Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αναζητηση νηπιαγωγου -baby sitter


Recommended Posts

καλησπέρα σας!!:-) Ονομάζομαι Θεοδώρα και είμαι φοιτήτρια κοινωνική λειτουργός στην Αθήνα!! Αγαπώ πολύ τα παιδάκια και έχω πολύ καλή σχέση μαζι τους!!:-D Αναζητούσα λοιπόν μια αντίστοιχη δουλίτσα για το καλοκαίρι, να βγάζω τα έξοδά μου και να ελαφρύνω τους γονείς μου!!:| ψάχνω να κρατάω κάποιο παιδάκι,εργαζόμενων γονιών και να κάνουμε μαζί και διάφορα δημιουργικά πράγματα,όπως χειροτεχνίες, κλπ..:-P Αν υπάρχει κάποια θετική μητέρα, παρακαλώ πολύ να επικοινωνήσει μαζί μου στο τηλ:6984280171 ή στο : [email protected]

 

Σας ευχαριστώ πολύ!!

 

με εκτίμηση,

Θεοδώρα!!:eek:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 197
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ψάχνω ελληνίδα με εμπειρία στη φύλαξη παιδιών για ένα παιδάκι ηλικίας 3,5 χρονών για την χρονική περίοδο από Μάιο έως Σεπτέμβριο 2011 στην Σαντορίνη.

Επικοινωνία στο τηλέφωνο 6977077662

Κορίτσια ευχαριστώ για την ανταπόκριση αλλά τελικά θα μπορέσει η μητέρα μου να κρατήσει το παιδί. Ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας μανούλες..Είμαι μία κοπέλα 21 ετών λατρεύω τα παιδιά και μου αρέσει να "δουλεύουμε" μαζί δημιουργικά..Αγαπώ κάθε στιγμή τους.Αγαπώ την στιγμή που κλαίνε, την στιγμή που τρώνε, την στιγμή που κοιμούνται, την στιγμή που παίζουν..Πάντα ήμουν σε επαφή με μωρά βοηθούσα φίλους και γνωστούς από την πρώτη μέρα που ερχόταν το μωρό στο σπίτι. Είναι απίστευτο το αίσθημα να σου πιάνουν το χέρι, να ακουμπάνε το κεφαλάκι τους στον ώμο σου, να σου γελάνε..Είναι ένα συναίσθημα που δύσκολα περιγράφεται και οι μαμάδες όλου του κόσμου το ξέρουν. Σε αυτό λοιπόν δεν μπορώ να αντισταθώ. Ζητάω να αναλάβω φύλαξη μωρού-παιδιού στην Πάτρα. Όποια μανούλα έχει ανάγκη παρακαλώ να μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα!

Σας ευχαριστώ και να χαίρεστε τα αγγελούδια σας!!

Link to comment
Share on other sites

Επαναφέρω την αγγελία μου γιατί η κυρία που βρήκα να μου προσέχει τα παιδιά δεν με ικανοποιεί σε κάποια βασικά θέματα και επειδή ξεκινάω δουλειά άμεσα υπάρχει απόλυτη ανάγκη να βρεθεί κάποια άλλη κυρία όσο γίνεται πιο γρήγορα.

 

Ζητάω ελληνίδα βρεφονηπιοκόμο ή κυρία με εμπειρία στη φύλαξη βρεφών για την περιοχή της Ν. Μάκρης για 2 παιδάκια ηλικίας 2,5 χρονών και 1 έτους.

Εργάσιμες μέρες απασχόλησης και ωράριο 8-5.

Επιθυμητές συστάσεις.

Παρακαλώ η όποια επικοινωνία να γίνει μέσω πμ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι η Νίτσα, κπ με γνωρίζετε ήδη. Εμείς ψάχνουμε δουλειά για τη νταντά μας. Η κα Τ. πρόσεχε το γιό μου έως τα 2,5 και τώρα την κόρη μου που είναι σχεδόν 2ετών. Επειδή η μικρή το Σεπ. ξεκινάει βρεφονηπιακό της ψάχνουμε δουλειά. Είναι 52ετών γεννημένη στη Ρωσία, κατοικεί στην Ελλάδα από το 1981, χωρίς πτυχίο παιδαγωγού βέβαια αλλά εξαιρετικός/αξιοπρεπής και πολύ ήρεμος άνθρωπος. Δούλευε πλήρη απασχόληση και ουδέποτε της κάναμε παρατήρηση για οτιδήποτε. Έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένη διότι πέρα από τη φύλαξη, ασχολήθηκε πολύ με τα παιδιά μου τα οποία την υπεργαπούν. Ο υιός μου έβγαλε την πάνα του σε 1βδομάδα (και τα νυχτερινά) χωρίς εγώ να κουραστώ ή να κάνω κάτι και πολλά άλλα που την καθιστούν ικανή και υπεύθυνη στη δουλειά της. Θα την ενδιέφερε εργασία στην περιοχή Αχαρνές. Όποια ενδιαφέρεται παρακαλώ μπορεί να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα μανούλες!!:-) Είμαι η Θεοδώρα και σπουδάζω καινωνική λειτουργός στην Αθήνα!Αγαπώ πολύ το επαγγελμά μου, και θα ήθελα να βρω κάποιο παιδάκι να κρατάω τώρα που ο καιρός ανοιγει και έρχεται καλοκαιράκι.:-) Ένα παιδακι, που οι γονείς του είτε να εργάζονται είτε να θέλου οι μανούλες βοήθεια με τα παιδακια τους! Μπορώ να ασχοληθώ πολύ δημιουργηκά μαζί τους, κάνοντας διάφορες χειροτεχνιες, διάβασμα, παιχνιδι κλπ. Έχω ξανα κρατήσει 2 παιδάκια, ένα ξαδελφάκι μου αγοράκι 4 ετών, που οι γονείς του εργάζονταν και περνούσαμε πολύ όμορφες και δημιουργικές ώρες μαζί, με διάβασμα, με παιχνίδι, με κατασκευές/χειροτεχνίες κλπ.:eek: και το άλλο, ήταν ένα κοριτσάκι, 3 ετών μιας φίλης της μητέρας μου!Ακόμα, κάποια σαββατοκύριακα, βοηθάω την ξαδέρφη μου με το δικό της παιδάκι που μόλις πριν λίγο καιρό έφερε στο κόσμο, ένα πανεμορφο κοριτσακι.!!:eek:

 

Αν ενδιαφέρεστε να συνεργαστείτε μαζί μου, και τα παιδάκια σας να περνάνε ευχάριστες και δημιουργικές καλοκαιρινές στιγμές, παρακαλώ, επικοινωνήστε με πμ για να σας δώσω κάποιο τηλέφωνο να μιλησουμε, ή θα με βρείτε στο : [email protected]

Σας ευχαριστώ πολύ, να χαιρεστε τα ζουζουνάκια σας!!!!:-D

 

Ισχύει ακόμα μανούλες!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Φοιτήτρια παιδαγωγικών τμήματοσ προσχολικής αγωγής και δημιουργικής απασχόλησησ ελληνίδα μη καπνίστρια με ιδιαίτερη αγάπη και φροντίδα για τα μικρά παιδιά , με εμπειρία πρακτικής σε παιδικό σταθμό.

αναλαμβάνει υπεύθυνα την φύλαξη παιδιών και την ψυχαγωγία τους με δημιουργικές δραστηριότητες , όπως ανάγνωση βιβλίων , μουσική προπαιδεία , ζωγραφική, καθώς και πολλά ενδιαφέροντα παιδικά παιχνιδια.

περιοχή : ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

e-mail: ( [email protected])

σας ευχαριστώ πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ενα κοριτσάκι 11 μηνών και μένουμε Παλαιό Φάληρο κοντά στον σταθμό τραμ (Παναγίτσα και Μουσών).

 

Ενδιαφέρομαι να βρω μια νταντά μη καπνιστρια, με εμπειρια και συστασεις η οποία θα ξεκινήσει μαζί μας από 8 Ιουλίου

 

Οι ώρες αποσχόλησης θα είναι 08.00-18.00 Δευτέρα έως Παρασκευή και ιδανικά κάποιο βράδυ, π.χ. Σάββατο, σε περίπτωση που έχουμε κάποια έξοδο.

 

Παρακαλώ η όποια επικοινωνία να γίνει μέσω πμ.

 

Ευχαριστώ,

 

Μάνια

jsHSp3.png gJDDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες!!:-) Είμαι η Θεοδώρα και σπουδάζω καινωνική λειτουργός στην Αθήνα!Αγαπώ πολύ το επαγγελμά μου, και θα ήθελα να βρω κάποιο παιδάκι να κρατάω τώρα που ο καιρός ανοιγει και έρχεται καλοκαιράκι.:-) Ένα παιδακι, που οι γονείς του είτε να εργάζονται είτε να θέλου οι μανούλες βοήθεια με τα παιδακια τους! Μπορώ να ασχοληθώ πολύ δημιουργηκά μαζί τους, κάνοντας διάφορες χειροτεχνιες, διάβασμα, παιχνιδι κλπ. Έχω ξανα κρατήσει 2 παιδάκια, ένα ξαδελφάκι μου αγοράκι 4 ετών, που οι γονείς του εργάζονταν και περνούσαμε πολύ όμορφες και δημιουργικές ώρες μαζί, με διάβασμα, με παιχνίδι, με κατασκευές/χειροτεχνίες κλπ.:eek: και το άλλο, ήταν ένα κοριτσάκι, 3 ετών μιας φίλης της μητέρας μου!Ακόμα, κάποια σαββατοκύριακα, βοηθάω την ξαδέρφη μου με το δικό της παιδάκι που μόλις πριν λίγο καιρό έφερε στο κόσμο, ένα πανεμορφο κοριτσακι.!!:eek:

 

Αν ενδιαφέρεστε να συνεργαστείτε μαζί μου, και τα παιδάκια σας να περνάνε ευχάριστες και δημιουργικές καλοκαιρινές στιγμές, παρακαλώ, επικοινωνήστε με πμ για να σας δώσω κάποιο τηλέφωνο να μιλησουμε, ή θα με βρείτε στο : [email protected]

Σας ευχαριστώ πολύ, να χαιρεστε τα ζουζουνάκια σας!!!!:-D

Link to comment
Share on other sites

Φοιτήτρια παιδαγωγικών τμήματοσ προσχολικής αγωγής και δημιουργικής απασχόλησησ ελληνίδα μη καπνίστρια με ιδιαίτερη αγάπη και φροντίδα για τα μικρά παιδιά , με εμπειρία πρακτικής σε παιδικό σταθμό.

αναλαμβάνει υπεύθυνα την φύλαξη παιδιών και την ψυχαγωγία τους με δημιουργικές δραστηριότητες , όπως ανάγνωση βιβλίων , μουσική προπαιδεία , ζωγραφική, καθώς και πολλά ενδιαφέροντα παιδικά παιχνιδια.

περιοχή :ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας,

 

Εάν κάποια μαμά ενδιαφέρεται για φύλαξη παιδιών είτε full time είτε part time,

μπορώ να σας προτείνω κοπέλα που είναι και δοκιμασμένη...

Η κοπέλα είναι 30 χρονών, καταγωγή από Γεωργία, τη λένε Κατερίνα μιλάει πολύ καλά ελληνικά...και είναι καταπληκτική με τα πιτσιρίκια...

Η περιοχή που μένει είναι Μαρούσι...

 

Για περισσότερες πληροφορίες είμαι στη διάθεσή σας.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας

 

Ψάχνω κοπέλα για την φύλαξη των παιδιών μου για τους καλοκαιρινούς μήνες.Τα παιδιά μου είναι δύο κοριτσάκια 3 και 4 χρονών. Θα την χρειαστώ κυρίως από τον Ιούλιο εως τις 15 Σεπτεμβρίου περίπου. Το διάστημα αυτό τα παιδιά, μαζί με την κοπέλα φυσικά, θα είναι εκτός Θεσσαλονίκης, σε νησί μαζί με τους γονείς μου.

Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να ξέρει πολύ καλά ελληνικά, να είναι ήρεμος άνθρωπος, με όρεξη για δουλειά και θα προτιμούσα να έχει ξαναδουλέψει με παιδιά ώστε να υπάρχουν συστάσεις.

Όποια ενδιαφέρεται, ας μου στείλει πμ.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες!! Αναζητώ μια δουλειά για το καλοκαίρι, τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο!! Σπουδάζω Κοινωνική Λειτουργός και με ενδιαφέρει η δημιουργική απασχόληση παιδιών, καθώς είναι πάνω στο μελλοντικό μου επάγγελμα. Αγαπώ πολύ τα παιδάκια, και μαζί μπορούμε να περνάμε πολύ ευχάριστες και δημιουργικές στιγμές, με παιχνίδι, κατασκευές, ζωγραφική, διάφορες χειροτεχνίες, καθώς και να αναλαμβάνω να το ταΐζω τις ώρες που χρειάζεται. Έχω εμπειρία από την μικρότερη αδελφή μου, και έχω ξανά κρατήσει παιδάκια, 3 και 4 ετών αντίστοιχα. Αυτό το διάστημα επίσης, κρατάω ένα μικρό κοριτσάκι, 18 μηνών (συστάσεις υπάρχουν εάν θέλετε) αλλά οι ώρες είναι πολύ λίγες και όχι για όλο το καλοκαίρι και ψάχνω κάτι συμπληρωματικό.

Όποια μανούλα ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει π.μ. ή θα με βρείτε στο email:[email protected].

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!

 

Θεοδώρα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Η θεία μου ψάχνει δουλειά ως babysitter ή ως καθαρίστρια ή και τα δύο μαζί. Εχει μεγαλώσει 2 παιδιά,ειναι πλέον ενήλικα, ειναι διαζευμένη και δεν έχει καθόλου υποχρεώσεις. Έχει δουλέψει για μια οικογένεια στο Πανόραμα. Είναι πολύ ευχάριστη και τίμια. Έχει μείνει ανέργη και χρειάζετε δουλειά! Αγαπάει όχι μόνο τα παιδιά αλλα και όλο τον κόσμο. Θα εκπλαγείτε απο την καλοσύνη της.. Εάν ενδιαφέρεστε επικοινωνίστε αρχικά μαζί μου, για να σας δώσω το τηλεφωνο της. [email protected]

 

Μένει στο Κέντρο της Θεσσαλονίκης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Ονομάζομαι Δήμητρα και είμαι 20 ετών. Είμαι απόφοιτη ΙΕΚ Προσχολικής Αγωγής Δραστηριοτήτων και Έκφρασης και ενδιαφέρομαι για τη δημιουργική απασχόληση και φύλαξη παιδιών. Δεν καπνίζω και αγαπώ πολύ τα παιδάκια καθώς είναι το μελλοντικό μου κατ'επιλογήν επάγγελμα. Εχω εμπειρία 2 χρόνων σε 2 διαφορετικούς Παιδικούς Σταθμούς (απο την πρακτική μου άσκηση/ συστάσεις διαθέσιμες εφόσον ζητηθούν). Τιμές πολύ προσιτές.!!

 

Όποια μανούλα ενδιαφέρεται, μπορεί να επικοινωνήσει με πμ, ή στο mail: [email protected]

 

Ευχαριστώ πολύ ,

Δήμητρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα.

 

Ονομάζομαι Δήμητρα και είμαι 20 ετών. Είμαι απόφοιτη ΙΕΚ Προσχολικής Αγωγής Δραστηριοτήτων και Έκφρασης και ενδιαφέρομαι για τη δημιουργική απασχόληση και φύλαξη παιδιών. Δεν καπνίζω και αγαπώ πολύ τα παιδάκια καθώς είναι το μελλοντικό μου κατ'επιλογήν επάγγελμα. Εχω εμπειρία 2 χρόνων σε 2 διαφορετικούς Παιδικούς Σταθμούς (απο την πρακτική μου άσκηση/ συστάσεις διαθέσιμες εφόσον ζητηθούν). Τιμές πολύ προσιτές.!!

 

Όποια μανούλα ενδιαφέρεται, μπορεί να επικοινωνήσει με πμ, ή στο mail: [email protected]

 

Ευχαριστώ πολύ ,

Δήμητρα.

 

 

Μανούλες ισχύει ακόμα η αγγελία όποια επιθυμεί μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου.

 

Ευχαριστώ πολύ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Η μητέρα μου ψάχνει να φυλάξει κάποιο παιδάκι-α σε περιοχές που είναι κοντά στο κέντρο. Είναι 52 χρονών, μη καπνίστρια, πολύ συμπαθής και έμπιστη. Μπορείτε να επικοινωνησετε μαζί της στο 693 25 27 014 -Ααα, και ονομάζεται Πηνελόπη.

Link to comment
Share on other sites

είχα βάλει αγγελία και ποιο παλιά και βρήκα δουλειά...εργάζομαι εδω και 5 μήνες και κρατάω ένα αγοράκι 18 μηνών απο τις 9:00-15:00 και τώρα ψάχνω και μία απογευματινή εργασία λόγο οικονομικών προβλημάτων...έχω εμπειρία 5 χρόνια ως baby sitter σε παιδιά 15 μηνών-10 ετών αναλαμβάνω μελέτη σχολείου και φροντιστηρίου καθώς και εργασίες σπιτιού για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μου μήνυμα μένω Πειραιά-Καστέλλα

__________________

line_line_typew6_beg_d_typew11_time_1114660800_text_c5dfece1f3f4e520e5f5f4f5f7e9f3ecddedefe920eae1e920e1f1f1e1e2f9ede9e1f3ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

Αναζητώ εργασία για την μαμά μου που είναι 55 ετών για να φυλάσει παιδάκια στην περιοχή καλλιθέα. ειναι έμπιστη μη καπνήστρια και αγαπά πολύ τα παιδιά. Παρακαλώ επικοινωνήστε στο 2109512294 ή στο 6949390764 ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

Είμαι μητέρα διδύμων 21 μηνών. Ψάχνω κυρία με εμπειρία στα παιδιά για τη φύλαξή τους όλη ημέρα από Δευτέρα έως Σάββατο. Να μπορεί να αναλάβει και δουλειές σπιτιού. Μένουμε Αγία Παρασκευή. Συστάσεις απαραίτητες. Οποια κυρία ενδιαφέρεται παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου με προσωπικό μήνυμα.

 

Ευχαριστώ

BSuJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

αναζητώ κυρία έμπειρη για την φύλαξη των δύο παιδιών μου-ένα αγοράκι τρισήμισυ ετών και ένα κοριτσάκι δύο ετών - και για τις οικιακές εργασίες. Πενθήμερη εργασία 08:00-16:00. Περιοχή Παιανία. Επικοινωνήστε μαζί μου με προσωπικό μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

icon6.gifBabysitting ΑΛΙΜΟΣ - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ

Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες , με λένε Ελένη είμαι 27 χρονών και μη καπνίστρια. Είμαι απόφοιτη πτυχιούχος του τμήματος προσχολικής αγωγής Δημοσίου ΙΕΚ. Ενδιαφέρομαι να εργαστώ ως babysitter σε παιδάκια βρεφικής ή προσχολικής ηλικίας για δημιουργική απασχόληση και φύλαξη, πρωινές ώρες. Έχω εργαστεί 6 χρόνια σε παιδικούς σταθμούς και έχω κάνει babysitting σε δυο παιδάκια 1 και 3 χρόνων για 1 χρόνο. Όποια μανούλα ενδιαφέρεται παρακαλώ να επικοινωνήσει μαζί μου με προσωπικό μήνυμα ή στο 6946386873. Είμαι κάτοικος Αλίμου και κάτοχος αυτοκινήτου. Ευχαριστώ πολύ.Συστάσεις διαθέσιμες εφόσον ζητηθούν.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera sas! An akoma isxeii i aggelia sas, sas stilo to biografiko mou simeioma!

Mia omorfi mera!

 

 

Βιογραφικό σημείωμα Europass

 

Προσωπικές πληροφορίες

 

Επώνυμο (-α) / Όνομα (-τα)

ΜΠΡΙΝΖΑΡΟΥ, Μιχαέλα

Τηλέφωνο (-α)

0040 726 199 842

0030 6957442111

 

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

[email protected]

 

 

Ημερομηνία γέννησης

04.09.1983

 

 

Επαγγελματική πείρα

 

Χρονολογίες

 

Χρονολογίες

2010 - 2011

 

Operational Manager

 

Προετοιμασία των εγγράφων στην αγγλική γλώσσα ειδικά για τον έλεγχο και τη διαβούλευση

Ο σχεδιασμός των ελέγχων και των επισκέψεων σε πελάτες

Η έκδοσης των προσφορών για τους πελάτες

Η σύνταξη των συμβάσεων

Ο εκσυγχρονισμός του Website

Η διατήρηση τις σχέσεις με τους πελάτες

 

QSCert - International Certification Body

 

 

2003 – 2010

Απασχόληση ή θέση που κατείχατε

Νηπιαγωγός

Κύριες δραστηριότητες και αρμοδιότητες

Η διανοητική και κοινωνική ανάπτυξη των παιδιών στην διαπλαστική περίοδο.

Δημιουργία κατάλληλου περιβάλλοντος για την εκμάθηση, διαχείρηση και εκπαίδευση των παιδιών.

Παρακίνηση των παιδιών για επικοινωνία και μετάδοση γνώσεων χρησιμοποιώντας τα παιχνίδια, τη μουσική, τη ζωγραφική, τα βιβλία και την ψυχοσωματική άσκηση.

Η χρήση των διάφορων ψυχο- κοινωνικών τεχνικών που είναι απαραίτητες στην διαχείριση των σχέσων με τους γονείς, τους διδασκάλους και γενικά του κοινωνικού συνόλου.

Η οργάνωση, η σχεδίαση και η αξιολόγηση της εκπαιδευτικής-παιδαγωγικής ανάπτυξης .

Η αντίληψη των ανάγκων των παιδιών και η λύση αυτών.

 

2000-2001

Ραδιορεπόρτερ

Η έρευνα πληροφορίων για την πραγματοποίηση των οικονομικων/πολιτικών/πολιτιστικών/κοινωνικών είδησεων.

Η παραγωγή και η σύνταξη των είδησεων.

Η μετάδοση των πληροφορίων On-Air.

Η διατήρηση της καθαρής σκέψης σε συνθήκες πίεσης και έντασης και η διαχείριση των πολλών εργασιών ταυτόχρονα.

 

Χρονολογίες

2007-2009

Τίτλος του πιστοποιητικού διπλώματος

MASTER

Κύρια θέματα / επαγγελματικές δεξιότητες

Ευρωπαϊκές Σπουδές στη Δημόσια Διοίκηση

Επωνυμία και είδος του οργανισμού που παρείχε την εκπαίδευση ή κατάρτιση

Πανεπιστήμιο «Σπίρου Χαρέτ», Νομική και Διοικητική Πανεπιστημιακή Σχολή, Μπρασόβ Ρουμανίας

Χρονολογίες

Τίτλος του πιστοποιητικού ή διπλώματος

Κύρια θέματα / επαγγελματικές

δεξιότητες

Επωνυμία και είδος του οργανισμού που

παρείχε την εκπαίδευση ή κατάρτιση

 

Χρονολογίες

Τίτλος του πιστοποιητικού ή διπλώματος

Κύρια θέματα / επαγγελματικές

δεξιότητες

Επωνυμία και είδος του οργανισμού που

παρείχε την εκπαίδευση ή κατάρτιση

 

Χρονολογίες

Τίτλος του πιστοποιητικού ή διπλώματος

Κύρια θέματα / επαγγελματικές

δεξιότητες

Επωνυμία και είδος του οργανισμού που

παρείχε την εκπαίδευση ή κατάρτιση

 

Χρονολογίες

Τίτλος του πιστοποιητικού ή διπλώματος

Κύρια θέματα / επαγγελματικές

δεξιότητες

Επωνυμία και είδος του οργανισμού που

παρείχε την εκπαίδευση ή κατάρτιση

 

 

2004-2008

Πτυχίο Νομικής

Νομική

 

Πανεπιστήμιο «Σπίρου Χαρέτ», Νομική και Διοικητική Πανεπιστημιακή Σχολή, Μπρασόβ Ρουμανίας

 

 

2003-2007

Πτυχίο Δημόσιας Διοίκησης – Public Administration

Δημόσιο

 

Πανεπιστήμιο «Σπίρου Χαρέτ», Νομική και Διοικητική Πανεπιστημιακή Σχολή, Μπρασόβ Ρουμανίας

 

 

2000-2003

Δίπλωμα

Τραγούδι

 

Σχολή των Τεχνών, Μπρασόβ Ρουμανίας

 

 

1998-2003

Δίπλωμα

Νηπιαγωγός

 

Παιδαγωγική Σχολή, Μπρασόβ Ρουμανίας

 

 

Ατομικές δεξιότητες και ικανότητες

 

Ξένες γλώσσες

Αγγλικά Γαλλικά Ισπανικά Ελληνικά

 

Κοινωνικές δεξιότητες και ικανότητες

Όργανωτικότητα, διαχείρηση ιδιαίτερων καταστάσεων με βαθμό δυσκολίας και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων, άριστη δυνατότητα συνεργασίας με υφισταμένους, προισταμένους και προσωπικό, διακριτικότητα χαρακτήρα, προσωπικότητα με ήθος και σεβασμό.

 

 

Οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητες

Ικανότητες για τον σχεδιασμό, τον συντονισμό, την οργάνωση διαφόρων έργων και το πέρας αυτών με επιτυχία.

Ικανότητες για την οργάνωση της δουλειάς σε ομάδες, για την συνεργασία με άλλους, για την βέλτιστη κατανομή των δικαιοδοσίων, για τη δημιουργία μιας ήρεμης και ισορροπημένης ατμόσφαιρας για παραγωγική εργασία και για τον συμβιβασμό η την εξάλειψη των διαμαχειών

 

 

Τεχνικές δεξιότητες και ικανότητες

Δεξιότητες πληροφορικής

Microsoft Windows 95/98/XP/2000

Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel

Φωτογραφία - μοντάζ AdobePhotoshop

Networking

 

Καλλιτεχνικές δεξιότητες και ικανότητες

Μουσική, σχέδιο, ζωγραφική, γλυπτική, χορός, φωτογραφία, λογοτεχνία.

 

 

Άλλες δεξιότητες και ικανότητες

Ιδιαίτερα Σεμινάρια με ανάλογο πτυχίο:

Παιδαγωγική κατάρτηση για παιδιά με ειδικές ανάγκες.

Mέσα μαζικής ενημέρωσης αρμοδιότητες

IT εισαγωγή

Φωτογραφία

 

 

Άδεια οδήγησης - Β

 

 

Πρόσθετες πληροφορίες

Διαθέσιμες συστατικές επιστολές.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...