Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Νηπιαγωγος η εμπειρη κυρια η κοπελα για φυλαξη Χαλανδρι


Recommended Posts

Καλημερα! Γραφω εκ μερους φιλης μου! Ψαχνουμε καποια κυρια,κοπελα με εμπειρια η με σπουδες νηπιαγωγου( κατα προτιμηση Ελληνιδα) να φυλαει κοριτσακι 14 μηνων πολυ ηςυχο και συνεργαςιμο στο Χαλανδρι κοντα στο μετρο! Ωραριο 9-18 η 19 κατοπιν συνεννοησης( αναλογα με τον φορτο εργασιας της μητερας!)Μπορειτε να απαντατε εδω στο φορουμ ! Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα! Γραφω εκ μερους φιλης μου! Ψαχνουμε καποια κυρια,κοπελα με εμπειρια η με σπουδες νηπιαγωγου( κατα προτιμηση Ελληνιδα) να φυλαει κοριτσακι 14 μηνων πολυ ηςυχο και συνεργαςιμο στο Χαλανδρι κοντα στο μετρο! Ωραριο 9-18 η 19 κατοπιν συνεννοησης( αναλογα με τον φορτο εργασιας της μητερας!)Μπορειτε να απαντατε εδω στο φορουμ ! Ευχαριστω πολυ!

 

Καλημέρα σας, ονομάζομαι Αγγελή Καλλιόπη και είμαι νηπιαγωγός. Μένω στα Βριλήσσια και ασχολούμαι εδώ και 5 χρόνια με τη δημιουργική απασχόληση βρεφών και νηπίων. Είμαι εξειδικευμένη στη μουσικοκινητική δραστηριότητα του Orff και είμαι πιστοποιημένη στις πρώτες βοήθειες σε βρέφη και νήπια. Υπάρχουν συστατικές επιστολές. Αν ενδιαφέρεστε να επικοινωνήσετε μαζί μου το τηλέφωνο μου είναι 6973350311 και το mail μου [email protected]. Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ονομαζομαι κικη δαιογλου .Εχω σπουδασει παιδαγωγος και εχω μεγαλωσει και τρια δικα μου παιδια. Μενω πολυ κοντα στο μετρο χαλανδριου. Μπορειτε να εποικηνωνησετε μαζι μου στο τηλεφωνο 6937374101

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Γραφω εκ μερους φιλης μου! Ψαχνουμε καποια κυρια,κοπελα με εμπειρια η με σπουδες νηπιαγωγου( κατα προτιμηση Ελληνιδα) να φυλαει κοριτσακι 14 μηνων πολυ ηςυχο και συνεργαςιμο στο Χαλανδρι κοντα στο μετρο! Ωραριο 9-18 η 19 κατοπιν συνεννοησης( αναλογα με τον φορτο εργασιας της μητερας!)Μπορειτε να απαντατε εδω στο φορουμ ! Ευχαριστω πολυ!

 

 

Καλησπέρα,ειμαι η Ελενη και ειμαι μητερα 3 ενημλικων παιδιων.Αγαπαω πολυ τα παιδια και ασχολουμαι με την φυλαξη των παιδιων εδω και 10 χρονια.Μενω στην Πευκη.Το τηλ μου ειναι 6977776466.Για οποιαδηποτε πληροφορια ειμαι στην διαθεση σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...