

 

καλησπερα

μια καλη λυση ειναι να κανεις παρτυ στα GOODYS της Ν.Σμυρνης...ειναι στην πλατεια...δεν ξερω τιμες κ.λ.π απλα το θεωρω μια καλη λυση

Link to comment
Share on other sites

Δε θα ηθελα μωρέ σε goodys γιατι δεν τα θεωρώ καλα φαγητά και καλό παράδειγμά ασε που νομίζω οτι θα ειναι λιγο βαρετά :( μου είπανε για εναν χώρο καλλιτεχνικό καπου στο Νεο κοσμο το λενε Μουσική δημιουργία κ εχει λεει διάφορα ωραία προγράμματα για ολες τις ηλικίες το ξερει κανεις?εκει λεει κανουν κ ολες τις τεχνες τις άλλες μερες .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα τη πολύτιμη βοήθεια σας για το παρτυ της κόρης μου.Είναι 8 ετών και οπως ειναι φυσικό δεν θέλει παιδότοπο !!!!!! οι περιοχές που θα μας βόλευαν επειδή μενουμε Δάφνη ειναι, Δάφνη, Νέος κόσμος,Νεα Σμύρνη και Ηλιούπολη.Δεν θέλω να πάω πιο μακριά γιατι πέρυσι είχα πάει γλυφάδα και ηταν λιγο ταλαιπωρία για τους γονείς γιατι έπρεπε υποχρεωτικά να κάτσουν μαζί με τα παιδιά τους. Έχετε να μου προτείνετε κατι καλό??

Καλησπέρα...πάρτυ στο άλσος Ν.Σμύρνης....χωρίς πολλά έξοδα....χώρος ανοιχτός-τρελαίνονται τα παιδιά αυτής της ηλικίας-και με έναν κλόουν δεν θα καταλάβετε πότε πέρασε η ώρα!!!και γω αυτό εκανα στην 7χρονη κορη μου...κάντο και δεν θα το μετανιώσεις:D....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα...πάρτυ στο άλσος Ν.Σμύρνης....χωρίς πολλά έξοδα....χώρος ανοιχτός-τρελαίνονται τα παιδιά αυτής της ηλικίας-και με έναν κλόουν δεν θα καταλάβετε πότε πέρασε η ώρα!!!και γω αυτό εκανα στην 7χρονη κορη μου...κάντο και δεν θα το μετανιώσεις:D....

Μας κάλεσαν στο πάρτυ ενός φίλου μας την Κυριακή που μας πέρασε, στο αλσος Ν.Σμύρνης. Τι τέλειο μέρος. Δεν ξέρω αν οι γονείς πληρώσαν κάτι για τον χώρο - δεν ρώτησα- αλλά τα παιδιά περάσανε ΑΠΙΘΑΝΑ!!! Βέβαια αυτό οφείλεται & στο γεγονός ότι είχαν μια εμψυχώτρια αθλοπαιδιών από το poly party, που τα ξεπάτωσε τα παιδιά.....πήγαμε σπίτι & πέσανε τέζα. Μπήκα στο site www.polyparty.gr τους & πρόσεξα τώρα ότι έχουν ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ & έλαβα μέρος. ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλημέρα σε όλες κορίτσια, τελικά το παρτυ μας ηταν ΦΟΒΕΡΟ .Τα παιδια ξετρελάθηκαν αλλα κ εμείς οι γονείς μείναμε πολυ ευχαριστημενοι !!!!!! ηταν πολυ φιλικό το περιβάλλον, δεν ηταν ξεπέτα και το σημαντικοτερο ηταν πολυ οικονομικά γιαυτο που προσέφεραν .to site τους ειναι αυτο http://www.mousiki-dimiourgia.gr/party/ ελπιζω να βοήθησα :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
καλημέρα σε όλες κορίτσια, τελικά το παρτυ μας ηταν ΦΟΒΕΡΟ .Τα παιδια ξετρελάθηκαν αλλα κ εμείς οι γονείς μείναμε πολυ ευχαριστημενοι !!!!!! ηταν πολυ φιλικό το περιβάλλον, δεν ηταν ξεπέτα και το σημαντικοτερο ηταν πολυ οικονομικά γιαυτο που προσέφεραν .to site τους ειναι αυτο http://www.mousiki-dimiourgia.gr/party/ ελπιζω να βοήθησα :lol:

 

Newlove δηλ που κάνατε το πάρτυ? Πειτε μας λεπτομέρεις γιατι φαίνεται ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

ΕΕΕΕυχαριστουμε παρα πολυ για την πρόταση περάσαμε υπεροχα και η κορη μου θελει και του χρόνου παλι να κανει το παρτυ της εκει.

(Οπότε γλυτωνω το ψάξιμο.)Ασε που γραφτικαμε και πιανο -γιατι ειναι και ωδειο απεναντι- και ειναι ξετρελαμενη.το συστηνω ανεπιφυλακτα !!!!!!!!!το τηλεφωνο για να βοηθησω ειναι το 2109022111 και υπεφθηνη κοπελα κ.Ιωαννα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!

Τον παιδότοπο Lullaby Playpark στην Ηλιούπολη τον ξέρετε; Σκέφτομαι να κάνω εκεί το πάρτυ γενεθλίων του Νικόλα μου 5 ετών.

 

Σας ευχαριστώ που υπάρχετε...!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπερα σας!Για χωρο πάρτυ στα νοτια προαστια προτεινω το πολυχωρο της μουσικης δημιουργιας-party all the time! εκανα τα γενεθλια του γιου μου και περασαμε τελεια!τα παιδια χορεψαν ,τραγουδησαν καραοκε και παιξανε και τα παιχνιδια τους!Οι υπευθυνοι ηταν ευγενεσταστοι και εξυπηρετηκοτατοι και πανω απο ολα ηταν οικονομικα σε σχεση με τις εξωφρενικα ποσα που ζητουσαν αλλου!σιγουρα θα ξαναπαμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Και το Άλσος Νέας Σμύρνης μου φαίνεται σαν καλή λύση εκτός κι αν τα χαλάσει ο καιρός.   Εχω ακούσει πολλά καλά για τη μουσική δημιουργία οπότε θα ρίξω κι εκεί μια ματιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...