Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Γεια σας. Σκέφτομαι να κάνω το πάρτυ της κόρης μου (8 ετών) στο replayce. Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε πληροφορία εάν κάποια από εσάς έχει κάνει ή έχει πάει σε πάρτυ στο συγκεκριμένο χώρο. Σκεφτόμουνα εναλλακτικά το Village bowling (μια και η μικρη ενθουσιάζεται με το Bowling) αλλά η διάρκεια των πάρτυ είναι αυστηρά δίωρη και φοβάμαι ότι δε θα το χαρεί ιδιαίτερα. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


έΧω πάει σε παρτυ στο replayce. Είναι παρα πολύ ωραια και με ενεργή συμμετοχή και των μαμάδων. Αλλα έχω μια ερώτηση: Πόσα χρήματ αέχεις σκοπό να διαθέσεις? Γιατι έχω ακούσει ότι ειναι πανκριβο!

Link to comment
Share on other sites

έΧω πάει σε παρτυ στο replayce. Είναι παρα πολύ ωραια και με ενεργή συμμετοχή και των μαμάδων. Αλλα έχω μια ερώτηση: Πόσα χρήματ αέχεις σκοπό να διαθέσεις? Γιατι έχω ακούσει ότι ειναι πανκριβο!

 

Θα τηλεφωνήσω να ρωτήσω για το κόστος.

Απλώς έχω την απορία τι κάνουν οι γονείς γιατί έχω ακούσει ότι δεν προσφέρει καφέ, κλπ. Ισχύει; Εμένα δε με ενδιαφέρει ούτως ή άλλως να υπάρχει φαγητό, μόνο τούρτα και κανένα αναψυκτικό. Μπορείς να μου πεις τι έκαναν οι γονείς;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Οταν είχα παει εγω είχε ροτοντες για φαγητο για τους μεγαλους (δεν ξέρω αν το catering ήταν του replayce ή ήταν extra). Μας μοιρασαν ετοικέτες που γράψαμε το nιck name μας, που έπρεπε να είναι ενας ηρωας απο cartoon και συμμετειχαμε κανονικα στο παιχνιδι που ήταν κατι μεταξυ γυμναστικής και δραστηριοτητων για πάρτυ. Παιζαμε με αυτες τις μεγάλες φουσκωτές μπάλες και καναμε ασκήσεις μαζί με τα παιδιά (ζευγάρια) αλλα και σε ομάδες. Ακουγεται βαρετο αλλά περάσαμε πολύ καλά και βγήκε και πολύ γέλιο. Βεβαια τα παιδια ήταν 4-5 χρονών. Για μεγαλύτερα δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάντως, το ομολογώ, στα παιδιά πάρτυ πάω για να πιω ήσυχα το καφεδάκι μου:oops::oops::oops: και να μιλήσω με τις φιλενάδες μου.....

Αν με έβαζαν να κάνω ασκήσεις ..... δεν ξέρω:lol::lol::lol::lol:

Ελπίζω πάντως να το γράφει η πρόσκληση......:oops:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως, το ομολογώ, στα παιδιά πάρτυ πάω για να πιω ήσυχα το καφεδάκι μου:oops::oops::oops: και να μιλήσω με τις φιλενάδες μου.....

Αν με έβαζαν να κάνω ασκήσεις ..... δεν ξέρω:lol::lol::lol::lol:

Ελπίζω πάντως να το γράφει η πρόσκληση......:oops:

 

:shock::lol::lol::lol:

 

Τη μπάλα ασκήσεων τη ρωτάτε αν με αντέχει εντωμεταξύ;;;:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω το πάρτυ στο σπίτι γιατί είναι πολύ μικρό.

Ψάχνω λοιπόν μια εναλλακτική στην κλασική λύση των παιδότοπων. Έχουμε πάει σε πάρτι σε κινηματογράφο, σε πιτσαρία, αλλά εμένα η μικρή μου προτιμά κάτι με περισσότερο παιχνίδι και δράση (και νομίζω καλά κάνει). Γιαυτό σκέφτηκα τη λύση του Replayce. Το θέμα είναι δύο ημέρες τώρα δεν απαντάει κανείς στο τηλέφωνο για να μάθω περισσότερες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...
  • 9 months later...

Για όποιον ενδιαφέρεται γι'αυτή τη λύση, εγω πήρα τηλέφωνο και ρώτησα, οι τιμές είναι 225 ευρώ την ώρα για 20-30 παιδάκια, χωρίς φαγητό, τούρτα,κ.λ.π. Αυτά είναι πρόσθετο κόστος. Αφορά μόνο στην ενοικίαση χώρου και τις δραστηριότητες. Ενδεχομένως να είναι πολύ καλοί επαγγελματίες (αυτό έχω ακούσει), αλλά τουλάχιστον ο δικός μας προυπολογισμός δεν επαρκεί.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Για όποιον ενδιαφέρεται γι'αυτή τη λύση, εγω πήρα τηλέφωνο και ρώτησα, οι τιμές είναι 225 ευρώ την ώρα για 20-30 παιδάκια, χωρίς φαγητό, τούρτα,κ.λ.π. Αυτά είναι πρόσθετο κόστος. Αφορά μόνο στην ενοικίαση χώρου και τις δραστηριότητες. Ενδεχομένως να είναι πολύ καλοί επαγγελματίες (αυτό έχω ακούσει), αλλά τουλάχιστον ο δικός μας προυπολογισμός δεν επαρκεί.....

 

225 ευρω την ωρα;;;;;; τι προσφερουν μεσα σ αυτη την τιμη; μονο το χωρο; εχει ανιματερ;

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται γι'αυτή τη λύση, εγω πήρα τηλέφωνο και ρώτησα, οι τιμές είναι 225 ευρώ την ώρα για 20-30 παιδάκια, χωρίς φαγητό, τούρτα,κ.λ.π. Αυτά είναι πρόσθετο κόστος. Αφορά μόνο στην ενοικίαση χώρου και τις δραστηριότητες. Ενδεχομένως να είναι πολύ καλοί επαγγελματίες (αυτό έχω ακούσει), αλλά τουλάχιστον ο δικός μας προυπολογισμός δεν επαρκεί.....

 

Από ότι έχω ακούσει εκεί κάνουν γυμναστική....δεν ξέρω αν είναι διασκέδαση αυτή για μικρά παιδάκια....για 11-14 χρονών είναι πολύ ωραία όμως για εκτόνωση!! & έχεις δίκηο είναι πολύ ακριβά, νοικιάζεις & ένα 5x5 ποδόσφαιρο & σου έρχεται φθηνότερα ;):) :) :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 months later...
  • 5 months later...

Έχει γίνει της μόδας και για αυτό ζητάνε 225? την ώρα? Ναι περνάνε ωραία, καθαρό και ωραίο. Πήγαμε και απλά ένιωσα ψεκάστε, σκουπίστε η επόμενοι παρακαλώ....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...