Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Επικίνδυνα προϊόντα


Recommended Posts

έλαβα αυτό το αρχείο σε e-mail. Νομίζω ότι καλό θα ήταν να ριξετε μια ματιά. Αναφέρεται σε επώνυμα προϊόντα που περιέχουν τη χημική ουσία methylisothiazolinome (MIT). Tο ανέβασα στο rapidshare για όποιον ενδιαφέρεται. Διαφορετικά μπορείτε να μου στείλετε το e-mail σας σε πμ για να σας το στείλω.

 

 

http://rapidshare.com/files/35824650/DANGEROUS.pdf.html

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Χριστίνα 04/10/10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την είχε βγάλει στη φόρα και ο Ευαγγελάτος αυτήν την ουσία και από τότε τα ψάχνω όλα. Είναι απαγορευμένη κανονικά. (Άσχετο αλλά μήπως βρε κορίτσια μπορείτε να μου πείτε πώς στέλνουμε πμ σε κάποιον please?)

Link to comment
Share on other sites

Οταν κάνει καταχωρηση κάποιος που θες να του στειλεις προσωπικό μύνημα κάτω απο αυτά που γράφει εχει ενα εικονιδιακι μικρο που γραφει πμ πατας εκεί και σε βγάζει μόνο του στο μήνυμα, το μόνο που συμπληρώνεις είναι το θέμα και γράφεις το μήνυμα σου..

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε του δημισίευση από κάτω, έχει ένα κουτάκι που γράφει πμ

Το πατάς και σου ανοίγει το mailbox για να συνθέσεις το μήνυμα.

 

Α, για να το στείλει πρέπει να βάλεις τίτλο

 

 

Εναλλακτικά, πας στο "Δεν έχετε νέα μηνύματα" δίπλα από το "προφίλ", πατάς δημιουργία και συμπληρώνεις τίτλο, που θες να το στέιλει, και το μήνυμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...